Powrót na główną stronę Forum.

Ogrodniczo Działkowe Forum.
Najlepsi polscy fachowcy. Bazy wiedzy praktycznej. Porady.
Opryskiwacz
* Rejestracja    * Pomoc   * Wyszukiwarka    * Zaloguj 
   ::  Koronawirus - Licznik ::     ::  Koronawirus (bez Chin) ::    

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Przeszukiwarka poniższego WĄTKU:
Idź do strony nr...        1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  
Autor Wiadomość
SATI
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2006, o 08:45 
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

1 szt.
Weszłam dzisiaj pierwszy raz na tą stronę .Bardzo mi sie też tutaj podoba zwierzaki są śliczne chętnie pokazałabym swoją sunie ale jeszcze nie umiem wstawiac zdjęc jak się nauczę to będę wysyłać.Pochwalcie się swoimi zwierzakami :D

jo_lina
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2006, o 08:59 
50p
50p
No i od razu tu mnie przywiodło :lol:
piekne macie zwierzęta :) Elizo, piekne kocia :)
ja mam 14-letniego kundelka i półtoraroczna kotkę :)

może nienajlepsza fotka mojej kici, jeśli pozwolicie to wkleję po południu inne 8)

Obrazek

SATI
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2006, o 09:33 
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

1 szt.
jo_lina masz bardzo podobną kotke do kocurka mojej córki nazywa się Pędzel ponieważ koniec ogonka jest biały :D

jo_lina
 Tytuł:
PostNapisane: 6 cze 2006, o 09:41 
50p
50p
Moja to Oleśka i nie ma pędzelka i choć nie jest ani nakolankowa, ani głaskalska, to jest najkochańsza :lol: jak tą biedę córka przyniosła ze schroniska to była w nienajlepszym stanie :)
i już w tym roku nie muszę ganiać ze ścierką much po całym mieszkaniu :wink: tygrysica to załatwia za mnie :P

SATI
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2006, o 17:47 
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

1 szt.
;:1 ;:1 Wnusia przyniosła mi z piwnicy blokowej dwa małe śliczne kotki znajdą u mnie mieszkanie jutro jadą ze mna na działke i tam bedą mieszkać

jo_lina
 Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2006, o 20:12 
50p
50p
SATI, gratuluje ;:1 ;:138 ;:138 ;:138

SATI
 Tytuł:
PostNapisane: 10 cze 2006, o 05:27 
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

1 szt.
Dzisiaj stwierdziłam ze zostaną jeszcze przez tydzień w domu muszę je odżywić i koniecznie muszą zaprzyjaznić się z moim pieskiem.On chce się nimi opiekować jak miauczą a one bidule uciekają. Teraz muszę wybrac dla nich imiona :D

broniusz
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2006, o 10:36 
---
Jeśli nie masz pomysłu na imię to polecam stronę
http://www.doradca.com.pl/po_godzinach/Imiona.htm
A tak na marginesie - prowadzisz widzę bujne życie nocne ;:172 Post wysłany o 4:27 rano w sobotę? ;:41

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2006, o 11:49 
---
Sati posiadania kociaków to jednak powazny obowiązek , prawdopodobnie są zapchlone ,trzeba je też odrobaczyć a potem wysterylizować. Ale baaaardzo cieszę się że znajdują sie jeszcze ludzie z sercem dla kotów.

broniusz
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2006, o 12:05 
---
Eliza to bardzo mądra kobieta- moje ukłony :D Koty to obowiązek (nie zapominajmy o przyjemności :wink: ). Zwierzę jest jak dziecko- trzeba się nim opiekować mądrze, co niestety czasem oznacza duże pieniądze zostawione u weterynarza... Ale przecież zawsze warto- nie oszczędzalibyśmy na własnych dzieciach, prawda? My niedawno przygarnęlismy znajdę - wyszedłem rano po bułki... i wróciłem z kotem :D Zabiedzona była okrutnie... Mamy już w domu zwierzaki więc jasne było, że przede wszystkim trzeba odrobaczyć wszystkie, bo nigdy nie wiadomo co taka znajdka może do domu w sobie przytaszczyć. Na sobie również ale od pcheł jakimś cudem się uchroniła 8) Dzielna kicia 8) Pasożytów "odśrodkowych", co optymistyczne i niespodziewane, jednak nie było za to okazało się, że mamy do czynienia ze świerzbowcem usznym. Wydatek na leczenie niemały- ok. 20zł na tabletki na odrobaczenie dla wszystkich zwierzęcych domowników (zaaplikować kotu tabletkę jak wiadomo nie jest łatwo, więc po licznych krwawych przejściach trzeba było Nowej podać odpowiednik w płynie) i 60zł kuracji antyświerzbowcowej. No ale jak tu nie wyleczyć i pozwolić żeby chodziło takie chore?? No przecież się nie da. Po tygodniu od "adopcji" Paskudny świerzbowiec jest na wymarciu a kota ma już okrąglejszy brzuszek:) I to czysta radość na nią patrzeć:D :D

broniusz
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2006, o 14:38 
---
A teraz przedstawiam nasze kociny ;:177
Odsłona pierwsza: MULA
Obrazek
Obrazek

Odsłona druga: LIMA
Obrazek
Obrazek

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2006, o 16:49 
---
Broniuszu piękne zdjęcia małej Muli. Mój adoptowany czarny kotek o którym pisałam zadomowił sie u nas doskonale.A brzuszek też znacznie mu się zaokrąglił. ciągle mam problem zdrowotne z Tiną ( ta kudłata). I tak jak piszesz idą spore pieniądze na leczenie. Od ok 2 miesięcy ma biegunkę. Robilismy juz badanie kału w kierunku pasożytów i bakterii. Wyniki ujemne. Zaczęliśmy dawać jaj pankreatynę ( były domniemania że ma chorą trzustkę) i nic nadal biegunki. Właśnie jutro mąż jedzie z nią na badania krwi. Niestety jak chce się mieć zdrowe zwierzaki to trzeba im pomagać jak się da.

broniusz
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2006, o 18:47 
---
A nie jest może uczulona na jakiś składnik jedzenia, które dostaje? Czym ją karmicie?
Biedulka :( Wyobrażam sobie jakie to musi być obciążenie dla organizmu takie ciągłe biegunki... ;:151
Są takie specjalne karmy dla kotów z problemami żołądkowo-jelitowymi:
Royal Canin Sensitivity Control (niepożadane reakce na pokarm), Royal canin Intestinal (zaburzenia żołądkowo-jelitowe), Royal Canin Hypoallergenic (dla alergików pokarmowych). Wszystkie są karmami weterynaryjnymi dostępnymi u weta. I do tego np. Royal Canin Rehydration Support dla kotów z odwodnieniem. Może warto byłoby pomyśleć o takiej diecie? Daj znać jak juz będzie diagnoza co to za "robak" Ci kota toczy.
Trzymam za niego kciuki ;:16

Eliza
 Tytuł:
PostNapisane: 12 cze 2006, o 07:51 
---
No właśnie okaże sie co to za przyczyna. Zastanawialiśmy się nad alergią. Ale najpierw trzeba wykluczyć inne przyczyny. Kupilismy też jedzenie dla kotów z problemami jelitowymi, ale co z tego kiedy ona nie chce tego tknąć.
W ogóle jest marudna jeśli chodzi o jedzenie. Najchętniej jada saszetki Kitekat z łososiem, serca wołowe. Tina była bardzo zchorowana i ledwo udało uniknąć sie jej śmierci.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w temacie           [ Posty: 173 ]  Idź do strony nr...        1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

|    Kto przegląda ten dział ?

Przeglądają dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości