W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Obrazek Obrazek Obrazek

Nalewko, Szila ma ok. 2 lat.
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

2 latka to młodzieżówka :)
Życzymy wielu wspólnych wspaniałych lat .

Kociaste z pieskiem się zgrają, trzeba tylko czasu.
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

cudne zwierzaki i już się siebie nie boją :)
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
PUMKA
500p
500p
Posty: 593
Od: 16 sty 2009, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

Zima i mróz trzyma a ja znalazłam taką pokrzepiającą fotkę z lata jak nasza Lola wygrzewa sie na tarasie ..ja chcę słońca ;:223

Obrazek
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

Ja też chcę już ciepełko!
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

godzinami mogę patrzeć na pupilów,

ale mam problem pisałam wiele o moim Reksiu, przypominam rok temu odszedł po 17 latach nasz piesek, wzięlismy Reksa ze schroniska miał ok3 lat, jest śliczny pieszczoch, wiadomo pies na pewno po przejściach, dowiadujemy z jego zachowania kolejne być trudne dla niego chwile które przeżył.
Od miesiąca w bloku jest mały pies chce się bawić, gryzie gryzie, szczeka na Reksa i inne psy, prosiłam aby właściciele wyprowadzali go na smyczy dla bezpieczeństwa bowiem nasz zaczął warczeć, niestety bez skutku.
Ok.godz.22,3o Reks wychodzi na dwór, w tym czasie też wybiegł mały psiak, mąż skierował się do domu, ale
psiak nie odpuszczał złapał męża za nogawkę, Reksa gryzł po łapach - właścicielka zamiast zabrać psa urządziła awanturę, że niby jej pies został noga uderzony. Krzyk tej kobiety był taki przerazliwy, że:
Reks ze strachu uciekł, mąż za nim, pies mały za mężem na końcu właścicielka - istny cyrk.
po ok.2 godz.znalezliśmy Reksa, który leżał schowany, a było to miejsce gdzie chodzimy z nim na spacer, bał się iść do domu.
Minęło kilka dni wczoraj mąż jak zwykle wychodzi ok.22,oo na klatce schodowej stała sąsiadka ze swoją córką,
Reks nie chciał wyjść z domu, ale one poszły wyszedł - za chwilę jak na złość wzięła psa ale na smycz i podpuszczała, coś tam do siebie mówiła.
Dziś w dzień kiedy ja z kolei wychodziłam - była podobna sytuacja.

Z tego wynika, że Reks boi się krzyku, awantury - być może są to jego przykre wspomnienia, ale sąsiadka nie jest osobą z którą można porozmawiać, jest chorą psychicznie.

Nie chce żadnych kłótni, nie jesteśmy zgretami, pies z nami nie ma żadnego stresu, jest kochany, jest wesoły, ufny, z sąsiadką mówiliśmy sobie dzień dobry i tyle, awantury to jej specjalność mówiąc bezczelnie, ale jej krzyk może przerazić naprawdę nawet umarłego.

Reks na dzisiejszym spacerze oczywiście z kijem
Obrazek

a tu rozbraja kość
Obrazek

a tu pierwszy dzień Reksa w naszym domu, jakie miał wówczas smutne oczy, patrzył tylko na drzwi

Obrazek

nie wiem co robić, nie pozwolę aby nasz pies się bał wyjść z domu, co o tym myślicie :?:
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

Chryste, Ty nie jesteś czasem z Koszalina? Znam tu takie jednostki,z jedną po komisariatach i sądach musiałam wędrować,bo nawet dzieci mi napadała. Bardzo Ci współczuję,musisz od razu stanowczo zareagować,a nawet uprzedzić jej działania,bo takie elementy maja skłonności do prowokacji,znajdowania nagle dziesięciu swiadków i wytaczania oskarżeń. Jak zobaczy, ze chcesz miec po prostu spokój i nie lubisz awantur, to Ci nie da spokoju. Stanowczo z nią.
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
polanka
100p
100p
Posty: 159
Od: 19 gru 2009, o 14:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

Współczuję sąsiadki, musi być bardzo "nieszczęśliwa". ;:223 Taka twardogłowa ;:24
Biedny psiak. ;:98
Kiedy człowiek zabije ostatnie zwierzę i spali ostatnie drzewo - przekona się, że pieniędzy nie można zjeść.

