W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
basiakam
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 112
Od: 17 sie 2006, o 18:48
Lokalizacja: Szczecin

Post »

No właśnie. A ja już dawno chciałam napisać :poznać bliżniego po postach jego. :D
Basia
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

magritte80 pisze:Czesc

Strasznie ciekawy wątek znalazlam :)

Ja ostatnio odkrylam, że mam również specyficzną kompilację cech nabytych i wyuczonych... umiem dokonać analizy psychologicznej i pomóc rozwiązywac problemy psychologiczne na odleglość poznając cechy charakteru danej osoby na zasadzie kontaktu mailowego... :) Dobór slów i ukladanie je w odpowiednie zdania mówi prawie wszystko o czlowieku... jego cechach charakteru. robie przyjaciolom takie "diagnozy" oczywiście tylko na ich życzenie :) opowiadają mi problem i otrzymują diagnoze co dalej zrobić :) z ich relacji wynika że wszystko się zgadza, oczywiście to nie czary, a znajomość życia, ale czasami sobie samemu trudno spojrzec na siebie z dystansu... przyznam jednak ze z nieznajomymi jest ciekawiej dla mnie :) bo poznaję różne charaktery.

K.
Magritte,to ja poproszę o tę analizę psychologiczną mojej osobowości.
"Materiału poglądowego "powinno wystarczyć :lol: :lol::roll:
Obrazek
magritte80
100p
100p
Posty: 141
Od: 24 lis 2006, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nisko, Tychy

Post »

Malgosi moge :) faktycznie :)

Jest wspanialym czlowiekiem, świetną mamą, oraz przyjaciólką :) bardzo dobrze zna się na roślinach, wie czego chce, oraz kocha zwierzęta. Widze także zadatki na dobrego operatora kamery :) oraz wydaje mi się..... że niedlugo będzie wlaścicielką wspanialego ogrodu ;)

pozdrawiam 8)
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

magritte80 pisze:Malgosi moge :) faktycznie :)

Jest wspanialym czlowiekiem, świetną mamą, oraz przyjaciólką :) bardzo dobrze zna się na roślinach, wie czego chce, oraz kocha zwierzęta. Widze także zadatki na dobrego operatora kamery :) oraz wydaje mi się..... że niedlugo będzie wlaścicielką wspanialego ogrodu ;)

pozdrawiam 8)
Oj,oj
Czuję się zawstydzona :oops:
Ten opis jest zbyt piękny aby był prawdziwy więc może dopełnię ,że bywam zołzowata i marudna.
Operator kamery....w stylu drżącej ręki chyba. :;230
Awatar użytkownika
diya3
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 26 sty 2007, o 14:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: włocławek

Post »

zawodowo zajmuję sie diagnozą i terapią mowy, robię to dość długo, żeby wiedzieć,że.. ta dziedzina wymaga ustawicznego dokształcania, jak pewnie wszystkie pozostałe
najbardziej pcha do przodu świadomość, że nie wie się nigdy wszystkiego.
teletubis
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 30
Od: 3 lut 2007, o 20:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post »

To ja się tez zareklamuję;)
Orientuję się komputerach, filozofii, akwarystyce, językach znam się na komunikacji interpresonalnej heh chyba tyle;) Jestem prawie dziennikarzem (dużo piszę, ale na zasadzie wolontariatu). Poza tym interesuję się ogrodnictwem:P I właśnie poszerzam moja wiedzę wertując topiki;) Dużo tego...
[Kuba] [no quote yet]
Awatar użytkownika
AurorA
200p
200p
Posty: 318
Od: 30 sty 2007, o 19:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Brwinów k/Wa-wy
Kontakt:

Post »

Mam sporą wiedzę na temat roślin, ale pochwalę się dużą wiedzą na temat roślin wodnych. :D W miarę możliwości (czasowych) postaram się śledzić watki na ten temat i coś doradzić.
Pozdrawiam Arek.
Oczko wodne żaden problem
Awatar użytkownika
adamza07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1643
Od: 10 mar 2007, o 20:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolina Jezierzycy k.Wołowa

Post »

Pszczelarstwo,drzewa i krzewy ozdobne z kwiatów,konstrukcje drewniane od A do Z . Więcej ujawni się na forum ;:25 Adam
"Człowiek żyje po to,aby kochać. Jeśli nie kocha - to nie żyje." Vinet
ogrody,kompozycje roślin
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Palmy, juki, draceny, difenbachie i niektóre rośliny doniczkowe. :D :D :D
Awatar użytkownika
Agdula
200p
200p
Posty: 313
Od: 16 kwie 2007, o 09:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Zawsze interesowali mnie ludzie... dlaczego tak myślą a nie innaczej.. kiedys była to parapsychologia, elementy psychologii, wróżby, wszelkiego rodzaju diagnozy z dziedziny ...umysłu... sekty - jaką posiada się moc, że tak można sterować ludźmi.......póżniej w kręgu moich zainteresowń była filozofia .... następnie zainteresowali mnie Talibowie i ich rządy w Afganistanie ... a dziś ... interesują mnie prawa człowieka, świat muzułmański.... .. nadal pociąga mnie filozofia..

Na czym się znam?? myślę... że jest tyle rzeczy do poznania... że zawsze znajdzie się ktoś kto wie dużo więcej... dlatego mogę tylko wskazać na to co mnie interesuje.... jednak nigdy powidzieć, że się na czymś znam. ;:37
Agdula
Mądrość wabi-sabi: Nic nie jest doskonałe, skończone ani wieczne.
W prawie dzikim ogrodzie ...
MichalPy
100p
100p
Posty: 175
Od: 30 gru 2007, o 14:14
Lokalizacja: Bełchatów

Post »

a mnie interesuje medycyna a w szczególności chirurgia
alastor
50p
50p
Posty: 52
Od: 30 sie 2008, o 18:33
Lokalizacja: wrocław

Post »

a grekę klasyczną ktoś tu zna? ;:80
Awatar użytkownika
iwonaxp
1000p
1000p
Posty: 1467
Od: 18 kwie 2008, o 10:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

A mnie interesują wyspy Polinezji Francuskiej i właściwie wszystko co jest związane z tropikami i egzotyką. Troszeczkę znam się na komputerze, czyli proste programy (te podstawowe) plus total commander, w pajączku tworzę strony internetowe, amatorsko bawię się programami graficznymi najbardziej lubię program photo-shopa :) corel i gimp troszkę mniej mnie pociąga.Oprócz tego podobno dobrze doradzam w tworzeniu wystroju wnętrz pomijając firany i zasłony których sama sobie nie potrafię dobrać :) Lubię też tworzyć swój ogród .

Reasumując powyższą wypowiedź - to raczej moje hobby i zainteresowania w żadnej tej dziedzinie nie jestem ani specjalistą ani fachowcem .
Pozdrawiam - Iwona
Mój mały ogródek
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”