PTMK - Warszawa

Awatar użytkownika
przemo1413
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2064
Od: 22 mar 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Grójec k. Warszawy
Kontakt:

PTMK - Warszawa

Post »

Witam zastanawiam się nad zapisaniem się do PTMK w Warszawie . Jest może ktoś z naszego forum tam zapisany ? W sumie roślin nie mam na razie aż tak dużo i moja wiedza tez nie jest jakaś duża , ale chyba warto było by się tam zapisać ? W sumie jedno jest pewne poznał bym wielu ciekawych ludzi, którzy mają takie samo zainteresowanie :) A może ktoś kto jest już w PTMK napisał by jak to wygląda od środka ?
Moje kaktusy:)Cz.1Cz.2
Moje lilie :)
Awatar użytkownika
blabla
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7369
Od: 6 sie 2007, o 06:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Ja to jestem zdania, że jeśli interesujesz się kaktusami to należysz do PTMK. Jedno i drugie są ze sobą wg mnie tożsame. Nie dzielę tego na kategorie typu - bo mi się to opłaca to się zapiszę, bo mi się nie opłaca to nie będę się zapisywał. Towarzystwo jest po to, by od niego czerpać ale również po to, by od siebie dawać. Oczywiście to moje prywatne zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.
Pozdrowienia, Tomek
Mój wątek
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20122
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Należę do PTMK coś ponad 30-ci lat. Nie żałuję - dzięki niemu mam wiedzę i... przyjaciół. :)

Jak się zapiszesz masz dostęp do literatury (biblioteczka Oddziału) oraz wiele się dowiesz. Raz na miesiąc ciekawe prelekcje, organizowanie wspólnych zamówień na nasiona, rośliny etc. No i dzielenie się wiedzą o naszych ulubionych roślinach - bezcenne. :D
Awatar użytkownika
przemo1413
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2064
Od: 22 mar 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Grójec k. Warszawy
Kontakt:

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Muszę to jeszcze przemyśleć ale coś czuję że od września albo października się zapisze :)
Moje kaktusy:)Cz.1Cz.2
Moje lilie :)
Awatar użytkownika
chaveiro
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1135
Od: 26 sie 2011, o 17:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bytom, Śląsk

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Przemku ja też się wypowiem chociaż akurat nie w kwestii warszawskiego oddziału, kilka lat temu rozważałem przystąpienie do śląskiego oddziału, ale że w pracy miałem tak ułożony grafik, że każdą niedzielę w którą odbywało się zebranie byłem w pracy no i stwierdziłem, że nie ma sensu (po co za coś płacić skoro i tak nie będzie się uczęszczać na zebrania). Z perspektywy czasu stwierdzić mogę, że powinienem się wtedy zapisać, a grafik spróbować zmienić myślę, że w tej chwili miałbym ciągle rośliny, które miałem wtedy i by mi one nie padły. Należę do PTMK od listopada ubiegłego roku i nie żałuję tej decyzji.
Witam w kolekcji kaktusów i sukulentów - mój wątek
Mariusz "Chaveiro"
Awatar użytkownika
ROBERTOBORO
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 13 lis 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stryków
Kontakt:

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Ja należę dwa lata do PTMK w Łodzi i żałuję że nie zapisałem się wcześniej ale wachałem się tak jak ty . Nie musisz się od razu zapisywać możesz pochodzić jakiś czas niezobowiązująco (przynajmniej jest tak w Łodzi) a zapisać się w styczniu nie będziesz musiał wtedy płacić składki za cały rok ale nie dostaniesz przez to "książeczki" PTMK :wink: . Wybór należy oczywiście do Ciebie . No chyba że chcesz się zapisać do łódzkiego :;230
Awatar użytkownika
NINa
200p
200p
Posty: 468
Od: 15 maja 2008, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Zapisz się, bo organizują czasem wyjazdy za granicę w celu zwiedzania kolekcji, a jak nie to przynajmniej wymienisz się kaktusami za free ;) Żałuję, że nie ma PTMK w Krakowie.
Awatar użytkownika
emerald
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2797
Od: 29 lut 2012, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: PTMK - Warszawa

Post »

13 marca - Argentyna 2013 - Andrzej Mucha. Ktoś się wybiera :?: :)
Pozdrawiam, Zuza
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20122
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Dla mnie najciekawsza prelekcja pod słońcem!! ;:oj

Mój Przyjaciel Andrzej M. jest doskonałym prelegentem i gawędziarzem. Jego fotki ze stanowisk naturalnych - cudowne! No i temat... Marzenie. ;:333
Byłem już na prelekcjach z poprzednich podróży więc wiem o czym piszę. :D

Jaka szkoda, że mieszkam tak daleko od Warszawy... ;:223
Awatar użytkownika
Rejden
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2761
Od: 22 sie 2012, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Będzin, Zagłębie Dąbrowskie

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Może p.Andrzej M. wybiera się na kaktusiadę :idea: , chętnie bym posłuchał i fotki zobaczył.
Przemek, zapisałeś się?
Awatar użytkownika
przemo1413
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2064
Od: 22 mar 2011, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Grójec k. Warszawy
Kontakt:

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Jeszcze nie :oops: ;:14 Teraz za bardzo nie będę miał czasu ( praca na gospodarstwie ) Ale mam nadzieję że od września już będę uczestniczył w spotkaniach ptmk no i że się wreszcie zapiszę :wink: A póki co kolekcja będzie się powoli powiększała ;:108
Moje kaktusy:)Cz.1Cz.2
Moje lilie :)
KAKTUSIANKA
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 6
Od: 8 mar 2013, o 00:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: PTMK - Warszawa

Post »

Witam :)
Ja czekam na druk deklaracji do wypełnienia i mam nadzieję, że niedługo zostanę członkiem PTMK (W-wa). Motywuje mnie możliwość otrzymywania pisma oraz czerpanie z wiedzy mądrzejszych ode mnie, biblioteki, wymiana z innymi itp. Chętnie bym wybrała się na prelekcję, ale do pokonania mam 100 km i troszkę to kłopot w tej chwili. Szykuję się jednak na wystawę kaktusów w czerwcu i do Warszawy i do Lublina. Będę tam na 100%.
Pozdrawiam
Anka
Radomscy Miłośnicy Kaktusów
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20122
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: PTMK - Warszawa

Post »

W Lublinie będziemy mieli zaszczyt Cię gościć w terminie 22÷23.06.2013. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „KAKTUSY i inne sukulenty”