Różności doniczkowe -Agii

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

Ja ze swoimi dopiero raczkuję :D Cieszę się kwiatami , kupiłam już kwitnące. A najbardziej to chyba czekam na moje własnoręcznie wyhodowane. na razie jestem na etapie czekania na korzonki :wink:
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Ja też mam dużo maluszków na które czekam aż puszczą korzonki.Najfajniejsze jest jak się wyhoduje od maluszka,jaka satysfakcja wtedy.Ja właśnie te fiołeczki i fioletowy(który strajkuje)wyhodowałam od listka
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

Zapolowałam na grudniki w Biedronce. Wróciłam do domu z dwoma, bo tylko 2 kolory u mnie były. :D
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

Jeszcze kilka moich zielonych :D Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Agnieszka_73
200p
200p
Posty: 416
Od: 16 paź 2008, o 21:17
Lokalizacja: Białystok

Post »

A jakie kolorki kupiłaś? Ja mam róż, ale nie widziałam u nas ani żółtych ani białych, może kiepsko szukam :D:D:D:D Fajne zielone :)
To ja typ niepokorny :)
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

Agii pisze:No widzisz a ja pochodzę z Piątnicy :wink: Rodzice moi tam mieszkają :wink:
deissy mi też coraz bardziej fiołki się podobają :D Jak mówię mojemu M o fiołkach to stwierdził że największego to mam ... ale w głowie :wink:
z tego co ja się orientuje to połowa mężów naszych forumowiczek ma takie samo zdanie na nasz temat ( nie wyłączając mojego M.) mój tylko boi się to głośno powiedzieć ,bo wie coby go czekało :lol: .....odrąbany od stołu i łoża :lol: tylko prawdopodobnie prędzej ten "stół" by go zabolał :;230
a zieloności fajowe :D
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

Aga kupiłam w sumie już w tym roku 4 grudniki :D Jeden jest kremowo -żółty kupiony w Kauflandzie, 2 z biedrony wygląda mi też na krem a drugi albo róż albo malina( ma ciemno różowe pączki ,ciemniejsze niż mój "stary " różowy) no i jeszcze dzisiaj znalazłam malinowy. Niebawem wrzucę fotki tylko baterie do aparatu kupię :wink:
bayaga ja mojemu M dałam wybór albo przestanie gderać o kwiatkach albo ptaki wstawię do sypialni i skończy się dłuuugie spanie bo one się drą od świtu :;230 . Nie no tak poważnie to nie jest taki zły czasami coś zielonego przyciągnie do domu jak np. storczyki. Jak znosi datury do piwnicy to sie odgraża tylko że mi je pewnego dnia randapem podleje :wink:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Agii czekam z niecierpliwością czekam na zdjęcia grudniczków, w mojej Biedronce niestety nie było, wciekłam się bo tak na nie polowałam :evil:
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

na pewno wstawię tylko już kolejny dzień z rzędu o bateri zapominam kupić:wink: U mnie jest 4 Biedrony, musiałam odwiedzić 2 ale wróciłam z doniczkami :D
Awatar użytkownika
miluck
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2491
Od: 22 lut 2008, o 21:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Police

Post »

Agii Uśmiałam się u Ciebie po pachy :;230
Z M tak jest ," dobry szantaż,nigdy nie jest zły" też się o tym przekonałam :wink:
Czekam na zdjęcia :D
Awatar użytkownika
Agii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 2 lip 2008, o 20:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Białegostoku woj.podlaskie

Post »

Kochane moje. Troszkę cierpliwości z fotkami. :wink: Komp mi padł :evil: Piszę gościnnie od sąsiadki :wink: Normalnie uzależniona jestem, żeby zajrzeć tu po sąsiadach latam :wink: :D
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3793
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Agii pisze:No widzisz a ja pochodzę z Piątnicy :wink: Rodzice moi tam mieszkają :wink:
deissy mi też coraz bardziej fiołki się podobają :D Jak mówię mojemu M o fiołkach to stwierdził że największego to mam ... ale w głowie :wink:
Fiołki w głowie powiadzasz... hmm po części M ma rację. My wszystkie mamy wielkiego fioła na punkcie doniczkowych :D
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
aconitum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1279
Od: 30 lip 2008, o 13:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Agii pisze:Kochane moje. Troszkę cierpliwości z fotkami. :wink: Komp mi padł :evil: Piszę gościnnie od sąsiadki :wink: Normalnie uzależniona jestem, żeby zajrzeć tu po sąsiadach latam :wink: :D
i bardzo dobrze!!!
może sąsiedzi się zarażą i dołączą do nas?
Anka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”