W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Dakota_Moon
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 13
Od: 29 sie 2014, o 23:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

Sara przykro mi z powodu zguby, oby szybko się znalazła.

Chciałabym wam przedstawić moje kochane "dzieci" :)

Małpa
znaleziona jako kilkudniowy kociak. Weterynarze twierdzili, że tylko zawracam sobie głowę i nie da jej się odratować. W sierpniu skończyła trzeci rok i jest najukochańsza na świecie. Czasami mam wrażenie, że myśli że jest człowiekiem, a nie kotem :oops: .

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Mojito
Wymarzony białasek wzięty do towarzystwa dla Małpki, żeby nie siedziała sama jak nas w ciągu dnia nie ma. Miał być moją własą Hello Kitty jednak zamiast koteczki okazał się kocurkiem :) Przygarnięty jak miał około 3 m-sc jest nie wiele młodszy od małpeczki.
Obrazek Obrazek Obrazek
W taki sposób jak na ostatnim miejscu robi porządki we wszystkich szafkach i szufladach :wink:
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

A moje dwa teraz są już nierozłączne znajdek szybko się zaadoptował i włazi na uszy starszemu,a dziś wreszcie córka wybrała imię co prawda średnio kocie..ale mam Tofika (to imię od koloru ) i Chestera..a to już pewnie z jakieś kreskówki :)
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
Dakota_Moon
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 13
Od: 29 sie 2014, o 23:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

magduska81 Tofik bardziej pasuje mi do psa :P Już bardziej Tofinek brzmi "kotkowo" :wink:
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

Jak wrzucę fotke to zobaczysz dalczego Tofik...bo mój kot wygląda jak lisek...fot na moim wątku..a wersja kotkowa to Tofinnio
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
Dakota_Moon
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 13
Od: 29 sie 2014, o 23:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

Przejrzałam Twój wątek i kotka nie wypatrzyłam (może nie w tym miejscu co trzeba patrzę :oops: ) Toffinnio bardzo uroczo ale i tak będzie na pewno zdrobniane :D
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

To jest mój kot po powrocie do domu..niewdzięcznik tak wygląda wiosną, w tym roku siedział ze 4 dni na wnyku jak przeżył nie wiem wiem kto go spuścił i kto wnyka zakłada, ale z drutem pojawił się po tygodniu w domu i jeszcze mu futerko nie odrosło, wokół rany, wet miał problem z usunięciem tak mocno zaciśnięte było, teraz nabiera futra i zimowej szaty i tylko grzeje się w słoncu..na tej fot nie za bardzo urodziwy ale po męczącym zabiegu.http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 2&start=14
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
Dakota_Moon
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 13
Od: 29 sie 2014, o 23:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

Rzeczywiście mały, bardzo urodziwy lisek. Współczuje takich przeżyć i Tobie i kotu. Osoby, które zakładają wnyki powinny same w nich parę dni posiedzieć, poczułyby jak to jest i może by im się odechciało. Rozumiem, że na tamtych zdjęciach ma małą ilość futerka jak na niego? Jeżeli tak to zimą się robi z niego chyba jedna wielka kulka :D
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

Na pewno nie jest mu zimno a od razu powagi nabiera jak maszeruje po śniegu w takim futrze z długim włosem:)a znajdek zwyczajny dachowiec w ciekawym ubarwieniu...fot wkrótce. Ja mieszkam w specyficznej okolicy gdzie panuje dziki zachód:) wszyscy wszystko wiedzą i tolerują co prawda ja obstukałam gościa co te wnyki zakłada to mi powiedział że powinnam się cieszyć bo mi kota uratował, tylko mu uciekł bo się psa spłoszył i dlatego mu nie ściągnął całkiem druta...no ale grunt że kotu lepiej, i futro odrasta choć trwa to dość długo, myślałam że szybciej będzie ale na szczęście do zimy zdąży :)Na głupotę ludzką nic się nie poradzi.
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
abcd
1000p
1000p
Posty: 2324
Od: 15 kwie 2010, o 11:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

abcd pisze:Kiciuś zdrowo rośnie . Problem z kupką zażegnany , weterynarz miał racje że po prostu nie miał czym jej zrobić . Nauczyłam się już " obsługi " małego kotka . Po karmieniu trzeba go położyć na plecki i pocierać brzuszek ręcznikiem papierowym , maluch zaczyna prężyć łapki wygina się w " łuk" i robi swoje ;:333 Dzisiaj kończy dwa tygodnie . Fotki z porannego karmienia .


