W.o...Muzyce, którą lubię...

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Promyczek

Post »

Janek pisze:
Promyczek pisze:Ja obecnie najchętniej słucham Maryli Rodowicz, Bajmu, Kombi oraz Virgin :D
ja tez, czy się to komuś podoba, czy nie lubię virgin, ale najbardzoej pierwszą płytę, bo najmocniejsza... duzo osób patrzy na ten zespół przez pryzmat zachowania Dody, a to jest zgubne bo grają bardzo fajną muzykę, jak dla mnie (moze z wyjątkiem piosenki "szansa"). I co by nie gadać o Dodzie to trzeba przyznac ze ma niesamowicie silny idoskonały emisyjnie głos. Przynajmniej śpiewa na żywy, co w dzisiejszych czasach jest poniekąd wyznacznikiem dobrego wokalisty, bo coraz mniej osób śpiewa na żywo. A....i tak jak Ty lubię Bajm :)
Fajnie, że mamy podobne gusta. Doda ma potężny głos, choć jej wizerunek znacznie odbiega od mojego ideału kobiety. Najbardziej ostatnio podoba mi się piosenka"Znak Pokoju" i " Dwie Bajki". 8)
Awatar użytkownika
Janek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 988
Od: 21 paź 2006, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków / Rybnik
Kontakt:

Post »

Promyczek pisze:
Janek pisze:
Promyczek pisze:Ja obecnie najchętniej słucham Maryli Rodowicz, Bajmu, Kombi oraz Virgin :D
ja tez, czy się to komuś podoba, czy nie lubię virgin, ale najbardzoej pierwszą płytę, bo najmocniejsza... duzo osób patrzy na ten zespół przez pryzmat zachowania Dody, a to jest zgubne bo grają bardzo fajną muzykę, jak dla mnie (moze z wyjątkiem piosenki "szansa"). I co by nie gadać o Dodzie to trzeba przyznac ze ma niesamowicie silny idoskonały emisyjnie głos. Przynajmniej śpiewa na żywy, co w dzisiejszych czasach jest poniekąd wyznacznikiem dobrego wokalisty, bo coraz mniej osób śpiewa na żywo. A....i tak jak Ty lubię Bajm :)
Fajnie, że mamy podobne gusta. Doda ma potężny głos, choć jej wizerunek znacznie odbiega od mojego ideału kobiety. Najbardziej ostatnio podoba mi się piosenka"Znak Pokoju" i " Dwie Bajki". 8)
są ok., ale mimo wszystko preferuję pierwszą płytkę i piosenki typu "To Ty" lub "Sława?, a za co to?" słuchałeś?
pozdrawiam
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Był czas że byłam zauroczona piosenkami ICH TROJE.
Teraz już sporadycznie słucham tego zespołu. :D
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Mariola54 pisze:Był czas że byłam zauroczona piosenkami ICH TROJE.
Teraz już sporadycznie słucham tego zespołu. :D
To coś jak ja. :D Teraz jak widzę wokalistę, to nawet teledysku nie chce mi się oglądać :D
Awatar użytkownika
Kasia80
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 29 gru 2006, o 16:03
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

A czemu ?
Głos i melodyjność bardzo mi odpowiadają do dziś.
To, że wokalista ma bardzo dziwny charakter i czerwone włosy nie powinno mieć wpływu na ocenę samej muzyki. :D
Każdy dzień jest piękniejszy. Kasia.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Kasia80 pisze:A czemu ?
Głos i melodyjność bardzo mi odpowiadają do dziś.
To, że wokalista ma bardzo dziwny charakter i czerwone włosy nie powinno mieć wpływu na ocenę samej muzyki. :D
Może masz rację. Po prostu jakoś bardziej wolałam skład z Justyną(świetny głos miała) niż z Anią Świątczak. :D
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Kasia80 pisze:A czemu ?
Głos i melodyjność bardzo mi odpowiadają do dziś.
To, że wokalista ma bardzo dziwny charakter i czerwone włosy nie powinno mieć wpływu na ocenę samej muzyki. :D
Kasiu gusta sie z czasem zmieniają :D :D :D
eMZet
1000p
1000p
Posty: 1349
Od: 7 lip 2006, o 22:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Przemo pisze:A ja słucham z płyt winylowych na adapterze Krawczyka, Rynkowskiego i ABBY :D :D :D
Przemo, powiedz proszę jak zdobyłeś adaptery od Krawczyka, Rynkowskiego i ABBY? :lol: :twisted: :lol: :twisted: Ja mam siedem adapterów i z 1000 winyli, niestety żaden z moich adapterów nie pochodzi od znanego piosenkarza. :( :(

