Euphorbia trigona

Awatar użytkownika
Klecanka
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 27 gru 2015, o 14:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Euphorbia trigona

Post »

Wydaje mi się, że te blade przyrosty mają minimum 10 cm, mogę się mylić bo zdjęcie jest małej rozdzielczości ale jeśli dobrze widzę to problem nie powstał wczoraj więc na twoim miejscu nie kombinowałabym teraz tylko wstrzyma się do marca. Zraszanie jeśli masz ciepło w mieszkaniu nie zaszkodzi / ja swoją zimuję w temperaturzeok 15 stopni więc ten zabieg odpada/. Na początku marca przesadź i powino być ok :)
basia_styk
500p
500p
Posty: 714
Od: 31 sie 2006, o 13:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Euphorbia trigona

Post »

Na zdjęciu wygląda ok. Jakie ma podłoże?
Swoje podlewam teraz raz na parę tygodni, mimo że stoją w ciepłych pokojach i dość daleko od okien.

B.
hadasbeata
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 4 sty 2016, o 22:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Euphorbia trigona

Post »

Dziękuję bardzo.
Pozdrawiam
BEATA H.
shellerine
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 23 sty 2016, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Euphorbia trigona

Post »

Witam :D
W maju dostalismi wilczomlecz , byl pojedynczy i bez lisci . (50 to wysokosc jaka mial w maju )
Od maja az do pazdziernika stal na balkonie ( dodam ze mieszkam we wloszech wiec dlugo jest cieplo) , bardzo ladnie zaczal rosnac uroslo duzo liscie i boczne "lodygi" , duzo tez urusl w gore.
w pazdzierniku wstawilismy go do domu na zime i wtedy zaczal sie problem zaczely usychac liscie zaczal przechylac sie na bok , i nie bardzo wiem od czego , przed wstawieniem do domu tesciowa przesadzila go do wiekszej doniczki bo juz tamta byla za mala .
dziekuje z gory za pomoc :) :) :) :) :) :wink: :wink:
podsylam tez zdjecia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „KAKTUSY i inne sukulenty”