Obrazek Obrazek
Witam :wit Dziękuję Wszystkim którzy wtedy trzymali za mnie i za kiciulka kciuki ;:180 ;:180 Udało się ;:138 Tak rosła moja Zuzu .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zapraszam do mojego ogródka
Azyl Elki
Azyl Elki cz. 2
Awatar użytkownika
crazydaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4935
Od: 27 cze 2013, o 09:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Keadby UK

Re: Kolorowe i zielone Beatriceee

Post »

Beatriceee, Karol w styczniu skonczy 3 lata, a incydent mial miejsce jakis czas temu. Moze ze dwa miesiace wstecz. Ja mysle, ze on ja zrzucil dla zabawy, nie przyszlo mu do glowy, ze moze jej zrobic krzywde. Takie dziecko nie przewiduje jeszcze skutkow w takim zakresie. Po tym zdarzeniu Ruda przez kilka dni miala problem z chodzeniem, na szczescie to bylo tylko silne stluczenie lapy, maly mial zakaz zblizania sie do niej, zeby jej nie niepokoic, a ja "trulam" mu przy kazdej okazji, ze zrobil Rudej krzywde, ze ona teraz jest chora i lapka ja boli itp. Z tydzien go omijala, w tej chwili juz jest ok - ona sie pcha do glaskania, Karol ja glaska, przytula - jak zawsze. W ogole ten wypadek byl dla nas ogromnym zaskoczeniem, bo Karol zachowuje sie w stosunku do zwierzat bardzo dobrze - nie szarpie za futra, nie ciagnie za ogon, nie sonduje palcem oczodolow.
Kinga
Fuksjoza, hojoza, ketmioza, czyli komus tu odbija... ;) cz.3 - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 05&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zgoda bez polskiej czcionki/Adminka
Awatar użytkownika
Beatriceee
200p
200p
Posty: 361
Od: 28 cze 2013, o 01:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kujawy
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

Na życzenie kotek :D mam nadzieję że zdjęć nie zdublowałam ;) Maadro jak córcia była młodsza to potrafiła kota za ogon ciągnąć. Ja z drugiego pokoju słyszałam dziwny odgłos pazurów o podłogę. Miało to miejsce może ze dwa razy, karciłam słownie i wyrosła z tego. Kot czuje do niej respekt, potrafi go przegonić od siebie z łóżka, ale i karmi go. Wydaje mi się, że on nie wie czego może się po niej spodziewać ;) Delikatny jest i ostrożny, ona wobec niego raczej też.
Roślin jesiennych nie planowałam, ale co będzie to się okaże, bo już mnie korci aby odwiedzić ogrodniczy :D Może jakaś trawka przebarwiająca, albo wrzosy :D miejsca brak, ale to wiadomo ;) Muszę koniecznie odwiedzić Twoje progi :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Beata
Mój balkon i rośliny domowe
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68297" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
magduska81
500p
500p
Posty: 562
Od: 11 wrz 2012, o 22:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad Wisła-Ach Lubelskie :)

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

A to moja druga znajda z właścicielką..kot miał już chcrzest..2gi w ciągu swego zycia i teraz nazywa się Kalafior, córka wytłumaczyła że ma kolor kalafiorowy i cóż zrobić jest Kalafior... Obrazek
Przez mo­j ogród prze­wineło się wiele osób... po każdym zos­tała ja­kaś pa­miątka. Naj­droższe są te, które po­zos­tały w sercu.
Sprzedam/wymienię:Byliny Krzewy Kwiaty rustykalne
Moje małe co nieco
Awatar użytkownika
kociara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3991
Od: 10 mar 2011, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków-małopolskie

Re: W.o... Kotach cz.7 {04.2014}

Post »

Kalafior jest, jak widać, nadzwyczaj sympatycznym kotem a w dodatku nadzwyczaj piękny. ;:oj ;:63
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”