W.o..."Zwierzęcej przemocy"

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

rivendel pisze: Dorcia, usuń jak chcesz :)
Nie chcę :wink:
Temat podzieliłam i przeniosłam do właściwego (według mnie) tematu.

Nagroda za wskazanie oprawcy wynosi już 9.800zł :!:
Awatar użytkownika
iwonaxp
1000p
1000p
Posty: 1467
Od: 18 kwie 2008, o 10:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

rzeż delfinów w Taiji

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... G%26um%3D1

Focze futra

http://clips.interia.pl/stm/play.html?v ... nterwencja

Ludzie znęcający się nad zwierzętami

http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... 0%26um%3D1

Tyle na dziś wystarczy .
Pan Bóg dał nam rozum ............
Pozdrawiam - Iwona
Mój mały ogródek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
marivsz
1000p
1000p
Posty: 1230
Od: 9 sie 2008, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków/ Leżajsk

Post »

Powiem, że faktycznie ta polityka w naszym kraju to jest wielka pomyłka. Osoba która zabija w sposób okrutny dostaje kilkaset złotych kary i po sprawie. A zwrócę tu uwagę na coś innego, bo obracam się troszkę w środowisku hodowców papug, prawie wszystkie papugi oprócz 4 gatunków należy rejstrować i posiadać na nie dokumenty o urodzeniu. A jaka jest kara? -> pozbawienia wolności chyba do lat 3, jaki morał osoba która kupi sobie w zoologicznym papugę (bez dokumentów, bo w żadnym sklepie nie mają, nawet tego nie świadoma) może trafić za kratki, a osoba która znęca się nad zwierzętami, uśmierca je i w ogóle dostaje mandat :idea: ...
Powiem wam, że niedaleko mnie w Przemyślu podobno działa coś w rodzaju straży. Jeżeli ktoś się znudził swoim zwierzęciem może je oddać, bez kosekwencji zamiast głodować czy wywozić do lasu.
Ale to wszystko zależy od nas i naszej reakcji, bo w swoim otoczniu spotykamy się ze znęcaniem nad zwierzętami.

A jeszcze wrócę do reklamy- widziałem dziś reklamę tatry, gdzie mężczyzna :D pozwala psu wypocząć przy ognisku, a sam pilnuje przed wilkami. O wydaje mi się dobrym posunięciem marketingowym ta reklama względem harnasia.
ogródeczek
storczyki
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. "
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

nie wiem co powiedzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedno słowo które mi się nasuwa to niecenzuralne
http://www.tvn24.pl/-1,1608795,0,1,zabi ... omosc.html
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
karpek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1631
Od: 16 lut 2008, o 11:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Żory /Górny Śląsk/

Post »

Chciałem Wam pokazać zdjęcia psa i znieczulicę jego właścicieli. Na pewno nie jest to odpowiedni wątek ale nic sensownego nie mogę znaleść, a wklejenie zdjęć do wątku o psach byłoby nietaktem:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Na wiosnę (marzec, kwiecień) ten guz był już widoczny ale wielkości mniejszej niż piłeczka pingpongowa. I tak sobie urósł i chyba rośnie dalej. Faktem jest, że tego psa to nie boli, biega i zachowuje się normalnie a "to" dosłownie dynda. Nie wiemy czyj on jest, bo nikt się nie chce do niego przyznać.
"Wesoła myśl jest niczym wiosna. Otwiera pąki natury ludzkiej" - Jean-Paul Sartre
Pozdrawiam - Janusz K.
Moja zielona ścianka, Storczykowe początki karpka,
Awatar użytkownika
Antooosia
1000p
1000p
Posty: 3431
Od: 8 sty 2008, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

O mój Boże... :cry: :cry: :cry:
Pozdrawiam,Kinga.
Na skraju lasu jest mały domek...
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7700
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Gdyby miał chipa to dałoby się znależć właściciela a tak to nikt się teraz nie przyzna,że doprowadził do takiego stanu.
Awatar użytkownika
Hekate
200p
200p
Posty: 373
Od: 23 lip 2009, o 16:15
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lędziny k. Tychów (śląsk)
Kontakt:

