Jabłoń 'Santana'

Drzewa owocowe
Awatar użytkownika
MIVIBE
200p
200p
Posty: 399
Od: 3 cze 2013, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Jabłoń 'Santana'

Post »

Witam.Dziękuję Ci Romku za pomysły ale zostanę przy tych wątkach,które jeszcze nie zostały wchłonięte.A żeby nie było,że nie w temacie to jeszcze jedno zdjęcie Santany... :wink:

Obrazek

Pozdrawiam.
FCAM
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 23 lip 2012, o 14:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawy

Re: Jabłoń 'Santana'

Post »

Czy na pewno p. STAPE VAJDA (http://www.zahradnictvocaklov.sk ) wysyła drzewka do Polski? W odpowiedzi na mojego e-maila otrzymałem taką informację: nie wysyłamy do Polski, nie mamy doświadczenia jaka firma by to przejęła, mamy kontrakt z poczty i jakoś nie chce tego wysłać (tłumaczone przez translate.google).

Ponieważ e-maila wysłałem w trakcie składania zamówienia przez e-shop trochę mnie dziwi ta odmowa bo w historii zamówienia jest status: w opracowaniu ? powyżej cytowaną odpowiedź otrzymałem ok. 30 min. po zmianie statusu zamówienia).

Na mojego następnego e-maila nie uzyskałem odpowiedzi i nie wiem czekać czy dać sobie spokój (zrezygnować)?
Awatar użytkownika
MIVIBE
200p
200p
Posty: 399
Od: 3 cze 2013, o 11:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Jabłoń 'Santana'

Post »

Witam.Ja kupowałam u nich kilka lat temu i wtedy wysyłali do Polski.Wprawdzie ponad tydzień czekałam na przesyłkę ale drzewka były dobrze zabezpieczone i ładnie się przyjęły.Nie wiem jak jest w tym roku,może spróbuj napisać jeszcze jedną wiadomość.

Pozdrawiam.
FCAM
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 33
Od: 23 lip 2012, o 14:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawy

Re: Jabłoń 'Santana'

Post »

Niestety ale otrzymałem wczoraj, późnym wieczorem odpowiedź: Dobrý den je nam luto nebudeme do Polska zasielať. - Witam, nie wyślemy do Polski (tłumaczenie - google.translate).

Cóż trochę szkoda bo miałem ogromną chęć na jabłoń Santana z dobrego źródła.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drzewa i krzewy OWOCOWE”