Moje ukochane kwiatuszki :)

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
oszymanska
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 18 lut 2012, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

w takim razie ustawiam się w kolejce:)
Awatar użytkownika
Marudzia
200p
200p
Posty: 376
Od: 11 sty 2012, o 22:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Mmiodkowa -ja stwierdzam że jak listka mi nie wypuszczą do hm... powiedzmy wakacji -to wiecej w rozmnazanie fiołków bawic sie nie będę, strzele focha! tylko skonczy się niestety znowu na tym ze kupie sobie raz na jakis czas kwitnącego -naciesze oczy miesiac i sruuu

:;230
Awatar użytkownika
Monik27
500p
500p
Posty: 875
Od: 23 sty 2012, o 08:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. śląskie

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Ewelinko to jest tak że kwiat przekwitnie i musisz go wyciąć podobno można zostawić i czasem zdarza się że zakwitnie ponownie, ale większe szanse są na to że maluchy urosną i to one po około 2 latach zakwitną można je oddzielić od mamy jak będą takie jak 3/4 mamusi około oczywiście, bo w tedy wiadomo że mają już ładne korzonki :D :D :D a moje maluszki jakoś nie chcą rosnąć :twisted:
Moje kwiaty doniczkowe - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=50981" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam serdecznie ;-) Monika
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Marudzia - ja do wakacji raczej nie doczekam :twisted: rok na listka z listka??? :shock: ;:14 to niespotykane, raczej upośledzone liście jakieś :;230 też pewnie skuszę się na sadzonki ;:224 ale i te u mnie jakoś sobie nie radzą ostatnie miesiące :;230 więc nie wiem czy nie będę musiała zarzucić marzenia o fiołkowych parapetach ;:144 ale czemu ty po przekwitnięciu chcesz je wywalać to ja nie wiem? ;:14 przecież one zakwitają ponownie ;:108 przynajmniej u mnie zakwitały - te zwykłe, marketowe oczywiście :uszy
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
Awatar użytkownika
Marudzia
200p
200p
Posty: 376
Od: 11 sty 2012, o 22:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Mmiodkowa -po jakim czasie te zwykłe marketowe fiołkasy ci zakwitaja ponownie? tak mniej wiecej?
mi zawsze po kwitnieniu listka robiły sie brzydkie wiec nie myslac za duzo -sruuu do kosza ;:224
wiem wiem wiecej cierpliwosci... ;:223
Awatar użytkownika
mniodkowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4302
Od: 14 maja 2009, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Kochana sruu do kosza to nie wolno ;:78 tu na FO zawsze ktoś chętnie przygarnie i opłaci wysyłkę nawet ;:108 mi te zwykłe marketowe to po ok 2 miesiącach zakwitły, a jeden to chyba po 2 tyg, więc jakby nieprzerwanie pokazywał na co go stać przez prawie rok czasu... teraz coś poszedł w liście, wczoraj mu tą gęsią szyję obrobiłam ;:224 i niech Ewelinka powie, czy ja dobrze doczytałam gdzieś, że ze środka rozety trzeba wyciąć kilka listków aby fioła zmusić do kwitnienia :roll: bo tak zrobiłam :;230 czy dobrze - się okaże ;:224
Pozdrawiam teraz z centrum... Aga
Oto moja mała "dżungla" --> part V; Spis moich wątków
Sprzedaję ładne sadzonki hibiskusa czerwonego pełnego
Awatar użytkownika
fiskomp
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1426
Od: 1 wrz 2010, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie 6a

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Fajne maluchy, nowe liście to taki pokrzepiający widok po okresie oczekiwania :)
Zieloni podopieczni u Fiskomp'a
Pozdrawiam - Baśka :)
Awatar użytkownika
Ewelina B
500p
500p
Posty: 661
Od: 10 lip 2011, o 14:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Agusia ja nie mam szklarenki itp. Ostatnio odkrylam o co chodzi z ukorzenianiem w wodzie... Koncowka korzonka nie moze dotykac dna kieliszka, naczynia... Bo zgnije. Jak dynda w powietrzu to pusci korzonka. Listki ukorzenione wkladam w ziemie (wczesniej kladlam od razu do ziemi) w ciasna doniczke... I tu najlepsze sa plastikowe kielonki, ktore mam po fiolkach od Teresy. Liscie lubia mien ciasno i bardziej mokro niz sadzonki. Najlepsze jest to, ze dwa liscie w wodzie mi juz dzieci puscily. Gosia z forum zrobila plywajacy stateczek na styropianie i super jej sie ukorzenily.

Monisia dziekuje za rade z guzmania.

Sluchajcie nie moge dac jeszcze ogloszenia, ale piszcie mi powoli prv co kto by chcial za listko dostac ode mnie. Zrobie liste sobie juz.
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Cześć Ewelinko,
Jakby można było to proszę zapisz mnie na listki/sadzonki od białych fiołków pełnych jak Ślubny bukiet (przede wszystkim) i coś jak Sunkissed Rose. Po dwie sztuki listków lub sadzonek.
Buziaki ;:196
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
Ewelina B
500p
500p
Posty: 661
Od: 10 lip 2011, o 14:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Kochana jeden bukiet jedzie do Lidki, drugi idzie do mojej mamy, a mam jeszcze tyle + 4 liście do obcięcia, żeby rozetkę zrównać :;230 .

Obrazek
Prawy juz dla Lidki zaklepany, środkowy może być twój :;230
Obrazek

Nie pamiętam komu miałam trzymać dzieciaka Bolusia. ;:223
Obrazek
Awatar użytkownika
meandrzejew
500p
500p
Posty: 891
Od: 28 sie 2011, o 08:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Otwock

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Ewelinko, to ja, to ja od baby-Boluś ;:108 , ale nęcisz tym Ślubnym Bukietem. Chyba się zapiszę na listek, albo sadzonkę jeśli jakaś jest.
Kwiatowy: cz 1 i cz 2 oraz warzywny świat Moniki.

Sprzedam/wymienię/poszukuję... rośliny
Awatar użytkownika
Ewelina B
500p
500p
Posty: 661
Od: 10 lip 2011, o 14:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Dobra, to wpisuję w kajet kogo baby Boluś jest :;230 . Bo mi właśnie ostatni został :;230 :;230 . Ślubnego bukietu to chyba dla "wszystkich" starczy :roll: :;230
oszymanska
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 18 lut 2012, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje ukochane kwiatuszki :)

Post »

Ja oczywiście też ustawiam się w kolejce po sadzoneczkę lub listek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”