Wątek wymienny http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=11&t=67891" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

czyli znasz środowisko, bingo!!!!!!!! witam
nie dam się sprowokować
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

no to przed chwilką miałam spotkanie, nie wiem czy ona śpi pod moimi drzwiami, Reks nim otworzyłam drzwi to już się wycofał, czuł widać przez drzwi - jakoś szybko poszła i nawet powiedziała dobry wieczór :wink: wyszedł ale szybko uciekał do domu.
To już trwa tydzień, może jakoś zapomni, a może iść do weterynarza?
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

współczuję bardzo, nie dość, że pies po przejściach to jeszcze taka baba, może ona chce właśnie go tak zastraszyć.
Chyba bym zmieniła godziny spaceru.
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6530
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

Nie mam takich skłonności na co dzień, ale z różnych doświadczeń właścicielki dużego psa wiem, że taką babę należałoby wyprzedzić w tym, co ona robi... Kiedy ona wrzeszczy, to ty wrzeszcz głośniej. Kiedy ona coś tam wymyśla, to wyciągaj telefon i dzwoń po straż miejską czy policję. To się sprawdza!

I zawsze bierz swojego psa za siebie, żebyś to ty była między nią a psem, a nie pies na froncie. Ty go bronisz, a nie on ciebie, bo nie daj Boże on się wystraszy za mocno i w obronie swojej pani zaatakuje babę, a wtedy dostanie łatkę psa agresywnego i długo babol będzie się nad wami pastwił... No i oczywiście pies zawsze winien być na smyczy.

Takie osoby bazują na naszym strachu i niechęci do awantur. I niestety, przykro mi to stwierdzić, trzeba robić to samo, co one, tylko bardziej, głośniej, szybciej. Inaczej nie rozumieją, to musi być w ich języku, a nie w twoim.... Przestaw się na czas jakiś na jej myślenie, jak będzie szalała, to stań w rozkroku i wrzaśnij na nią jak przekupka...

Jeśli coś się dzieje, to ty masz psa na smyczy, a ona nie, więc kto zapłaci mandat? Sprawdź na stronach Urzędu miasta jakie macie przepisy porządkowe, czy musisz psa prowadzić na smyczy, czy luzem, ale w kagańcu, jakie masz obowiązki z powodu posiadania psa. Wydrukuj sobie taką stronę i trzymaj w kieszeni, żadna baba, ani inna straż cię wtedy nie zagnie :lol:

No i trzymaj się ciepło, dasz radę!!!
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
jokaer
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7325
Od: 14 lut 2008, o 08:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Ciężkowickie 385 m npm; na granicy Małopolski z Podkarpaciem

Re: W.o. Psach cz.8 (2009.09 - ...)

Post »

Oj przeczytałam o tych kłopotach i potwierdzam, takich ludzi można tylko ich bronią pokonać.
Zastosuj się do rady Nalewki, podejrzewam, że jak wrzaśniesz na nią,
to baba ze zdumienia oczy otworzy i rozdziawi gębę mówiąc kolokwialnie


Tymczasem mnie się dziś zrobiło fajne zdjęcie i chwalę się,
piesek rudy to przysposobiony po sąsiedzku, sąsiadkę zabrała córka do siebie na zimę, a piesek został :cry:

Zabawa na śniegu

Obrazek
Pozdrawiam- Jola Spis treści w uprawie warzyw
----------------------------------------------------
Sprzedam/Kupię/Wymienię Moje krzyżówki Na pohybel zimie
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”