W.o...Pieczywie

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

I tak nie dostaniemy od Promyczka nic konkretnego zapewne - tak coś telepatycznie czuję ;:113
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Adamie mówisz o oszustwach w celu zwiększenia zysku, czy oszustwach pracowników dla ich zysków, lub też po prostu o stopniu niechlujstwa w procesie ich przygotowania. Każdy przypadek jest inny jednak prowadzi do tego samego czyli do podtruwania nas i naciągania na kasę. :cry:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Promyczek

Post »

Yaro32 pisze:Adamie mówisz o oszustwach w celu zwiększenia zysku, czy oszustwach pracowników dla ich zysków, lub też po prostu o stopniu niechlujstwa w procesie ich przygotowania. Każdy przypadek jest inny jednak prowadzi do tego samego czyli do podtruwania nas i naciągania na kasę. :cry:
Dla bezpieczeństwa prześlę Ci Jarku opis sytuacji na PW dziś lub jutro i ocenisz, czy nadaje się do wklejenia na forum publicznym. Mam nadzieję, że mogę liczyć na Twój obiektywizm. :P
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Promyczku ja jestem Adminem a nie Yaro32. Czy coś Ci się nie pomyliło :wink: :?:
Ale jak chcesz koniecznie najpierw wysłać do Jarka a potem On na okrętkę na Forum, to proszę bardzo...
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Adam Adminie na pewno wie kto jest Adminem. Adamie jak będziesz chciał tak zrobisz. Ja chętnie zapoznam się z Twoimi spostrzeżeniami. Jak możesz podeślij to Adminowi i mi. On oceni to najbardziej. Ja po prostu jestem zainteresowany sprawą. Coraz bardziej interesują mnie fakty o których tu rozmawiamy.

Pozdrawiam - Jarek
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Jarek oceń sam i zamieść na forum, proszę. Ja ewentualnie skoryguję (ale zpewne nic nie będzie do korekty)
PS. I niech mi ktoś powie , że Ludzie nie lubią sobie komplikować życia hi hi.............
;:112 ;:105
Miłego dnia!
Admin.
Promyczek

Post »

Administrator pisze:Jarek oceń sam i zamieść na forum, proszę. Ja ewentualnie skoryguję (ale zpewne nic nie będzie do korekty)
PS. I niech mi ktoś powie , że Ludzie nie lubią sobie komplikować życia hi hi.............
;:112 ;:105
To nie jest żadne kompikowanie życia, a raczej uproszczenie, gdyż wolę się najpierw poradzić niż ewentualnie później mieć nieprzyjemności z pewnymi ikonkami i tabliczkami. ;:10
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Faktycznie wspólnymi siłami zakręciliśmy tak temat, ze ho ho. :D
Chociaż temat nie jest wcale taki wesoły.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

To nie Ty Jarku zakręciłeś.
Wystarczyło od razu umieścić post z informacjami po prostu, o które prosimy. To wszystko.
Miłego dnia!
Admin.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Administrator pisze:To nie Ty Jarku zakręciłeś.
Wystarczyło od razu umieścić post z informacjami po prostu, o które prosimy. To wszystko.
Pewne sprawy nie sa tylko białe, albo czarne Adminku. Nie nalezy zatem reagować hektycznie, zwłaszcza na osoby zapobiegliwe.
Krysia
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 164
Od: 15 paź 2006, o 00:07
Lokalizacja: Działkolandia-Śląsk

Post »

Administrator pisze:Jeszcze mi tylko piekarni w domu brakuje...
Dziękuję... hi hi :D
Zafunduj sobie taką piekarnie.Ja mam taką i jestem bardzo zadowolona.Jeśli tylko mam ochotę,piekę chleb,bułeczki ciasto bez wysiłku.Zdrowe,bez polepszaczy i innych kombinacji.
http://www.chlebpolski.pl/index.php?opt ... &Itemid=62
Pozdrawiam Krysia
Jeśli wymagamy od życia zbyt wiele,zwykle nic nie dostajemy.
Awatar użytkownika
neferett
50p
50p
Posty: 51
Od: 25 mar 2007, o 20:33
Lokalizacja: Poznań

Post »

Moj dom dość szybko " łapie" wilgoć , więc gdy jest deszczowa pogoda , chleb pleśnieje szybciej. Mam stary, poniemiecki , emaliowany chlebak i jest to najlepszy pojemnik na chleb jaki miałam, a od kiedy sama piekę chleb na zakwasie, pieczywo szybciej sie zeschnie , niż spleśnieje :D
Awatar użytkownika
tetawu
100p
100p
Posty: 183
Od: 27 mar 2007, o 10:24
Lokalizacja: Mazury

Post »

neferett pisze:od kiedy sama piekę chleb na zakwasie, pieczywo szybciej sie zeschnie , niż spleśnieje :D
Jeśli możesz - podaj nam przepis na ten chlebek , to też go spróbujemy. ;:36
Być kobietą, być kobietą....
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”