W.o...Naszych futrzakach - 1cz.(06.04-06.11)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Masz piękne kotki ELIZO. ;:77
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Dziękuję Erazmie. 3 są z wyboru czwarty, przybłakał się. Ich piekno płynie od wewnątrz. One są po prostu szczęśliwe. Jak człowiek jest szczęśliwy to jego twarz promienieje.
Pozdrawiam :D
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Ja miałem kotkę ale bardzo dawno temu. Około 30 lat... :oops:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
aniawoj
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3728
Od: 9 paź 2005, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Klucze - Małopolska
Kontakt:

Post »

Ja mam kocura , który miał jakiegoś pra-pra dziadka persa. Wygląda jak zwykły dachowiec ,tylko ma trochę spłaszczoną mordkę i grafitową sierśc. Za to charkterek taki, że nikt by jego dzieci nie chciał!
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Aniu, koty jak ludzie róznia się charakterami. Miałam kiedyś kotkę która nie lubiła głaskania, a przychodzący do mnie znajomi po prostu bali sie jej. Potrafiła znienacka ugryźć w palec u nogi albo w rękę. Kiedys wskoczyła z segmentu na plecy mężczyźnie siedzącemu na fotelu a ten mało zawału nie dostał. Obca osoba nie mogła jej dotknąć bo od razu gryzła i syczała.
Moje obecne osobniki są jak pluszowe miśki: miękkie, sympatyczne pieszczochy. Koty szybko wyczuwają gdy ktoś je nie lubi. Dla tych co je akceptują są prawdziwymi miłymi towarzyszami życia. Koty to naturalne generatory jonów ujemnych.Wytwarzają miła atmosferę. Wystarczy popatrzeć w ich wielkie "głebokie" oczy posłychać mruczenia popatrzeć jak kot przeciąga sie leniwie a życie nasze zwalnia, czujemy się cząstką natury.
Koty nie są dla wszystkich. Ludzie którzy wyczuwają wyraźną do nich niechęć nie powinny brać kota pod swój dach. Będą nie zadowolone obie strony. Oczywiście to jest moje zdanie, a nie naukowe. Wtedy warto wziąść jakiegoś innego zwierzaka. Np; moja znajoma ma żółwia 27 lat, fajnie no nie?
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Codzinnie na tarasie mam od moich futrzaków prezenty: myszy polne, ryjówki, a ostatnio nawet szczur!
Gdyby nie koty myszy by nas zjadły! Tę informacje dedykuję szczgólnie osobom które uważają ze koty to zbyteczny obraz krajobrazu i że najchetniej wytruliby wszystkie koty na działkach. ;:70
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

a to jest moja kotka "miecia" (ok. 9 mies.)
Obrazek

(kliknij na fotkę)
Jakub . . . . .
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Nemo, nie chcę Ciebie straszyć ale jeśli nie chcesz zostać kocim dziadkiem to musisz obserwować twoja czarną kropeczkę. Podejrzewam że kotka nie miała jeszcze rui a skoro tak może ją lada moment dostać. Jeśli nie upilnujesz jej będą kocie maluchy. Osobiście jestem za kastracją którą nalezy wykonać po pierwszej rui. jeśli nie chcesz tego zrobić zostają tabletki. Lekarz powie ile i jak często.
Moje wszystkie koty sa wykastrowane. Kastracja jest zabiegiem niezbyt skomplikowanych a obecnie metoda jaką posługują się lekarze pozwala na wykonanie cięcia zaledwie 3 cm.
Pozostaje złe samopoczucie kotka przez dwa do 3 dni i wszystko powraca do normy. Koszt kastracji w Olsztynie 150 zł. Warto załapać się na promocje, ja w wiosennej promocji zapłaciłam 100 zł za kastrację Shakiry najmłodszej kotki która dostała ruję w wieku 11 miesięcy.
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
bobi
500p
500p
Posty: 768
Od: 12 maja 2006, o 09:00
Lokalizacja: Poznań

Post »

... a to moja kupka futerka :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Napisz coś o Twoim futrzaku, jaka rasa, jaki chrakter :wink:
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
bobi
500p
500p
Posty: 768
Od: 12 maja 2006, o 09:00
Lokalizacja: Poznań

Post »

Eliza pisze:Napisz coś o Twoim futrzaku...
Facet, prawie 5 lat, champion PL, raz był tatą :D
Eliza pisze: ... jaka rasa ...
Górol na nizinach ... owczarek podhalański ... patriotycznie :D
Eliza pisze: ... jaki chrakter :wink:
Popierdółka znająca swoją wartość 8) :)
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Już go lubię ;:112
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
bobi
500p
500p
Posty: 768
Od: 12 maja 2006, o 09:00
Lokalizacja: Poznań

Post »

Eliza pisze:Już go lubię ;:112
;:23 nie dziwota. Ten potfoor zawładnął naszymi sercami (czasem, uwagą, myślami :lol: ) bez reszty. Jest wiejskim burkiem, ale w samym centrum miasta, nie musimy się wstydzić za niego :), a tak traktuje mniejszych od siebie ... sam waży ponad 55kg :D

... ze szczeniaczkiem ... chłopiec i mężczyzna ...

Obrazek

... "stój spokojnie, to cię nie zjem" ... :lol:


Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”