Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 
   ::  Koronawirus - Licznik ::     ::  Koronawirus (bez Chin) ::    

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
Yogibeer701
 Tytuł: Re: Gdzie kupić - drzewa i krzewy owocowe
PostNapisane: 20 maja 2020, o 13:33 
50p
50p

0 szt.
Jarzab napisał(a):
W innym wątku piszesz, że kupowałeś w necie i przyszło na chybił trafił. Gdzie to było ? Może być na priv, bo nie chodzi mi o piętnowanie.

Pomyłki się wszędzie zdarzają.Te porzeczki kupiłem w normalnym sklepie ogrodniczym.U nich biorą towar do innych sklepów i jest dobry jakościowo.Powiem tak w necie kupowałem ze 20 razy i nie jest tak źle z tymi pomyłkami i jakością.Borówki jeżeli to możliwe to kupować normalnie w sklepie bo w necie jest różnie i raczej tam kupować gdzie jest szczegółowy opis sadzonki.Ale Aurorę kupiłem w Akademii R. i byłem mile zaskoczony-tak powinny wyglądać sadzonki borówek.Te fińskie odmiany też tam kupiłem i też ładne.A jagodę kamczacką pomylili.I teraz jaką ocenę wystawić?To samo może być z tą szkółką pnączy i też coś pomylą ale jakość mają dobrą.

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Lex
PostNapisane: 23 maja 2020, o 23:56 
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold

1 szt.
Yogibeer701 napisał(a):
Jarzab napisał(a):
W innym wątku piszesz, że kupowałeś w necie i przyszło na chybił trafił. Gdzie to było ? Może być na priv, bo nie chodzi mi o piętnowanie.

Pomyłki się wszędzie zdarzają.Te porzeczki kupiłem w normalnym sklepie ogrodniczym.U nich biorą towar do innych sklepów i jest dobry jakościowo.Powiem tak w necie kupowałem ze 20 razy i nie jest tak źle z tymi pomyłkami i jakością.Borówki jeżeli to możliwe to kupować normalnie w sklepie bo w necie jest różnie i raczej tam kupować gdzie jest szczegółowy opis sadzonki.Ale Aurorę kupiłem w Akademii R. i byłem mile zaskoczony-tak powinny wyglądać sadzonki borówek.Te fińskie odmiany też tam kupiłem i też ładne.A jagodę kamczacką pomylili.I teraz jaką ocenę wystawić?To samo może być z tą szkółką pnączy i też coś pomylą ale jakość mają dobrą.

Pomyłki się zdarzają, kolego? Idziesz do dealer i zamawiasz powiedzmy Volkswagena. Dostajesz Syrene Bosto i jesteś zadowolony, bo przecież pomyłki się zdarzają. Pomyłki nie mogą się zdarzać, co może się zdarzyć, to to, ze drzewko się nie przyjmie bo klient przekombinował. Ale pomyłki się nie powinny zdarzać.

Pozdrawiam serdecznie

Yogibeer701
PostNapisane: 24 maja 2020, o 10:32 
50p
50p

0 szt.
Fachowiec od ogrodnictwa wybrał się do sklepu i nagrał ten mechanizm.Nawet nieświadomie.Kupił porzeczkę czerwoną ale tylko dlatego,że miała owoce.Na etykiecie było,że to biała porzeczka.Nie powinny się zdarzać ale robiłem sporo zakupów i wykryłem kilka pomyłek.U mnie w mieście gość prowadzi duży sklep ogrodniczy.Solidna firma,dobry towar,dużo kupujących.To u niego kupiłem większość borówek i się nie zawiodłem a porzeczki pomylili a raczej dostawca.Nie jest to jednak wielki problem z tymi pomyłkami i zakupy ze szkółek prowadzących sprzedaż internetową nie jest złym pomysłem a wybór tam większy niż w sklepach.

Zobacz profil Wyślij e-mail      

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 371 ]  Idź do strony nr...        1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: amatorroli i 61 gości