W.o...Naszym hobby.

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Krysia
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 164
Od: 15 paź 2006, o 00:07
Lokalizacja: Działkolandia-Śląsk

Post »

Karinka!!!
No nie bądż taka,nie daj się prosić.PROSZĘ.
Pozdrawiam Krysia
Jeśli wymagamy od życia zbyt wiele,zwykle nic nie dostajemy.
Awatar użytkownika
Admiiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Od: 6 wrz 2006, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Onak pisze:Kurde, lańsko... hehe.. ;:164 ;:163
i tak nam nic nie zrobisz na odległość ... wcale się nie boimy... 8)
---...== Admin ==...---
Przyjazne Forum.... dla Kochających Rośliny...
www.FORUMOGRODNICZE.info :arrow:
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Krysia pisze:Karinka!!!
No nie bądż taka,nie daj się prosić.PROSZĘ.
Krysiu, przypominam, mam swój temat. dobra skończę z tym przypominaniem, wy jacys oszołomieni dzis jesteście.. :wink:




Kurde..no .. jestem bezsilna.. ani ani się nie boicie, ani ciut ciut... hhhmm... Dobra, to może wersja na piratke?? ;:193
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Onaczku w źle oznakowanym temacie trudno będzie znajdywać dzieła. :(

Nie bądź taka - wklej temacik z galeryjką ;:148 ;:148
Awatar użytkownika
Admiiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Od: 6 wrz 2006, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Jesteśmy oszołomione oszołomy , które zaszły dość dalego żeby stworzyć piękny i pociągający wątek o malarstwie
ZAPRASZAM !
;:122
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=2783
---...== Admin ==...---
Przyjazne Forum.... dla Kochających Rośliny...
www.FORUMOGRODNICZE.info :arrow:
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Ale mój temat wcale nie jest źle oznakowany, proszę... :cry:

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... leria+onak

P.S. Poza tym, kochany Admin już załozył fajowonowy temat ;-)
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

To w końcu jest ta galeria malarska, czy nie, bo chętnie bym obejrzała, a ja tu nowa i nie mogę znaleźć ;:100
I w ogóle dlaczego temat hobby wygasł w listopadzie (wydawaloby sie, że temat rzeka)? A może przeniósł się w inne miejsce?

Też mam kilka rzeczy, które lubię robić jak mam za dużo czasu (rzadko bo rzadko...). Tu na przykład tworzę sobie taką własną rzeczywistość (nieprofesjonalnie, ale z daleka wygląda całkiem miło :) )

Obrazek
Ten mech był żywy i wtedy wyglądało to naprawdę fajnie, ale w doniczce rosnąć nie chciał :cry:
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Waleria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3612
Od: 12 sty 2007, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

Karolina! Rewelacja! Świetne! Jeśli to hobby, to chyba nie jesteś architektem? A nie chciałaś być?
Waleria
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

Dzięki! ;:87 Z tekturki albo zapałek to jeszcze mogę budować, ale architekt to chyba byłby ze mnie żaden. Raz po raz mam taki zryw jak mi się zamarzy o własnym domku... Może latem jak będzie czas to znowu coś porobię, bo te na zdjęciach to jeden kurz szczerze mówiąc :oops:
Awatar użytkownika
BożenaK
50p
50p
Posty: 59
Od: 1 paź 2006, o 10:25
Lokalizacja: Kraków

Post »

Ale super te domki, mogłabym w takim zamieszkać :D w tym z popielatym dachem :P

A moje hobby to oczywiście ogród, moje zwierzaki. Gdy jestem w pracy ogromnie tęsnię i za zwierzakami i za ogrodem. Zaraz po przywitaniu z moimi słodkimi mordeczekami idę na obchód ogrodu :D
I jeszcze uwielbiam podróżować. Uwielbiam zwiedzać, poznawać inne kultury. Zawsze zamęczam przewodników 1000 pytań . Tylko jest jeden problem.... ciężko wykręcić kasę na takie ekscesy :roll: więc rekompensatę mam na moich małych ogrodowych wysepkach
Awatar użytkownika
KarolinaL
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1290
Od: 2 kwie 2007, o 18:08
Lokalizacja: Poznań

