Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Michael_M
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 18 cze 2016, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ursynów
Kontakt:

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Dziecko pomaga w rzuceniu :) Od roku nie palę i nawet nie jest tak źle :). Fakt że trochę się przytyło :) Ale coś za coś :)
Grzegorz887
100p
100p
Posty: 117
Od: 7 lip 2015, o 15:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Mnie w niepaleniu pomagają... palący obok. Po prostu tak mi ten dym śmierdzi, że utwierdzam się w słuszności podjętej decyzji :D
Michael_M
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 18 cze 2016, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ursynów
Kontakt:

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Prawda, ludzie i fakt ile pieniędzy się na papierosy wydało :0
Telimenka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 29 sty 2015, o 15:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

:( Zapaliłam jednego ,drugiego... żeby puścić emocje z dymem... i kurna , pale ... dużo za dużo. Was też papieros odstresowuje ??? Po melisie boli mnie głowa :( . Przestało padać idę sobie zapalić do szklarni (w domu nikt nie pali)
Awatar użytkownika
tomaszkowa
500p
500p
Posty: 716
Od: 28 paź 2013, o 17:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Grzegorz887 pisze:Mnie w niepaleniu pomagają... palący obok. Po prostu tak mi ten dym śmierdzi, że utwierdzam się w słuszności podjętej decyzji :D
A zwłasza jak się między ludzi pójdzie. Oj czuć.
Mój mąż wrócił do nałogu. Teraz jara na bujaczne a ja w domu czuję. ;:223
Nie dam się. Ja nie wrócę. Schudłam 10 kilo :heja
Pozdrawiam. Beata.
Awatar użytkownika
rosa13
100p
100p
Posty: 196
Od: 17 lip 2015, o 11:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Kiedyś rzucałam bez żadnego problemu na miesiąc, dwa, pół roku, nawet rok mam bez palenia. Potem wracałam do nałogu ale to tak jakoś było "dla towarzystwa" a nie z chęci palenia.
Teraz męczę się potwornie, codziennie o tym myślę co mnie dołuje strasznie i nie mogę znaleźć "dobrego momentu" na rzucenie. Jakiś diabeł w głowie cały czas odwleka decyzję, tak jakby było mnie dwie i jedna chce a druga ma to w nosie.
Frustrujące to strasznie ale może się zbiorę...
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5077
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Czy wiecie że:
Palenie papierosów wywiera niekorzystny wpływ nie tylko na zdrowie, ale również na urodę. Zmarszczki, żółte zęby, zniszczone paznokcie, cieńsze włosy, to tylko niektóre z konsekwencji działania dymu tytoniowego na nasz wygląd. http://zdrowie.wp.pl/zdrowie/rzuc-palen ... zenie.html
A może wizualne palenie tytoniu: https://www.google.pl/search?q=reklamy+ ... 8bXhQjM%3A
Obrazek
Telimenka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 29 sty 2015, o 15:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

rosa13 To chyba w naszych głowach, rozsądek z nałogiem toczą konwersacje. Też czuję się tak jak palę . Podobnie miałam podczas odchudzania (chciałoby się skubnąć coś słodkiego albo późną porą, ale rozsądek mówi- STOP). Nie kupiłam papierosów od poniedziałku ( 4 dni). Chociaż paliłam głównie wieczorem i nie w domu to i tak włosy ,ciuchy czułam jak pachną ,a raczej śmierdzą dymem.
ekopom Chyba każdy widział, słyszał , czytał o skutkach palenia. Nigdy nie paliłeś nałogowo... Co ???
Awatar użytkownika
ekopom
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5077
Od: 3 cze 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kuj. pomorskie

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Telimenko, nawet w życiu nie zapaliłem ani jednego, dla mnie to śmieszne, jakieś pogniecione liście zawinięte w papier i to coś pociągać, a przy okazji dusić się i kaszleć. Myślę, że obrzydzenie sobie nałogu może pomóc wyjścia z niego. Może ktoś pomyśli, że jestem dziwakiem, bo wszyscy palą, a ja nie. Ale, gdy zauważyłem jak 18 letni syn zaczął palić, to otrzymał ultimatum, jeśli nie przestanie, to musi się wyprowadzić z domu, jednak wybrał abstynencję. Życzę zdrowia. ;:196
Telimenka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1838
Od: 29 sty 2015, o 15:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

ekopom pisze:Telimenko, Może ktoś pomyśli, że jestem dziwakiem, bo wszyscy palą, a ja nie.
Mało jest ludzi co nie spróbowali chociażby jednego papieroska. Osobiście znam tylko jedną taką osóbkę, moją teściową i wcale nie jest dziwna - jest oryginalna :) . W dodatku mówi, że lubi ten zapach jak ktoś zapali fajnego papieroska ( miętuska i jednego, nie dużo).
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4805
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Każdy nałóg jest absurdalny z punktu widzenia osoby która akurat nie jest od niego uzależniona. Papierosy, alkohol, narkotyki, słodycze, fast-foody , jazda samochodem prędkość , internet, zakupy jest w czym wybierać także negowanie i dziwienie się w ogóle jest trochę śmieszne. A naprzykład w naszych ogrodach czy często nie kupujemy na mus na siłę ? To też jest nałóg. Ktoś powie, że nieszkodliwy ....a jednak. Może mniej ale jednak szkodzi :roll:
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
polcia87
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 6 paź 2016, o 11:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

najlepszym motywatorem jest głód. Próbowałam rzucić z rożnymi plastrami ale nic nie dawało - nie miałam plastrów i wracałam. Poszłam na Reklamę usunięto. bab... i jak to student.. bez kasy - miałam wybór palić papieroska albo jeść parówki. Wybrałam parówki.
Ewa5
50p
50p
Posty: 64
Od: 15 paź 2016, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 5cz. (2012r)

Post »

Silna wola i motywacja. Największą motywacją do porzucenia nałogu jest zdrowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”