W.o... Maluszkach, dzieciach. 2cz.(2008.11-...)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

DorkaWD Ale fajne zdjęcia pokazałaś swej maleńkiej córeczki . Piękna dziewczynka , jak ślicznie się uśmiecha , bardzo fajnie wygląda w tej ażurowej niebieskiej czapeczce ja za taką się rozglądam dla mojej wnusi .Kochanie moja córcia mieszka w kamienicy więc nawet ogródka maleńkiego nie ma
:( ale w sierpniu jak dobrze pójdzie to kupią domek i wtedy na pewno będzie piesek

To może ja pokażę swoją wnusię Lenkę

Obrazek
Awatar użytkownika
glad
100p
100p
Posty: 182
Od: 13 sie 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ZCH
Kontakt:

Post »

ach te bobski sa super
Wejdź obejrzyj*ZAPRASZAM*Pozdrawiam*
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 36&t=85402" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
karmad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 264
Od: 3 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Post »

DorkaWD bardzo fajne zestawienie fotek :D

a tu kolejne fotki naszego Aleksa - mam juz tydzień :D

Obrazek

a tu próbujemy sił w podnoszeniu główki i całkiem nieźle nam idzie

Obrazek
Tatuś od 24-12-2008
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

karmad piękny z niego chłopiec i jaki silny :lol:
Awatar użytkownika
karmad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 264
Od: 3 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Post »

nooo w rączkach to ma tyle siły, że jak złapie mnie za palec to po paru chwilach czuć ból uścisku :D
Tatuś od 24-12-2008
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

A mogę jeszcze prosić parę zdjęć małego siłacza :lol:
Pozdrawiam cała rodzinkę :lol: a mamie Aleksandra przesyłam buziaczki ;:196 Piękny chłopiec.
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Jadzia1 pisze:
To może ja pokażę swoją wnusię Lenkę
Cóż za CUDNA istotka z tej Twojej Lenki :D ale, ale... widzę, ze pieska już ma (na prześcieradle jest piesek ;-))
Taki nie przemieszczający się jeszcze maluszek to sama słodycz ;-) Moja przemieszczające się Malwa sprawiła, że zaczynam myśleć o przedszkolu z internatem dla niej :twisted:

Karmad, to chyba jakiś fotomontaż :lol: Tygodniowy Alex podnosi główkę? :shock: Coś mi się wydaje, że Ty też niedługo będziesz się rozglądał za przedszkolem ;-)
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Piękne maleństwa :) Mnie też się marzy taki maleńki szkrabeczek :roll: Niestety M. niechętny na drugie dziecko :cry:
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
karmad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 264
Od: 3 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Post »

Oj ten czas tak szybko leci, że faktycznie trzeba się bedzie za przedszkolem rozejzeć :) Ale synuś jest już taki sprytny, że jak czuje że na samych dłoniach się nie ruszy to przesuwa rączki i na przedramieniach i łokciach próbuje się unieść :shock:
Tatuś od 24-12-2008
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Czy Ty Dorka czytasz PW??? ;)
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Zuzulku, Kochanie Ty moje... czytam... ale przez ostatnie dwa tygodnie "M" w domu :roll: Gadzina ma urlop i mnie strasznie goni od kompa :evil: Idę czytać co też mi zostawiłaś w tej magicznej skrzynce zwanej tajemniczo "PW" :lol:

Karmad, a to dopiero początek :lol: My ostatnio zakupiliśmy sprzęt mający ochronić szafkę kuchenną w której jest kosz na śmieci, przed naszymi domowymi poszukiwaczkami skarbów - nie działa! Ja mam problem otworzyć tą szafkę a Malwa w trzy minuty rozpracowała :roll: Pojemniczki na lekarstwa mają mieć zakrętki z zabezpieczeniem, by dzieci tego nie otworzyły - ha dobre! Malwa wszystkie opakowanie potrafi rozpracować :lol: Chyba przesadziłam z OMEGA3 będąc w ciąży :roll: Noszenie w chuście podobno tez rozwija inteligencje u dzieci - chusta do odstawki idzie! Karmienie piersią pewnie też swoje zrobiło... Może zamiast szukać przedszkola, poszukam liceum... hmm... albo od razu do nagrody Nobla ją zgłoszę :lol:
Awatar użytkownika
karmad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 264
Od: 3 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Post »

DorkaWD pisze: Chyba przesadziłam z OMEGA3 będąc w ciąży :roll: Karmienie piersią pewnie też swoje zrobiło...
hmmm jak na razie to mały jje tylko z piersi ( butelki w ogóle nie uznaje - cmoknie dwa razy i awantura - z resztą podobnie jest ze smoczniem, podobno uspokajającym a jego wyraźnie wnerwia :? ) w czasie ciąży to te różne prenatale czy jak to tam się nazywało przerabialiśmy..... więc hmmm możemy się spodziewać ,że urośnie mały spryciarz :D
aaaa co do tych zabezpieczeń na lekach czy środkach czystości to one przeciw dorosłym bo dzieci są sprytniejsze .... :lol:
Tatuś od 24-12-2008
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Skąd ja to znam? :lol: Moja do teraz pluje smoczkiem na nieziemskie odległości ;-) Jedynie jak szły ząbki to akceptowała smoczki ale od drugiej strony - gryzła je :lol:

Karmad, macie już matę edukacyjną? Niektórzy twierdzą, że nie ma co jej dawać dziecko poniżej 6 m-cy, ja jednak z doświadczenia twierdzę, że im wcześniej tym lepiej! Moja Malwa w wieku 6-7 m-cy wyrosła z tej zabawki a wcześniej bawiła się na niej superrr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”