Post »

z nowotworami to nigdy nie wiadomo, czasami jak psu nie przeszkadza lepiej nie ruszać by się nie obudziło i rozpanoszyło na dobre.
A z drugiej strony jeżeli to wiejski psiak, to tam niestety inne regóły się uzanaje :( niedawno czytałam artykuł o wiejskich realiach, tam lepiej zaprosić znajomego z maszyną do rażenia prądem i postawić flachę niż wydać na ostatni zastrzyk u weta, tak samo z leczeniem, szkoda pieniędzy, jak nie ten to inny pies, po co wydawać na leczenie, dla części ludzi niestety to tylko pies :cry:
Ania
Awatar użytkownika
sonia
1000p
1000p
Posty: 1086
Od: 21 maja 2007, o 00:50
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Janusz myślę o tym od rana, może poinformuj towarzystwo opieki nad zwierzętami, bo pewnie ten olbrzymi guz pieskowi przeszkadza :roll: zresztą kto wie, co tam w nim siedzi, nie wiem jak tam u was ze schroniskiem czy pomagają zwierzakom, bo tu bywa różnie, ale jak porządne to może ich poinformować, bo na właścicieli pieska nie masz co liczyć, skoro do tej pory nie pomogli to już pewnie nie pomogą :evil:
Hekate pisze: niedawno czytałam artykuł o wiejskich realiach, tam lepiej zaprosić znajomego z maszyną do rażenia prądem i postawić flachę niż wydać na ostatni zastrzyk u weta, tak samo z leczeniem, szkoda pieniędzy, jak nie ten to inny pies, po co wydawać na leczenie, dla części ludzi niestety to tylko pies

okropne to jest :evil: ale i w miastach są takie przypadki i aż trudno uwierzyć, że mamy XXI wiek, zresztą ostatnio byłam przerażona tym co się działo w schronisku z tym bernardynem http://www.dogomania.pl/forum/f402/ofia ... st12980429 wtedy jeszcze żył, jak znalazłam o nim wątek :cry:
Awatar użytkownika
Hekate
200p
200p
Posty: 373
Od: 23 lip 2009, o 16:15
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lędziny k. Tychów (śląsk)
Kontakt:

Post »

czytałam o Trevorze na forum szwajcarów, straszne :cry:
Ania
Awatar użytkownika
Szymonambar222
500p
500p
Posty: 574
Od: 28 gru 2008, o 08:23
Lokalizacja: Podhale

Re: W.o..."Zwierzęcej przemocy"

Post »

Ja nie zapomnę jak kiedyś wyszedłem z kotem na spacer on sobie biegał a ja na niego patrzyłem. Moja sąsiadka była z psem. Pies jej przeszkadzał to napościła go na mojego kota. Cudowny sposób zabawiania psa ;:63 ;:63 ;:63. Co do reali na wsi . Prababcia póki dała rady dawała jeść psu. Gdy zmarła Nikt z domowników nie pofatygował się od tamtej pory dać psu jeść. No bo to w końcu taka ciężka praca ;:14 ;:14 ;:14 Gdy to zobaczyłem i dałem temu "szkieletowi" jeść dostałem nagonkę ;:63 ;:63
Człowiek Jest Tajemnicą: Z Tajemnicy Przybywa I W Tajemnicę Odchodzi
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: W.o..."Zwierzęcej przemocy"

Post »

O Boże... biedny piesek :(

Niestety takie rzeczy zdarzają się bardzo często. Podobnie jak sytuacje, o których pisze Szymon...

Ja mieszkam na wsi i tu często ludzie 'wurzucają' psy. U mnie często zostaję resztki jedzenia z obiadu, więc zawsze daje takim psiakom. I niestety powoduje to wielkie oburzenie sąsiadów, bo wiadomo, że taki dokarmiany piesek będzie się kręcił w okolicach, gdzie dostaje jeść. Z podobną negatywną reakcją spotykają się moi teściowie, którzy pod blokiem dokarmiają bezdomne zwierzątka :(
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”