Post »

No to podobnie jak u mnie - nie mam kasy na prawdziwy domek, to sobie buduję z papieru ;:173 , ale przynajmniej można pomarzyć... Lubię też robić robić drzewka szczęścia (to jest bardzo łatwe!), ale jeszcze nie zrobiłam zdjęć.
Awatar użytkownika
BożenaK
50p
50p
Posty: 59
Od: 1 paź 2006, o 10:25
Lokalizacja: Kraków

Post »

KarolinaL pisze:Lubię też robić robić drzewka szczęścia (to jest bardzo łatwe!), ale jeszcze nie zrobiłam zdjęć.
No to dawaj :P zapewne Wszyscy chętnie obejrzą :P
Luki86
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 5 kwie 2007, o 00:38
Lokalizacja: Kalisz

Post »

To może i ja coś napiszę o moim hobby. Tylko, że w moim wypadku to raczej kilka będzie ;)
Pierwsze i największe hobby to taniec towarzyski. Z przerwami tańczę już chyba 13-14 lat. Kocham to po prostu i chodź już zrezygnowałem niemal całkowicie to w tym roku trochę do niego wróciłem :) Po tej przerwie, dość długiej, zrozumiałem i uświadomiłem sobie, że nie potrafię bez tego żyć i mam zamiar tańczyć aż mi sił starczy. Polecam wszystkim taniec, jakikolwiek, nawet w zaciszu własnego domu. Świetnie zastępuje siłownie, aerobik, odpręża, pozwala wyrzucić cała negatywną energię z siebie, do tego mnie osobiście nastraja bardzo pozytywnie do świata :) Taniec jest naprawdę wspaniały i potrafi dać człowiekowi naprawdę wiele :) Polecam
Ostatnio moim kolejnym hobby stało się ogrodnictwo i roślinki. Cały czas przesiaduję w necie na stronkach o tej tematyce. Jeśli jestem w jakimś markecie to zawsze dłuższą chwilę stoję sobie przy nasionach. Taki odruch :P Pewnie to wszytko przez świeżo zakupioną działkę :) Ciekawe na jak długo starczy mi sił na to wszystko ;)
Kiedyś zbierałem znaczki... Chwilowe, "sąsiedzkie" hobby :P Ale został mi po nim klaser, a w nim kilkadziesiąt znaczków. Kolejne "zbierackie" hobby to zbieranie puszek po piwach :P Sporo mi się tego uzbierało (około 200 puszek, każda inna)... ale niestety ze względu na spore rozmiary mojej kolekcji musiałem zrezygnować :( Większość (99%) eksponatów znajduje się teraz w piwnicy w kartonach, w pokoju po prostu nie ma miejsca już. Zostawiłem sobie tylko kilkadziesiąt zagranicznych lub limitowanych puszeczek.
Widzę również, że sporo ludziów zagrywa się w gry komputerowe... To jest moje przekleństwo niestety :P Często przez to brakuje mi czasu na inne rzeczy. Polecam cała serię Total War. Tzn. wspomniany już Shogun Total War, ale także i przede wszystkim... Medieval Total War oraz Medieval Total War 2 :D W pierwszą część tej gry zagrywałem się, z kilku miesięcznymi przerwami, przez 3 lata. W drugą część (lepszą pod każdym względem!) niestety nie mogę tak często... gdyż mój komputer jest za słaby... Ale mimo to gram! :P To co, że ruch przeciwnika potrafi trwać i 30 min... :P Mogę w tym czasie coś poczytać, obejrzeć, zjeść.... Ech... szkoda, że pieniędzy nie można sobie wyhodować... ;)
Pozdrawiam i sorki za kolejny esej ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”