W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cyganek
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 28 maja 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Gorzowa Wlkp.
Kontakt:

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

Z racji zainteresowań znam się na fotografii, majsterkowaniu, uprawie warzyw i drzew owocowych. Godzinami mogę rozprawiać o sporcie żużlowym. A dzięki studiom potrafię lawirować w gąszczu przepisów prawnych ;)
Pozdrawiam, Aleksandra
Moje zwykłe niezwykłe życie - http://niezwyczajki.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje uprawy - http://ogrodysmakow.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
kostekk
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 14 sty 2013, o 15:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

Nie wiem jak wy kochani forumowicze, ale ja znam się na zarządzaniu. Zarządca nieruchomościami wrocławskimi to mój zawód, i już powoli zaczynam go nienawidzić, pora zmienić na coś bardziej luźnego bo pieniądze to nie wszystko. Trzymajcie się kochani.
kayanna
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 26 cze 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

ja chętnie podpowiem wam na etapie projektowania kuchni lub wnętrz, mogę doradzić przy pisaniu bibliografii (teraz maturzystom) lub przyszłym właścicielom molosowatych- DN, pozdrawiam
pocillator
50p
50p
Posty: 59
Od: 11 sie 2012, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie, od Leska do Rzeszowa...

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

Ja z kolei uważam się (trochę mało skromnie), za eksperta w dziedzinie prahistorii ziem Polski, ale to głównie za sprawą wykształcenia :heja ;:131 za to moimi największymi pasjami są: snycerstwo, domowy wyrób alkoholi wszelakich oraz oczywiście ogrodnictwo ;:304
Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów!
karolciama
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 7 lut 2013, o 15:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

to też się pochwalę, interesuję się ewolucją, zarówno kosmosu jak i człowieka;-)
x-mm-x
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 602
Od: 28 paź 2010, o 10:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

A ja jestem filologiem rosyjskim, nie wiem, może komuś kiedyś się przydam :D ;:136
Awatar użytkownika
Farmland
200p
200p
Posty: 212
Od: 14 mar 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Łobez

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

Ja z kolei jestem z wykształcenia leśnik, z zamiłowania myśliwy. Prowadzę małe gospodarstwo z produkcją rolną i zwierzęcą na własne potrzeby. Kiedyś nieco bardziej rozwinięte, dziś dominuje głównie drobny inwentarz. Z racji doświadczenia w hodowli, mogę doradzić początkującym.
"Konserwanty zabijają powoli"
Awatar użytkownika
SandraABC
1000p
1000p
Posty: 1242
Od: 28 kwie 2011, o 23:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

Moje zainteresowania to psy w każdym aspekcie - od genetyki (ciągle sama się uczę i zgłębiam tę tajemną wiedzę) , po wychowanie i szkolenie w podstawowym zakresie (metody pozytywne) , dodatkowo wszelkie rzeczy z psami związane - od wspomagaczy (leków, dodatków witaminowych, preparatów przeciwko...) , przez smakołyki aż po karmy , legowiska i inne wynalazki :)
Poza tym wystawy psów, wskazówki co do robienia fotek psom konkretnych ras i wszystko co związane z dogami :)
PEPE90
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 23 paź 2013, o 16:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

ja z zamiłowania interesuję się remontem, stolarką, mechaniką samochodową, ale do rzeczy gdy ostatnio szukałem porządnego łóżka do sypialni okazało się że nie jest to takie proste, wszystkie łóżka zrobione są z tandetnej sklejki wiórów :/ w końcu znalazłem nowoczesne łóżka któe wykonane są w 100% z drewna, solidne i mocne. takie powinny być teraz meble robione...
Inke
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 6 gru 2013, o 19:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

Broń Boże, fachowcem w tych dziedzinach nie jestem, ale interesują mnie już od dłuższego czasu... a mianowicie architektura, malarstwo a od paru lat ogrody terapeutyczne.
Poznam Regulamin Forum
Fawin
50p
50p
Posty: 95
Od: 5 sty 2008, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ustroń

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

Fachowcem nie jestem chyba w niczym, ale jak to pewna znajoma określiła "chyba rodzice zmuszali cię do czytania encyklopedii" :D
A na poważnie to moją największą pasją jest lotnictwo, jestem pilotem szybowcowym, ale na pasażerskich samolotach się też znam.. w sumie to wszystko wokół lotnictwa :wink: moim kolejnym konikiem jest fizyka relatywistyczna i astrofizyka, astronomia, fizyka klasyczna też, ale już w mniejszym stopniu...
Dochodzą do tego zestawu jeszcze zjawiska paranormalne, biologia, przyroda, wszystko co związane z naturą..
Parę osób nazywa mnie psychologiem samoukiem i chyba to prawda, w sumie nie wiem czy to dla mnie plus czy minus..
a poza tym wszystkim to interesuję się wszystkim.. Nawet tym o czym nigdy wcześniej nie słyszałem, ciekawi mnie to czego nie wiem, świat jest piękny :wink:
uwielbiam dobrą rozmowę na jakiś konkretny temat z dobrym rozmówcą :)
Ziemia moim ciałem, woda moją krwią, powietrze oddechem, ogień siłą mą?
Awatar użytkownika
tkordus
200p
200p
Posty: 231
Od: 17 mar 2010, o 14:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

A ja jestem elektronikiem. Większość sprzętu elektronicznego potrafię naprawić. Podobnie z komputerami i sieciami komputerowymi. A poza tym to staram się umieć wszystko - jestem chłonny na wiedzę jak gąbka :) Bawię się w ogród i gotowanie (nie lubię pieczenia ciast).
Awatar użytkownika
Bogsaf
500p
500p
Posty: 516
Od: 1 kwie 2014, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Post »

Do miana "fachowca" wiele mi brakuje, ale coś niecoś mogę powiedzieć o fotografii i o kuchni. Moja żona na siłę chciała mnie wcisnąć do programu "Top Chef", ale na szczęście znam swoje miejsce w szeregu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”