W.o...Telefonach komórkowych

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AdrianJ
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 15 sty 2007, o 20:50

Post »

Nie narzekam na swój Sony-Ericson750i :D
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Mam pytanko.
Jak to jest z rozmowami np. z Anglii przez komórkę, którą ma się tutaj w mixie plus z umową na 3 lata(tzn., jak trzeba kartę min. za 30 zł kupować co miesiąc/bez abonamentu). Czy roaming aktywowany jest automatycznie? :?: Czy to prawda, ze osoba dzwoniąca z Anglii do Polski płaci za połączenie tylko do granicy, a osoba odbierająca to połączenie płaci od granicy (za to co w kraju)? :?:
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

aurynka pisze:Mam pytanko.
Jak to jest z rozmowami np. z Anglii przez komórkę, którą ma się tutaj w mixie plus z umową na 3 lata(tzn., jak trzeba kartę min. za 30 zł kupować co miesiąc/bez abonamentu). Czy roaming aktywowany jest automatycznie? :?: Czy to prawda, ze osoba dzwoniąca z Anglii do Polski płaci za połączenie tylko do granicy, a osoba odbierająca to połączenie płaci od granicy (za to co w kraju)? :?:
Tak masz rację ten co w Anglii płaci do granicy z Polską a Ty od granicy a minuta połączenia kosztuje od 3 do 5 zł w zależności od godziny dzwonienia, najlepiej to jeżeli ten co jest w Anglii niech kupi kartę U2 tzn czyta się i mówi otu i dzwoni do Ciebie bo wtedy płaci 2 euro za dwadzieścia do trzydziestu minut rozmowy.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Przemo pisze:
aurynka pisze:Mam pytanko.
Jak to jest z rozmowami np. z Anglii przez komórkę, którą ma się tutaj w mixie plus z umową na 3 lata(tzn., jak trzeba kartę min. za 30 zł kupować co miesiąc/bez abonamentu). Czy roaming aktywowany jest automatycznie? :?: Czy to prawda, ze osoba dzwoniąca z Anglii do Polski płaci za połączenie tylko do granicy, a osoba odbierająca to połączenie płaci od granicy (za to co w kraju)? :?:
Tak masz rację ten co w Anglii płaci do granicy z Polską a Ty od granicy a minuta połączenia kosztuje od 3 do 5 zł w zależności od godziny dzwonienia, najlepiej to jeżeli ten co jest w Anglii niech kupi kartę U2 tzn czyta się i mówi otu i dzwoni do Ciebie bo wtedy płaci 2 euro za dwadzieścia do trzydziestu minut rozmowy.
I co się z tą kartą U2 robi po kupieniu? Pierwszy raz słyszę o czymś takim :oops:
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

To taka karta jak nasza sim np.POP lub Simplus tylko że rozmowy są o wiele tańsze trzeba mieć zerwanego sim-loka w aparacie wkładasz i dzwonisz.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Przemo pisze: trzeba mieć zerwanego sim-loka w aparacie .
A możesz wytłumaczyć mi jeszcze to powyższe :oops: :oops:
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Sim-lok to sieciowa blokada w aparacie byś nie mogła włożyć innej karty tylko z danej sieci w której kupiłaś telefon, w większości komisów już zrywają sim-loka za jakieś 15-25 złotych.
Awatar użytkownika
aagus
100p
100p
Posty: 128
Od: 25 gru 2006, o 13:35
Lokalizacja: Poznań

Post »

Nalewka pisze:Aagus, czegoś nie rozumiem, jeśli masz aparat tel. z foto w jednym, dodatkowo z USB, to w kartonie powinna być płyta z aplikacjami obsługującymi ten model. Nie było jej???? A może skrajny idealizm ze mnie wyłazi?

Jakkolwiek by było, zerknij tutaj:
- http://www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/opr ... /download/
- http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=117177
- http://forum.pclab.pl/new-t128221.html
Na razie tyle, może w ogóle się ciut spóźniłam??? Daj znać, jak Ci poszło?


Przemku odpisuję dopiero teraz , bo jakoś mi się zapomniało :P ... otóż nie było płyty z programem przy telefonie ... tez mnie to dziwi :( ...

... jeśli mam być szczera to jeszcze nic w tym kierunku nie zrobiłam , bo nie mam czasu się bawic , a przy moich znajomościach techniki to zajęłoby mi to duzo czasu ... ale dziękuję za fatyge i pomoc ;) ... po sesji się tym zajmę :)
Dlaczego chcę być OGRODNIKIEM ??? ... Po co pytacie ...to oczywiste ktoś przecież musi PROFESJONALNIE grabić trawniki ;)
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

aagus pisze:
[b]Nalewka[/b] pisze:Aagus, czegoś nie rozumiem, (...)


Przemku odpisuję dopiero teraz , bo (...)
;:111 ;:109 ;:112

1. Pytałam ja, Nalewka :)
2. Odpowiedź dostał Przemek :)
3. Przemek nie jest Nalewką, zapewniam :D
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Nalewka pisze:
aagus pisze:
[b]Nalewka[/b] pisze:Aagus, czegoś nie rozumiem, (...)


Przemku odpisuję dopiero teraz , bo (...)
;:111 ;:109 ;:112

1. Pytałam ja, Nalewka :)
2. Odpowiedź dostał Przemek :)
3. Przemek nie jest Nalewką, zapewniam :D
No to nieźle Wam się poprzestawiało :lol: :lol:
Można paść ze śmiechu z Twojej próby wytłumaczenia Agnieszce, ze nie jesteś facetem. Rewelka ;:215
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Nalewka pisze:
aagus pisze:
[b]Nalewka[/b] pisze:Aagus, czegoś nie rozumiem, (...)


Przemku odpisuję dopiero teraz , bo (...)
;:111 ;:109 ;:112

1. Pytałam ja, Nalewka :)
2. Odpowiedź dostał Przemek :)
3. Przemek nie jest Nalewką, zapewniam :D
Dobre Nalewko uśmiałem się z tego tłumaczenia, masz talent. :D :D :D
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Przemo pisze:Sim-lok to sieciowa blokada w aparacie byś nie mogła włożyć innej karty tylko z danej sieci w której kupiłaś telefon, w większości komisów już zrywają sim-loka za jakieś 15-25 złotych.
Dzięki Przemku za wszelkie info. Czyli to chodzi o to, ze tą stałą kartę zamieniam na czas rozmowy na tą U2, a po skończonej rozmowie mogę znowu włożyć tamtą i np. doładować ją za te 30 zł, tak jak mam w umowie. Tak to zrozumiałam.
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Nie do końca Aurynko jak jesteś w Anglii to kartę U2 masz cały czas w aparacie bo ona tak samo się doładowuje jak u nas np.Twoja karta a jak wracasz do Polski to wkładasz i doładowujesz sobie wtedy swoją kartę( ważna jest chyba trzy miesiące od ostatniego doładowania zależy od sieci) a U2 wyrzucasz bo w Polsce nie jest Ci już potrzebna. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”