Moi zieloni domownicy

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
Edyta 74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 6 sty 2009, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post »

Stefuś najwidoczniej polubił swoją doniczkę i nie chce się z nią rozstać.Najważniejsze ,że chce kwitnąć i niech to robi jak najdłużej.Ja kupiłam stefka mamie na dzień matki i po tygodniu stracił i kwiatki i listki,aż mi było głupio że taką słabą roślinkę kupiłam.
Awatar użytkownika
Zgredo
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 1291
Od: 1 maja 2008, o 15:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Bogonka rośnie rewelacyjnie - mam nadzieję, że moja choć dwa maluszki wyda :| Rzeżuchy do przekwitnięcia nie udało mi się przetrzymać - sporo nasionek wyjdzie chyba :) Cytrynka jest cudowna - taki własny owocek jest najsłodszy :)
"Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"
Moje... wszystko
Czy wolność oznacza anarchię?
x-M-8
---
Posty: 4225
Od: 4 gru 2008, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Ewka gratuluję cytrynki,moja jest szczepiona,ale ponownych owoców się nie doczekałem.W zeszłym roku mi obficie kwitła,robiłem za pszczółkę nawet,pojawiły się małe owoce,które później opadły.Ciekawe jak będzie w tym roku,bo ogołociłem ją z liści i gałęzi.Póki co odrosła..
Awatar użytkownika
kamkamk
200p
200p
Posty: 233
Od: 7 maja 2009, o 14:18
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Gratuluję cytrynki, ja mam grejpfruta ale z nasion, już ma z 5 lat to za jakieś 15 może zaowocuje hi hi
Awatar użytkownika
ewasz29
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2022
Od: 23 mar 2009, o 09:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

O Mirku ! Pojawiłeś się znowu ! Co do cytrynki to ja już kupiłam z malutkimi owockami :oops:
Było ich chyba ze 4 , reszta opadła .Ale to dobrze ,bo z większą ilością mogłaby sobie nie poradzić .Zresztą na owocach zbytnio mi nie zależy , wystarczy żeby kwitła ,bo wtedy zapach jest zabójczy w całym domu :lol:
Dobra lecę do twojego wątku Mirek bo ciekawa jestem co po takiej długiej nieobecności zaserwowałeś :wink:
Awatar użytkownika
ewasz29
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2022
Od: 23 mar 2009, o 09:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Nie wiem czy będzie to widać na zdjęciu ,ale ten fiołkowy gówniarz wypuścił pączki kwiatowe .Ledwie to z ziemi wylazło i kwitnąć mu się chce ? :wink: Wiem ,że powinnam mu chyba oberwać ten kwiatuszek ,ale poczekam jak sie rozwinie ,to chociaż będę wiedziała co to za jeden :wink:

No i mój siany z nasionek papirus - rósł kiepsko ,wreszcie przesadziłam go i dałam ostatnią szansę , pomału zaczęłam się obawiać ,że to czym się tak opiekuję to jakieś zwykłe trawsko ,które skądś sie zaplątało ,bo cały czas nie było charakterystycznych parasolek . Wczoraj zaglądałam i nic ... A dzisiaj ;:1 Mam pierwsze parasolki ;:1
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mama Aguni
1000p
1000p
Posty: 1136
Od: 31 mar 2009, o 11:48
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

No nie . Mnie by się nie chciało siać papirusa Obrazek, ale jak widać masz rękę do nasionek i wyrósł ci śliczny papirusik Obrazek. Tylko pogratulować Obrazek.Zresztą u ciebie to nawet maluchy już kwitną Obrazek
Pozdrawiam Teresa
Agunia i ja
Galeria
Awatar użytkownika
Edyta 74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 6 sty 2009, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post »

Ewuniu,tylko pogratulować.Fiołek nie dość,że maleńki to już chce kwitnąć :shock: Papirus też się postarał i pokazał parasolkę :lol:
Awatar użytkownika
Andziax007
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10079
Od: 20 gru 2008, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce woj. Świętokrzyskie
Kontakt:

Post »

Ewciu papirus Ci super wyrośl z nasionek...ja nie mam ręki do siania :wink:
No to teraz czekamy na kwiatuszek u fiołeczka :)
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”