W. o...zwierzętach gospodarczych cz.2

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
iwona1974
100p
100p
Posty: 101
Od: 21 lis 2012, o 21:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Ałło,co słychać u maleństwa?wróciły już panny do domku? ;:168 .pozdrawiam.Iwona
Awatar użytkownika
mr25ur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1115
Od: 10 lis 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

romaszka pisze:Mr25ur jak ty to robisz, że w kurniku tak czyściutko? :roll: Masz jakąś specjalną odmianę kurek-czyściochów? :;230 Ja, mniej więcej, raz na dwa miesiące obskrobuje szpadelkiem/packą wszystkie "meble" w kurniku a i tak nie mam tak czysto jak u ciebie :wit
Z reguły rano przed pracą skrobie co się da, kurzenice do beczki, mieszanko i na wiosnę super nawóz azotowy... Ale jak mnie się nie chce czyścić... ;:223 ale za to czyściutko, skrobię taką małą prostokątną kielnią do betonu/kleju, dwie, trzy minutki.
Opryski pod wieczór, i nigdy gdy kwitnie!!!
Twixi
100p
100p
Posty: 176
Od: 19 kwie 2012, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Romaszko, jeśli masz uczciwego i zaufanego weta, to pakuj uszaka i jedź.
Mnie "najlepsza" (czytaj najdroższa) klinika weterynaryjna w Poznaniu mamiła przez 10 dni. Zostawiłam
u nich ponad 2000zł ratując suczkę z mocznicy. To była beznadziejna walka i wet. o tym wiedzieli, ale liczy
się kasa wyciągnięta od właściciela. Stany ostre daje się leczyć, przewlekłych nie. W przewlekłych, rozwalona
jest już wątroba i nerki. Oto moja ukochana sunia za którą płaczę do dziś.
http://anois.eu/anois/index.php?-fanti,3
Mr25ur jaki elegancki kurnik mają Twoje kurki. ;:224
Awatar użytkownika
mr25ur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1115
Od: 10 lis 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Heh, kurnik robiłem z miesiąc, z odpadów, kilkaset deseczek, kilka tysięcy wkrętów, szkło ze starej szklarni, farby z remontu, połowę wakacji diabli wzięli, ale nie żałuje :wink:
Opryski pod wieczór, i nigdy gdy kwitnie!!!
Awatar użytkownika
iwona1974
100p
100p
Posty: 101
Od: 21 lis 2012, o 21:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Do Twixy-ja terż miałao przeprawę z wetwm,leczł mi krowę tydzień,kupę kasy wziął,krowa i tak padła,do tego trzeba było płacić za utylizację zwierzęcia,przy okazji pytałam innego co o tym sądzi-okazało się,że sprawa od początku była beznadziejna,trzeba było krówkę od razu do ubojni sprzedać,dałoby to grosze,aleMelunia by się nie męczyła,tak to jest,gdzy wet chce kasę zarobić na cierpieniu zwierzęcia.A sunia twoja śliczna,lubię coli,za dużo Lessie w dzieciństwie czytałam,są piękne.Pozdrawiam-Iwona
Awatar użytkownika
BRZOSKWINKA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1869
Od: 17 maja 2010, o 18:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze...

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

W drugim podejściu chyba moje samiczki "zaskoczyły", a przynajmniej jedna. Termin jest na piątek i jedna drze puch. :-)
Właśnie wyścieliłam im świeżą słomą i czekamy ;:224
Awatar użytkownika
BRZOSKWINKA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1869
Od: 17 maja 2010, o 18:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze...

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Ałła, co z Twoim króliczkiem? Czytałam, czytałam i mi umknęło.
Awatar użytkownika
romaszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1411
Od: 31 gru 2010, o 23:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelskie. Wola Uhruska

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Asiu, objawy są takie: Dużo pije, roztacza nieprzyjemny zapach i sierść mu się zbryla ;:131 Uszy czyste, zimne i w ogóle na pierwszy rzut oka, nic mu nie jest ale te symptomy mnie martwią. Dzisiaj M zabrał auto, jestem czasowo bezsamochodowa :evil: może jutro do weta podjadę. Ale z naszym wetem ;:209 to na wiele nie liczę, pewnie jakieś witaminy da ... albo środek usypiający :;230 ;:14
Awatar użytkownika
BRZOSKWINKA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1869
Od: 17 maja 2010, o 18:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze...

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Ałła, samiec czy samiczka?
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Ałła jak wnusia czy już są dziewczyny w domu, kiedy jedziesz ją zobaczyć?
Awatar użytkownika
romaszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1411
Od: 31 gru 2010, o 23:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelskie. Wola Uhruska

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Asiu, samiec. Słuchajcie, a może on po prostu, jest już wiekowy? :roll: Przypomina mi starego, wysłużonego psiaka, no bynajmniej, sierść.

Marysiu dziewczynki będą w domu dzisiaj wieczorem. Kiedy zobaczę? :cry: No cóż, było to, co prawda, 25 lat temu, ale pamiętam jak się czułam pierwszy miesiąc po porodzie ... i namolność mojej matki i teściowej :evil: Dam im czas, żeby się oswoiły z sytuacją :D , synowa, jestem pewna, będzie dobrą mamusią, opiekę nad niemowlęciem ma w garści (siostrzeńce i siostrzenice), syn przez dłuższy czas, sam (synowa kończyła studia) opiekował się sparaliżowaną teściową. Tak że myślę, że po takiej "szkole", poradzą sobie z Fasolką :D Teraz regularnie dostaje zdjęcia ale dzieci poprosili żebym nie zamieszczała w necie, no cóż, ich córa, oni komandują :lol: a ja obietnicy muszę dotrzymać.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Masz rację ja też pamiętam te wizyty chociaż jeszcze dawniej to było. Teraz w dobie netu właściwie masz ich na żywo. Dużo dobrego dla rodzinki!
Awatar użytkownika
iwona1974
100p
100p
Posty: 101
Od: 21 lis 2012, o 21:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: W. o...zwierzętach gospodarczych

Post »

Masz rację,Ałło,niech się najpierw rodzice nacieszą maleństwem,pierwsze dni są nieraz trudne,szczególnie przy pierwszym dziecku :roll: ,mój synek budził się przez 1mc co godzinę w nocy,można było według niego zegarek ustawić ;:oj ,i tak jakoś wtedy mi euforia z macierzyństwa opadła :? ,potem doszły kolki ,czyli noszenie opa co wieczór wrzeszczącego bobasa na zmianę z mężusiem,aż ból minął,no a potem już było ok,pierwsze uśmiechy i gaworzenie,aż serce rosło ;:167 ;:167 ;:167 ,córcie za to były grzeczniutkie.Pozdrawiam-Iwona
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”