Truskawki - cz.4

Drzewa owocowe
Zablokowany
SylwesterK6
200p
200p
Posty: 447
Od: 11 lip 2014, o 12:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Truskawki - cz.4

Post »

Moje Giganty. Po dwóch miesiącach no niecałych dwóch. Jest dużo bardzo małych roślinek. Da się rozróżnić od zielska ale stanowczo za wolno rosną.
,
Obrazek


Ogólnie słabo może widać ze zdjęcia ale nic dziwnego jak stojąc nad paletą, a stoi na podłodze, nic nie widzę co wyrasta z ziemi. Nasiona od chińczyka kupiłem. Musiałem przekonać się czy coś wyjdzie z tego. Według mnie trochę lipa bo jakby nie miały siły rosnąć. PW.


A propos doradźcie mi czy ta agrowłóknina z pasków plastikowych jest lepsza od tej ze szmaty? W ubiegłym roku wyłożyłem taką czarną szmatową to jak zielsko podeszło to po jakimś czasie porwała się i tyle. Straszne badziewie. A jak jest z tym przeplatanym plastikiem?
Mam tę moc - Sylwek
SylwesterK6
200p
200p
Posty: 447
Od: 11 lip 2014, o 12:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Truskawki - cz.4

Post »

Po długim czasie 6 takich sztuk. Coś pomału im to idzie.

Obrazek
Mam tę moc - Sylwek
Awatar użytkownika
Efkakam
200p
200p
Posty: 308
Od: 24 lut 2018, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. lubelskie

Re: Truskawki - cz.4

Post »

Cześć, dołączam do wątku :) Mam rządek zwykłej truskawki, jakiegoś no name :lol: ale pojawiły mi się już pierwsze kwiatki.
Natomiast w tym roku dostałam bzika na punkcie truskawek z nasion i wysiałam już Tresca, a dzisiaj kupiłam jeszcze Temptation. Tylko takie odmiany znalazłam w mojej okolicy. Więcej było odmian poziomek, więc też się skusiłam na Reginę i Yellow Wonder. Jeśli uda mi sie wyhodować chociaż 10 krzaczków to będę wniebowzięta he he
zimek81
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 13
Od: 7 paź 2017, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Truskawki - cz.4

Post »

Chciałem w tym roku zrobić truskawki na kopcach przykryte agrowłókniną i pytanie czy mogę kopce zrobić z samego przekompostowanego obornika krowiego ? mam go dużo więc mogę spróbować.
danter
100p
100p
Posty: 169
Od: 11 kwie 2018, o 00:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wyszków

Re: Truskawki - cz.4

Post »

Moje truskawki jeszcze nie kwitą, może to wina regionu ? Mieszkam na wschodnim mazowszu

Zapraszamy do następnej części wątku - klik -
Zablokowany

Wróć do „Drzewa i krzewy OWOCOWE”