W.o...Naszych futrzakach - 1cz.(06.04-06.11)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

W.o...Naszych futrzakach - 1cz.(06.04-06.11)

Post »

Chciałam przedstawić Wam mój zwierzyniec. Rozpoczynam od najstarszej 4,5 roku Cinki. Wiem że głupie imie ale jak była mała długo nie mogłam dla niej znaleźć imienia i mówiłam do niej Dziewcinka. I została Cinką.
Matka Cinki jest rudą syberysjką kotką. Cinka urody po matce nie odziedziczyła ale raczej po tatusiu... Jest suprłowcą myszy łapie w duzych ilościach, niestety również je pożera. Najedzona podrzuca nam pod drzwi martwe myszy lub ryjówki. Mówie na nia też Pudzianocha. Po łowach wraca tak pewna siebie jak Pudzianowski po wygranej.
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Futrzak nr 2- Tina. 4 ;lata skończy wkrótce. Skazana na śmierć przez weterynarzy z diagnozą"przepuklina opon mózgowych". Cięzko chorowała i żyje dzięci naszemu uporowi i nadziei która każdy powinien darować nawet zwierzakowi. Cięzki katar koci z powikłaniani czyli ropniem na czaszce, który wziął początek z chorych zatok. Warto było walczyć. Wspaniały kot o arystokratycznych manierach. Bezkonfliktowa, milutka mięciutka, delikatna kotka. Nazywana również Tini-Mini, Kokaruka, Telemele. Tinkułachuła, Tinałka. Pięknie umaszczona ; biało czarno-rude futerko. Jest to cecha przenoszona z płcią. Tylko kotki mają takie umaszczenie.
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
wronek89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1008
Od: 12 mar 2006, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

robi się coraz drapieżniej
czekam na geparda :P
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6950
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Piękne kotki. :wink:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
elmarek
---
Posty: 236
Od: 25 lut 2006, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Kontakt:

Post »

Piękne koty. :D Tak myślałem Elizo, że jesteś wrażliwą Kobietą :D
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Elmarku nie przeceniaj mnie. Moja wrażliwośc jest dosyć wybiórcza i wątpie żeby była to zaleta. Moje poglądy czasami zupełnie nie przystają do innych jak to określiłeś "kobiet". Ale to już zupełnie inny temat. Kochani myślicie że to koniec futrzaków??? Ależ skąd za jakiś czas następne prezentacje.
Pozdrawiam :wink:
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6950
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

To ile ich masz? :P
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Erazm to będzie niespodzianka. Musisz trochę poczekać, a poznasz wszystkie.
Pozdrawiam. :D
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
wronek89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1008
Od: 12 mar 2006, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

może założyc mini ZOO :lol:
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Zoo raczej nie. Nie ma na to odpowiednich warunków, noie mówiąc o pieniądzach. Ale zwierzaki lubię,jak większośc uczestników tego forum. Nawet do myszy mam coraz większą sympatię. W końcu to tez futrzak. :wink:
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

To jest Mambuś. Nie znam jego wieku i przeszłości. Prawdopodobnie ma 2, może 3 lata. Znaleźliśmy go przy działkach. Być może, że został porzucony rozpaczliwie szukał domu. Podchodził do każdego stawał na łapach i prosił, prosił. Zaczeliśmy go dokarmiać. Była wypielęgnowany, wykastrowany, nie wychudzony. Co więc mogło się stać, że został sam? Któregoś sierpniowego dnia pojawił się w naszym ogródku. I został. Szukałam mu domu pytałam, pisałam ogłoszenia do gazety, w internecie. Nie znalazł się chętny.
Mambuś został z nami. Został zaszczepiony, odrobaczony. W sierpniu minie rok jak jest z nami. Mambuś zwany tez Asfalcikiem, Makumbą, Bumbulem jest dobrym, grzecznym kotem. Trochę nie lubią się z Cinką. Miał tendencje do grzebamia w koszu na śmieci. Ale skoro stwierdził że żarcie jest na każde jego żądanie to przestał grzebać.
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
Zosia098
50p
50p
Posty: 87
Od: 24 kwie 2006, o 18:54
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Bardzo miłe kotki. Ja mam pieska i chomika. Może kiedyś też je zaprezentuję. ;:1
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Jasne Zosiu. Wahałam się czy pokazać moje zwierzaki. Ale doszłam do wniosku że, zwierzaki to wazny element naszego życia i warto pokazać to co nam sprawia frajdę. Ale to nie koniec mojej prezentacji. :wink:
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”