W o... Tuszy, metodach odchudzania się

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Petra
200p
200p
Posty: 446
Od: 13 cze 2006, o 21:44

Post »

Ja slyszalam ze dlatego powinno sie pic niegazowana poniewaz gazowana wyplukuje mineraly z organizmu.

Co do MŻ to mam znajoma ktora wcale duzo nie jje ale schudnac tez nie moze, juz tak sie wnerwila ze dziennie zjada tylko dwie bulki, czasami mż nie zawsze jest adekwatne do sytuacji, sa osoby co jedza za trzech a sa szczuple, ja zjem niewiele a odrazu odbija sie to na mojej sylwetce.
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Kilka lat temu kupiłam książkę "Jak się odmłodzić" autora nie pamietam. Książka jest niesamowita z tego powodu, że właśnie jej autor żył 116 lat a zmarł spokojnie we śnie. Nazywał siebie człowiekiem bez wieku.
Otóż właśnie autor książki w młodości bardzo chorował. Zmienił swój tryb życia zupełnie głównie w dziedzinie jedzenia. Jadł potrawy wyłącznie przez siebie sporządzone i pił soki ze świeżych owoców i warzyw.
Owe potrawy były oparte wyłącznie na owocach i warzywach SUROWYCH. Autor uważał, że przetworzone w jakikolwiek sposób jedzienie pozbawione jest siły witalnej i jest bezwartościowe dla człowieka. Nie jadł mięsa, słodyczy. O ile pamietam na śniadanie jadł sałatkę z banana z orzechami włoskimi, pozostałe posiłki wyglądały podobnie.Nie jadł ziemniaków ani przetworów zbożowych nie pił mleka, gdyż uważał że zamulają one jelita. Pił soki tylko przez siebie wyciśnięte. Nawet wymyślił maszynke do soków. Podobno wyleczył się z wszystkich dolegliwości i leczył w ten sposób innych ludzi. Uważał, że przyczyną wszelkich chorób są toksyny wytwarzające się przez gnijące jedzenie w jelitach, dlatego stosował dodatkowo PŁUKANIE JELIT. Płukanie jelit to nie to samo co lewatywa. Płukanie jelit przeprowadzał rurką o długości 2 m wprowadzana do jelit,
do której wlewał letni roztwór wody z sokiem z cytryny. Po wypłukaniu z jelit toksyn człowiek wracał do zdrowia. Czytając tą ksiązkę naprawdę trudno zaprzeczać autorowi w wielu kwestiach. :roll:
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
Ebabka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2845
Od: 25 maja 2006, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podlasie

Post »

Też od czasu do czasu się odchudzam :D , niestety jak nie jem po 18, to posiłki przesuwam niechcący i wcale nie jem mniej, tylko żołądek pracuje o innej porze. A praktycznie wszystko co smaczne jest niezdrowe, jak tu odzwyczaić się od pysznych wędlin, sporządzonych własnoręcznie i wędzonych w wędzarce na działce :cry: mięs grillowanych, pieczonych i duszonych, serników i innych pyszności :cry:
Jak się odchudzam, jem to samo, tylko mniej, dużo wody niegazowanej, ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgosłupa i brzucha.
Metoda skuteczna, tylko wymaga samodyscypliny.
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

bardzo dobry na odchudzanie jest stress. Tylko jak do niego się przyzwyczaić?
Jakub . . . . .
Awatar użytkownika
Ebabka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2845
Od: 25 maja 2006, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podlasie

Post »

Pracę mam stresującą, ale wcale od tego nie chudnę, tylko stałam się trochę zgryźliwa - niestety :(
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

dowiedziałem się, że złodzieje są zawsze szczupli. Dlaczego?
Bo kradzione nie tuczy.
Ale czy to prawda?
Jakub . . . . .
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Czy coś wiecie na temat L-karnitynny. Redukuje uczucie głodu- tak jest napisane na etykiecie wody mineralnej. Znowu chemia.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Wątek zakwalifikowany 07-01-06 do BAZ Wiedzy "Wszystko o..."
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Myślę, że największy problem nie w zaspokajaniu głodu, ale w jedzeniu dla przyjemności i dlatego, że nie wiadomo co zrobić z rękami.

Dieta dla takowych - jedz ale tylko jeden rodzaj. Jak jesz jajka gotowane na twardo to tylko to. Mojego niedoszłego odchudziła sporo.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Basia pisze:Myślę, że największy problem nie w zaspokajaniu głodu, ale w jedzeniu dla przyjemności i dlatego, że nie wiadomo co zrobić z rękami.

Dieta dla takowych - jedz ale tylko jeden rodzaj. Jak jesz jajka gotowane na twardo to tylko to. Mojego niedoszłego odchudziła sporo.
Bo to jedna z lepszych i sprawdzonych metod Basiu. Druga to zupa kapuściana - też rewelacja jeśli chodzi o efekty. :D
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Najlepsze na odchudzanie są długie spacery lub codzienne biegi. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Erazm pisze:Najlepsze na odchudzanie są długie spacery lub codzienne biegi. :lol:
Spacerki też są świetne - nie zaprzeczam. Dotleniają i poprawiają krążenie. :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Rany, czy Wy jesteście stukilowymi grubasami, ze musicie się odchudzać? A czy niewielka nadwaga jest taka straszna? Lepiej doradźcie jak przytyc. Niedużo, tak ze 2-3 kg... :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”