W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Proponuję abyśmy pochylali się wspólnie nad obrazami i sytuacjami które nas bolą, poruszając je wspólnie i omawiając. Może ktoś się przyjrzy czy tak rzeczywiście musi u nas być ?
Może uda się naprawić pewne błędy, które kosztuję nieraz całe zniszczone czyjeś życie, nie wspomnając o rodzinie i dzieciach poszkodowanych .
Awatar użytkownika
asma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7810
Od: 19 wrz 2011, o 12:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

My się pochylamy co widać choćby po zbiórkach publicznych,ale czas ,aby rządzący się pochylali,aby stare struktury skostniałego systemu obejmowali LUDZIE prawi,sprawiedliwi,służący krajowi,Polakom,również najsłabszym.
Do tego potrzebna jest rewolucja moralna,etyczna,wewnątrz człowieka,a nie publiczna targowica i politykowanie na ekranie.
Wpuściliśmy zachód wraz z całym jego brudem,zachłystujemy się tą tzw demokracją,do której nie dorośliśmy , wymądrzamy się jakbyśmy nie wiem kim byli.Obnażamy tylko własną głupotę.
Mamy kogo chcieliśmy"????
Nie do końca tak jest .Kierujemy się deklaracjami przedwyborczymi i ufamy,że to nie czcza gadanina,że to nie kolejny kłamca i oszust.
Uczymy się,a właściwie oni nas uczą,że nasi kandydaci to w większości zwodziciele,egocentrycy,kłamcy,puste gaduły.
NAJWIĘKSZA BIEDA POLEGA NA TYM,ŻE NIE MA W CZYM/KIM WYBIERAĆ I WYBIERA SIĘ MNIEJSZE ZŁO,ALE JEDNAK ZŁO
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Od początku było wiadomo, kto jest kto. Niestety wielu wolało mieć oczy zamknięte lub wręcz oburzało się na słowa prawdy, nazywając jakże często wszystko bzdurnymi teoriami spiskowymi lub wierząc w jakże często jedynie lukrowane PR-em słowa, bez pokrycia i bez zamiaru wykonania już w momencie obietnic i mówienia. Teraz wychodzi wszystko na jaw i pokazują coraz jaśniej swoje oblicze.
Miłego dnia!
Admin.
miki331
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1360
Od: 21 lis 2012, o 18:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gliwice

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Prawo wyklucza sprawiedliwość !
Do sądu idzie sie jedynie po pisemne potwierdenie swoich racji !
Dla tych co maja pieniądze, znajomości jest to zdecydowanie łatwiejsze !
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Do sądu idzie się po sprawiedliwość.
Tylko nie każdy ją tam znajduje.

mec. Janusz Wojciechowski - -klik-
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Głusi i niewidomi będą płacić abonament RTV. ?To nękanie inwalidów?
A jak nie zapłacą to pod sąd i komornik. ;:202 Mamy to co chcieliśmy... i taką sprawiedliwość popapraną...
http://niezalezna.pl/63780-poprawka-pis ... -inwalidow


.
Miłego dnia!
Admin.
_fox_

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Adminie a dlaczego podchodzisz do tego w ten sposób, na ogół tacy ludzie nie mieszkają sami, a o ile mnie pamięć nie myli to jedna rodzina jeden abonament a tv mogło być xxxx szt. Nie jestem jakimś tyranem i nie chcę nikogo nękać ;:185 Przeżyłem już trochę i wiem że żaden rząd nie jest za ludźmi, ale przeciwko, i każdemu rządowi można coś zarzucić.
Ja na szczęście nie mam tv i dobrze, w necie można wszystko znaleźć.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Bez mojego komentarza. Nie mam słów! ;:202
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/23236 ... e-mu-renty


"...Robert Ostrowski z Piotrkowa Trybunalskiego cierpi na zaawansowaną cukrzycę. Nie ma czucia w nogach i częściowo w dłoni. Orzecznicy ZUS stwierdzili, że jest zdrowy. Od ponad dwóch lat mężczyzna nie ma środków do życia.
W 2012 roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych odmówił choremu na zaawansowaną cukrzycę mężczyźnie prawa do renty. Na wiosnę 2013 roku rozpoczął się proces przed Sądem Okręgowym w Warszawie.

