Stanowiska dla storczyków - temperatura, światło, wilgotność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zabkamarta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 1 maja 2017, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław okolice

Re: Stanowiska dla storczyków

Post »

Dasz radę. Człowiek całe życie się uczy, więc jeśli dopiero zaczynasz to niestety mogła jeszcze się zdążyć Ci niepowodzenia, ale to każdego dotyczy. Najważniejsze cały czas doskonałość siebie, zdobywa wiedzę i wprowadzać ją w życie. A to właśnie robisz, więc myślę, że nie będzie tak źle ;:215
Awatar użytkownika
ivonar
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1129
Od: 25 lut 2016, o 01:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Stanowiska dla storczyków

Post »

Zazdrostki - roletki są fajnym pomysłem i z pewnością ładniej wyglądają. Moja pleksa była wymyślona naprędce. Nie jest jakoś szczególnie estetyczna, ale zasłania mi tylko te rośliny, które powinny być chronione przed bezpośrednim słońcem. Poza tym najczęściej nie ma mnie w tym czasie w domu, więc na szczególnej estetyce mi nie zależy. A nawet jakbym, w tym czasie przyjmowała gości, to dla mnie żaden problem. To okno jest od podwórza, tak więc pleksę widzi tylko jedna sąsiadka, która wie, że wydziwiam z roślinami ;:306
Awatar użytkownika
franus
50p
50p
Posty: 99
Od: 16 wrz 2011, o 13:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Stanowiska dla storczyków

Post »

Moje storczyki stoją na kwadratowych podstawkach na których jest keramzyt zalany wodą, storczyki stoją tak kilka lat i to im służy.
Pozdrawiam Longina.
Awatar użytkownika
Maciek13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1395
Od: 9 cze 2017, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zofianka Górna

Re: Stanowiska dla storczyków

Post »

Ja swoje zabrałem do zimniejszego pokoju na 2 miesiące i po tym czasie tak zakwitł :wink:
Obrazek
Ma rozproszone światło. Raz na dzień go porządnie zraszam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ORCHIDARIUM. Storczyki”