Cis - jak ukorzenić?

Drzewa ozdobne
benji37
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 13
Od: 16 lip 2012, o 22:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak ukorzenić cis pospolity?

Post »

troszkę urosły ... porównując do zdjecia na forum mają pióropusze nowych listkow. :D
Gosika_M
100p
100p
Posty: 188
Od: 29 mar 2011, o 22:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: malopolskie

Re: Jak ukorzenić cis pospolity?

Post »

Witajcie ;:138
ja też postanowiłam ukorzenić cisa ale nei wiem czy cos z tego będzie. Zerwałam 5 gałązek ze stópką, dałam do ukorzeniacza i wsadzilam do doniczki jak na razie jak cos puszcze to je przesadze każde do osobnej. jaknarazie zastanawiam się czy w ogóle coś puści.
Pozdrawiam
Obrazek
Gosia
Zapraszam do mojego ogródka http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=44155" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Jak ukorzenić cis pospolity?

Post »

Wow, duży ten cis troszeczkę ;:136
Gosika_M
100p
100p
Posty: 188
Od: 29 mar 2011, o 22:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: malopolskie

Re: Jak ukorzenić cis pospolity?

Post »

A tak sie mi urwało 8-) dwa są malutkie ;:333
Gosia
Zapraszam do mojego ogródka http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=44155" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
tyszek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 1 cze 2009, o 21:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Jak ukorzenić cis pospolity?

Post »

Dawno temu na działce staruszek posadził cisa. Rok czy dwa lata temu pod nim znalazłem kilkanaście małych cisów. Przesadziłem do doniczek i podlewałem tylko. Po kilku miesiącach przesadziłem w ziemię i powooooli się ruszają w górę.

Szczerze to ze mnie ogrodnik gorszy niż amator i nie wiem czy z ziarenek się pojawiają nowe cisy czy odbija z korzenia ale pod dużym cisem na pewno znajdziecie małe sadzonki. Które jak pisałem wyżej tylko podlewałem :)

W tym roku znowu nabieram doniczek i pojemników po jogurcie i te nowe co się pojawiły pozbieram zanim wpadną pod kosiarkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drzewa i krzewy OZDOBNE, pnącza”