W maju 2014 roku zapadło korzystne dla pana Roberta orzeczenie - prawo do renty na stałe wraz z wyrównaniem
?informuje serwis piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl.
Pan Robert jednak renty nie dostał do dziś.
Kiedy składałem wniosek do warszawskiego oddziału ZUS o ustalenie prawa do renty, jeszcze nie było tak źle. Ale teraz ja już naprawdę nie mogę czekać. Biorę insulinę trzy razy dziennie, nogi mi gniją, a na domiar złego żona straciła pracę. Ojcu z emerytury też coraz trudniej cokolwiek mi pomóc
?mówi rozżalony Robert Ostrowski.
Z powodu niegojących się ran każda kontuzja jest dla mężczyzny bardzo niebezpieczna. Lekarze sądowi twierdzą, że zdrowie nie pozwala panu Robertowi pracować, ale ZUS chce kolejnych opinii, kolejnych biegłych, a jeśli okazuje się, że te również są dla niego korzystne, ZUS znowu się odwołuje i chce powołania kolejnych biegłych. I tak bez końca?

Ubezpieczyciel cały czas ignoruje opinie biegłych i wyrok sądu,
twierdząc jednocześnie, że jego celem nie jest przedłużanie postępowania. Co z tego wynika? Dla pana Roberta przede wszystkim to, że od ponad dwóch lat jest bez środków do życia. ..."
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5077
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Powinien już niedługo umrzeć, bo dwa lata bez środków do życia, to już jest na granicy śmieci. I o to chodzi, nawet jeśli ZUS zapłaci zaległości, ale nie będzie musiał płacić do przodu, bo go już nie będzie.
Jedną paranoję usłyszałem wczoraj, czy przedwczoraj w telewizji. Na pytanie dlaczego podniesiono wiek emerytury, odpowiedź była zaskakująca, dla dobra przyszłych pokoleń, bo oni będą musiały płacić na swoją emeryturę, oraz na bieżących emerytów. To gdzie teraz obecnych pracujących idą pieniądze?
henecio
200p
200p
Posty: 207
Od: 16 lut 2012, o 13:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

_fox_ pisze:Adminie a dlaczego podchodzisz do tego w ten sposób, na ogół tacy ludzie nie mieszkają sami, a o ile mnie pamięć nie myli to jedna rodzina jeden abonament a tv mogło być xxxx szt. Nie jestem jakimś tyranem i nie chcę nikogo nękać ;:185 Przeżyłem już trochę i wiem że żaden rząd nie jest za ludźmi, ale przeciwko, i każdemu rządowi można coś zarzucić.
Ja na szczęście nie mam tv i dobrze, w necie można wszystko znaleźć.
Ja natomiast tv mam, oglądam i nie płacę. W 2011r wraz z legitymacją osoby niepełnosprawnej , która upoważnia do korzystania z ulg i uprawnień otrzymałam długi bo 258 stronicowy informator dla osób niepełnosprawnych. Myślę, że inni niepełnosprawni też go mają.
M. in. wyrażnie jest tam napisane kto tj. z jakimi orzeczeniami jest zwolniony od opłat abonamentowych za radio i tv oraz, że należy w tej sprawie dostarczyć oświadczenie. Rząd nie ma tu nic do rzeczy. Sprawę normuje ustawa z 21 kwietnia 2005r, a więc jeszcze z przed rządów PiS i PO. Nieznajomość prawa nie jest wytłumaczeniem. Zamiast poczytać lub zapytać jak mieli sprawę załatwić teraz krzyczą i narzekają na rząd. Może i w tej sprawie rząd się ugnie i dostaną dopłaty??
ciocia Dorota
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Tak sobie myślę, że niektórym to nie przeszkadza :idea: i chcieliby by tak było dalej i dalej, bo im dobrze się dzieje a co tam inni. Smutne i straszne. A ludzkie tragedie nie wzruszają nikogo w obecnym układzie. Możemy coś ? Tylko pogadać sobie chyba.
http://www.radiomaryja.pl/wp-content/up ... howski.mp3
Miłego dnia!
Admin.
mirzan
---
Posty: 4279
Od: 23 maja 2005, o 06:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Sprawiedliwości i niesprawiedliwości

Post »

Właśnie wczoraj w TV opowiadał człowiek,którego zniszczył Urząd Skarbowy.Żona popełniła
samobójstwo,zaszczuli ludzi. Okazuje się,że US mają nakaz znaleźć 80 % ,, winnych,,
w czasie kontroli. Oczekujesz w bandyckim państwie,anielskich praw?
Wiesz,czyje powiedzenie - umrze jeden,to tragedia, umrze milion,to tylko statystyka? A kto powiedział:
Rząd się sam wyżywi? Tak to działa i coraz wyraźniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”