W.o...Naszych futrzakach - 1cz.(06.04-06.11)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

No to wskoczył kotek na stronę główną dla miłośników futerek.. ;:113
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Ładna ta panienka :D
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6950
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Kotka Elizo jest bardzo ładna. :wink:
Pozdrawiam Andrzej.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Elizo po prostu cudeńko. ;:79 Zwierzaczki to jednak są kochaniutkie i takie słodkie pysiaczki :D
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Dziękuję. Najbardziej nam zależało żeby miała umaszczenie podobne do naszej zmarłej koteczki. na pewno ma jej wdzięk, piękne wahlowanie ogonkiem i pogodę ducha. Jest łagodna i bezkonfliktowa. Lubi się bawić długopisami. Wyszuka każdy długopis potem wtacza go pod meble i .... po długopisie. Taka nasza mała pisareczka. Początkowo była tępiona przez nasze pozostałe koty. Jedna nawet dostawała ataku furii. Biedaczka była bita przez wszystkie koty po kolei. Jednak swoją łagodnością zjednała pozostałe moje diabełki. Teraz jest akceptowana przez wszystkie moje futrzaki. Tina niedługo skończy 6 miesięcy, a więc ciągle jest w fazie rozwoju. Tak bardzo chcemy żeby była zdrowa i żyła długie lata....
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Kotka urocza :D Czy to jednak na pewno czystej rasy pers? Przypomina bardziej moje półpersy :wink: Ma zbyt kształtny nosek i brak jej tego groźnego wyrazu twarzy, charakterystycznego dla rasowych persów. Jest po prostu za ładna na persa :D
Timka

Post »

Elizo tak się cieszę :P
Tinka bis jest piękna ;:215
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Tak to Pers 100 %, kupiony z hodowli po matce nagradzanej. Ma trochę groźny pyszczek przez skrócenie noska. Ma też inna bodowę niż nasza zmarła koteczka inne łapki, kształt głowy, profil. Persy są różne. Niektóre mają nawet długie noski, niektóre zaś jeszcze bardziej skrócone niż moja Tina.
Koleżanka powiedziała mi że nowa Tina przypomina Gremlinkę. :D
Prawda jest taka przenieśliśmy dużo uczuć ze zmarłej kotki na to maleństwo. To tak obrona przed smutkiem, który pojawia się po śmierci kogoś kogo się kochało.
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

No to dzięki Tobie Elizo dowiedziałam się czegoś o persach :D Przyznam, że słabo znam się na rasach, myslałam, ze wszystkie persy mają podobne pyszczki. Twoja persiczka to naprawdę piękność! Do tego ma bardzo sympatyczny wyraz twarzy :D
Mam nadzieję, tfuuu, jestem pewna, ze będzie żyła długo i szczęśliwie!
Na pewno też pomoże Wam ukoić żal po stracie pierwszej Tiny - wiem coś o tym (znam z autopsji).
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Ja też nie znam się za bardzo na rasach.... Ale przeglądałam wiele zdjęc persów i troche czytałam. Ale ekspertem w w rasach nie jestem bo nigdy mnie to za bardzo nie interesowało. Jest jednak taka prawidłowość . Persy są łagodne i nie ma w nich agresji. Nasze dachowce całe życie muszą walczyć o swoje. To wymusiło w nich agresję, cwaniactwo ale też rozwój inteligencji. I bardzo mnie to cieszy. Ale właśnie przez to nie mogę za bardzo zostawiać moich 4 kotów razem, bo niestety potrafią być do siebie agresywne. Jeszcze zdjęcie Tiny na drzewie jak robi za wiewiórkę. :D Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Nie martw się Elizo, z czasem zaprzyjaźnią się i będziesz je mogła spokojnie zostawiać same.
To ciekawe, co piszesz o persach, bo ja obserwując persy u mojego brata (mieszka parę kroków ode mnie) doszłam jedynie do wniosku, ze są kapryśne i humorzaste :lol:
Trudno jednak obserwować z sąsiedztwa. Tak naprawdę, to mogę być pewna jedynie charakterów własnych kotów :D
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Elizo wiewióreczkę to Tina udaje perfekcyjnie. :D A to spojrzenie?...... - rozbrajające :D Udała Ci się ta milusińska :wink: 8)
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

A to Shakira, kot z ADHD czyli nadpobudliwością nerwową. Nie lubi trzymania na rękach, głaskanie krótko i czasami. Przemyka przez dom jak szczur , ciągle jest w biegu. To właśnie ona dostawała ataku furii na widok małej Tiny.
Obrazek
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”