Pozdrowienia
Mietek.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

eMZet pisze:
Przemo pisze:A ja słucham z płyt winylowych na adapterze Krawczyka, Rynkowskiego i ABBY :D :D :D
Przemo, powiedz proszę jak zdobyłeś adaptery od Krawczyka, Rynkowskiego i ABBY? :lol: :twisted: :lol: :twisted: Ja mam siedem adapterów i z 1000 winyli, niestety żaden z moich adapterów nie pochodzi od znanego piosenkarza. :( :(

Pozdrowienia

Hi hi jak to czasem przestawny szyk w zdaniu, brak jednego słowa lub interpunkcja potrafią sprawić, że możemy się z tego pośmiać. :D :D
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Promyczek

Post »

Janek pisze:
Promyczek pisze:
Janek pisze:
Promyczek pisze:Ja obecnie najchętniej słucham Maryli Rodowicz, Bajmu, Kombi oraz Virgin :D
ja tez, czy się to komuś podoba, czy nie lubię virgin, ale najbardzoej pierwszą płytę, bo najmocniejsza... duzo osób patrzy na ten zespół przez pryzmat zachowania Dody, a to jest zgubne bo grają bardzo fajną muzykę, jak dla mnie (moze z wyjątkiem piosenki "szansa"). I co by nie gadać o Dodzie to trzeba przyznac ze ma niesamowicie silny idoskonały emisyjnie głos. Przynajmniej śpiewa na żywy, co w dzisiejszych czasach jest poniekąd wyznacznikiem dobrego wokalisty, bo coraz mniej osób śpiewa na żywo. A....i tak jak Ty lubię Bajm :)
Fajnie, że mamy podobne gusta. Doda ma potężny głos, choć jej wizerunek znacznie odbiega od mojego ideału kobiety. Najbardziej ostatnio podoba mi się piosenka"Znak Pokoju" i " Dwie Bajki". 8)
są ok., ale mimo wszystko preferuję pierwszą płytkę i piosenki typu "To Ty" lub "Sława?, a za co to?" słuchałeś?
pozdrawiam
Jasne, że słuchałem. :D Tak prawdę powiedziawszy, to podobają mi się wszystkie ich kawałki, za wyjątkiem "Dżaga" :D
Awatar użytkownika
Janek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 988
Od: 21 paź 2006, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków / Rybnik
Kontakt:

Post »

Promyczek pisze:
Janek pisze:
Promyczek pisze:
Janek pisze:
Promyczek pisze:Ja obecnie najchętniej słucham Maryli Rodowicz, Bajmu, Kombi oraz Virgin :D
ja tez, czy się to komuś podoba, czy nie lubię virgin, ale najbardzoej pierwszą płytę, bo najmocniejsza... duzo osób patrzy na ten zespół przez pryzmat zachowania Dody, a to jest zgubne bo grają bardzo fajną muzykę, jak dla mnie (moze z wyjątkiem piosenki "szansa"). I co by nie gadać o Dodzie to trzeba przyznac ze ma niesamowicie silny idoskonały emisyjnie głos. Przynajmniej śpiewa na żywy, co w dzisiejszych czasach jest poniekąd wyznacznikiem dobrego wokalisty, bo coraz mniej osób śpiewa na żywo. A....i tak jak Ty lubię Bajm :)
Fajnie, że mamy podobne gusta. Doda ma potężny głos, choć jej wizerunek znacznie odbiega od mojego ideału kobiety. Najbardziej ostatnio podoba mi się piosenka"Znak Pokoju" i " Dwie Bajki". 8)
są ok., ale mimo wszystko preferuję pierwszą płytkę i piosenki typu "To Ty" lub "Sława?, a za co to?" słuchałeś?
pozdrawiam
Jasne, że słuchałem. :D Tak prawdę powiedziawszy, to podobają mi się wszystkie ich kawałki, za wyjątkiem "Dżaga" :D
no i dla mnie oprócz dżagi odpada jeszcze szansa :)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Janek pisze:no i dla mnie oprócz dżagi odpada jeszcze szansa :)
A ja lubię "Szansę" tylko słuchać, bo forma teledysku jest jak dla mnie zbyt prostacka. 8)
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

Czytam, czytam i nikt nie słucha klasyki (chyba że przeoczyłam, to przepraszam). Jako muzyk z zawodu czuję się w obowiązku zostać reprezentantką tego wymierającego :?: gatunku. Nazwijcie mnie snobką, ale wiecie czego słucham najchętniej? Muzyki rosyjskiej (właściwie radzieckiej...) XX wieku: Strawiński, Szostakowicz, Prokofiew. Dla odstresowania Mozarcik, a poza tym też chętnie jazz i pokrewne klimaty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”