W.o...Telefonach komórkowych

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Russski
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 875
Od: 3 lut 2013, o 13:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Nie oszukujmy się bateria w smartfonie przy włączonych opcjach jak 3g, wifi czy przyglądaniu internetu nie wytrzyma więcej niż 1 dzień, i ktoś kto decyduje się na taki nabytek powinien się z tym liczyć :)
Awatar użytkownika
Farmland
200p
200p
Posty: 212
Od: 14 mar 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Łobez

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Ja mam Nokie E71. Mój syn znalazł ten telefon 4 lata temu na stoku narciarskim w Czechach. O mało w niego nie wjechał, choć telefon już dostał czymś twardym bo miał porysowaną obudowę z tyłu. Właściel zdezaktywował telefon więc syn przywiózł znajdę do Polski i oddał mi. Jako że według mnie telefon powinien służyć tylko do dzwonienia, trochę się przeraziłem widząc takie cudeńko. Stopniowo opanowałem go i mam do tej pory. Bardzo uważałem, ponieważ to szeroki i płaski model, bałem się że jest bardzo delikatny. Spadł, zamoczył się już nie wiem ile razy, a nadal jakoś się trzyma. Zostawiłem go kiedyś na ambonie i leżał tam chyba z tydzień, gdzie ja cały tydzień go szukałem. Pogodziwszy się ze stratą pojechałem któregoś dnia na nockę, patrzę a tu leży na podłodze i o dziwo bateria nadal trzymała! Nie wiem jak inni ale według mnie to dobry telefon.
"Konserwanty zabijają powoli"
Awatar użytkownika
Boxx
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 44
Od: 2 maja 2011, o 15:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Ja zakupiłem lekko ponad rok temu Wave 2 i powiem szczerze ze się wyleczyłem z dotykowców. Pierwszy i ostatni. Nie mogę powiedzieć aby coś w nim nie działało albo żeby się psuł jednak nie odpowiada mi obsługa takiego typu telefonu. Teraz pluje sobie po brodzie ponieważ miałem ochotę na N95 i szkoda ze jej nie kupiłem wtedy.
Awatar użytkownika
Lorrie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3733
Od: 5 maja 2009, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Mam Lumię 900 i powiem szczerze, że lepszego smartfona jeszcze nie miałam.
Awatar użytkownika
karmad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 264
Od: 3 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Lorrie pisze:Mam Lumię 900 i powiem szczerze, że lepszego smartfona jeszcze nie miałam.
muszę się z Tobą zgodzić. Ja ma 800 - kę i jestem tego samego zdania - WP7 nawet stabilniejszy od se7en na kompie.
Tatuś od 24-12-2008
Naits
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 8
Od: 23 cze 2012, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Ja posiadam Xperia T i uważam że bardzo fajny telefon. Ma sporo zalet jak WiFi, 3G i do tego duży ekran.
Ale czasem mam ochotę rzucić nim o ścianę.
Chodzi o obsługę. Czasem nie da się zrobić czegoś szybko. Pisanie SMSów to tragedia.
Sam telefon też do poręcznych się nie zalicza. Gusta są różne ale to taka mała cegiełka.
Awatar użytkownika
Lorrie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3733
Od: 5 maja 2009, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Wyżej wymienione Nokie mają tę przewagę, że mają wszystkie funkcje 'pod ręką' i nie ma kluczenia po menu, żeby cokolwiek zrobić.
Awatar użytkownika
karmad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 264
Od: 3 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Lorrie pisze:Wyżej wymienione Nokie mają tę przewagę, że mają wszystkie funkcje 'pod ręką' i nie ma kluczenia po menu, żeby cokolwiek zrobić.
Bo to Windowsy a w nich trudno jest coś ukryć :D
Tatuś od 24-12-2008
perek
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 36
Od: 14 kwie 2013, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wrocław

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

również polece coś z windowsem , aktualnie mam htc 8s z wp8 i chodzi jak marzenie :)
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4805
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Nokia z windowsem , samsung na symbianie .Nokia jest niekompatybilna z symbianem.
Symbian to wymysł samsunga tak samo jak ekrany .
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
piszczywtrawie
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 18 kwie 2013, o 11:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

ja zastanawiam się nad zakupem tego samsunga galaxy s3 może miał ktoś z tym modelem do czynienia i może się na jego temat wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
Lorrie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3733
Od: 5 maja 2009, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Kolega ma i się wkurza że za duży i nie może go nosić w kieszeni bo za wielki.
mateurz
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 21 maja 2013, o 11:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o...Telefonach komórkowych

Post »

Farmland pisze:Ja mam Nokie E71. Mój syn znalazł ten telefon 4 lata temu na stoku narciarskim w Czechach. O mało w niego nie wjechał, choć telefon już dostał czymś twardym bo miał porysowaną obudowę z tyłu. Właściel zdezaktywował telefon więc syn przywiózł znajdę do Polski i oddał mi. Jako że według mnie telefon powinien służyć tylko do dzwonienia, trochę się przeraziłem widząc takie cudeńko. Stopniowo opanowałem go i mam do tej pory. Bardzo uważałem, ponieważ to szeroki i płaski model, bałem się że jest bardzo delikatny. Spadł, zamoczył się już nie wiem ile razy, a nadal jakoś się trzyma. Zostawiłem go kiedyś na ambonie i leżał tam chyba z tydzień, gdzie ja cały tydzień go szukałem. Pogodziwszy się ze stratą pojechałem któregoś dnia na nockę, patrzę a tu leży na podłodze i o dziwo bateria nadal trzymała! Nie wiem jak inni ale według mnie to dobry telefon.
no w trybie czuwania bateria potrafi długo trzymac. Swoją drogą nokie są bardzo dobre, szczególnie modele biznesowe, bo są dostosowane do dlugich rozmów z klientami itp. Sa po prostu praktyczne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”