W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

to ten sam pies?????? :shock: Mus do filmu go ---Co fota to inny :D
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Filmik też już mamy :) Jak tarmosi kawał dętki
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

jak go widzę to zawsze mam myśl w głowie, szczęściarz :)
Udało mu się, jak to dobrze. Teraz widzę, że i wy szczęśliwi i udał wam się fajny pies :)
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Nieprawdopodobna ilość przypadków miała miejsce w jego dotarciu do mnie. A udostępnił go na fb jeden forumek od nas, człowiek, którego widziałam raz jeden na oczy. I to też przypadkiem ;) Ja z Koszalina, on ze Śląska, a widzieliśmy się w Ustce na psiej wystawie. Nie takie zło konieczne te portale społecznościowe jak je malują niektórzy....
A teraz zobaczcie, znowu jest do adopcji identyczny pies, znaczy-suka.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 161&type=1
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
whitedame
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3456
Od: 17 lut 2012, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice 6B

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Kurcze, cudna mordka ale u mnie już za ciasno. Znowu 2 małe koty w worku przerzucili przez mój płot. Muszę najpierw zająć się nimi, wyleczyć i znaleźć im domy.
;:233 Beata
Umysł jest jak spa­dochron. Nie działa, jeśli nie jest ot­warty Frank Zappa
Kasia79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 26 cze 2013, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Serce mi się kroi, jak widzę psie oczy stęsknione za jakimś domem, ale nie mogę niestety. Jednego psa możemy zabrać prawie wszędzie ze sobą, a kota na czas wyjazdu przeprowadzam do mojej mamy, z większą hałastrą już by się tak nie dało.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Tralaluszy ..a jakbys tez ta sunie zabral do siebie???? :wink: Pieknie bys wygladal z takimi dwoma ;:173 U mnie przed wyjazdem tez kroila sie adopcja...Ktos wyrzucil z samochodu mlodego rasowego WILCZARZA:Weterynarz odczytal czip.Nie darowalam i zglosilam na policje,bo to niedopuszczalne zwlascza ,ze na moich oczach pies byl ,,wykopany,,jak pilka z auta.Okazalo sie ,ze pies byl skradziony(figurowal w bazie danych jako zaginiony) Widocznie dla zlodziei okazal sie zbyt duzy lub uciazliwy,ale dobrze wiedzieli co kradna(pies wystawowy)Nero jest juz w swoim domku,a my mamy nowych przyjaciol-szczesliwych wlascicieli psa :D
Adopcja pewnie u mnie jakas bedzie,ale z musu i jakas zyciowa znajda na pewno sie trafi w postaci kota lub psa(co roku mam podrzucane niechciane zwierzeta)Jak na razie wszystkim udawalo sie znalezc kochajace domki.Rekord padl 2 lata temu..7 malutkich kociakow ;:219 +dwa moje
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Kochani ciągle podczytuje i podpatruję Wasze wpisy, łezka mi w oku się kręci, drapanko i to mocne ;:196
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Tarunia wiem,ze tesknisz,bo tez stracilam psiaka po 15 latach.Ktos powiedzial mi ,ze najlepszym lekarstwem jest drugi pies..nie chialam sluchac i nawet myslec kiedy zostaniemy sami ,ale jak sie to stalo,,na drugi dzien byl nowy psiak tak jakby nasz BRUTUS chcial zastepstwa.Nie zapomnielismy o nim ,bo sie nie da,ale jest nam latwiej,,,,,
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Moi drodzy, chciałam Wam serdecznie przedstawić mojego synka ;:108 Fadzia. Fado został wzięty ze schroniska w styczniu 2013 roku. Poszłam za bramy schroniska tak naprawdę tylko "zorientować się" jakie są psiaki i jak zobaczyłam tą biedę trzęsącą się przy -9 stopniach na wybiegu to serce mi pękło. Fado został oddany jako pies trudny... Brak słów- to co mogę dziś powiedzieć, ba-co wiedziałam już od początku, to że trafiło mi się prawdziwe szczęście. 10 kg miłości ;:167 . Cały czas najchętniej by się przytulał, był najbliżej człowieka. Każdemu polecam adopcję psa bezdomnego, nawet nie dla tego, że psy kupione są gorsze (bo tak nie jest), ale po co płacić skoro można mieć przyjaciela za darmo i dodatkowo odmienić jego (i swoje) życie. ;:3

Obrazek

Obrazek
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
Kasia79
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 26 cze 2013, o 19:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Justynko i Fadusiu, serdecznie witamy!
Zdjęcia mówią wszystko, Twój pies jest szczęśliwy tak, jak wszystkie psie żywoty powinny być. Z przyjemnością patrzy się na takie psie miny i pozy!
EWA06
100p
100p
Posty: 102
Od: 25 wrz 2011, o 22:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: LUBUSKIE

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Witam się z posiadaczami piesków.W domu mam 8 letnią już dobermankę - to taka dama i od miesiąca mieszka z nami mała francuska bauceronka - to taki czortuś który zamiast uszu ma różki.Mało wiem o tej rasie tyle co wyczytałam, może ktoś ma i opowie troche jak się z nią można dogadać bo jak na razie to mnie ona rozbraja.Pozdrawiam.
Co mnie cieszy i za czym zawsze bardzo tęsknię.
Ewa-moje zielone
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

EWA06, nie pomogę jeśli chodzi o rasę, ale podziel się zdjęciami, chętnie zobaczę, a pewnie ktoś zna rasę i udzieli Ci odpowiedzi :)
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”