W.o... Kotach 4cz. (07.2008 - 12.2010)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
mamba9991
1000p
1000p
Posty: 1530
Od: 13 paź 2008, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: W.o... Kotach 4cz. (08.07-...)

Post »

Hej Lucy09 i wszyscy, bardzo uważnie czytam wszystkie wypowiedzi i .... staram się myśleć jak kot :wink: Może to kot musi dojrzeć do życia z człowiekiem, bo my to tylko dyskutować umiemy, a tymczasem:
1. Koty zdychają zagłodzone ale i wybrzydzają nad miską,
2. Koty są przeganiane ale i pozują na wystawach,
3. Koty są sterylizowane i rozmnażane za niemałe pieniądze,
4. Koty nie mają nawet piwnicy na mrozy i mają swoje fotele i kanapy
....................
Pięć minut myślę jak kot i już zgłupiałam.............


Koty dobrze wiedzą, czego chcą, ale o co nam chodzi......
Mój domowy kotek jest ok, fotki mu porobię, a reszty udam że nie widzę, byle tylko mi na klatce nie miauczały, no i te starsze panie-fuuuu, karmią koty. A teraz fru i na miesiąc koty przejęły władzę - "tego człowieka dokarmimy, taki biedny bezdomny, kurczę, jaki ładny, ale do domu wziąć, łe, mam już 2 ludzi, którzy się kłócą.O, tego to trzeba wysterylizować, ma 3 dzieci, jedno z astmą, drugie z cukrzycą, trzecie na detoksie, poza tym ciągle się zgłasza po jakieś zasiłki, delete. Ale śmieszny ludź, idzie za mną i gada, czego chcesz, no czyj ty jesteś? masz tu telefonik na sznureczku, pobaw się, pani się spieszy ale jutro da ci ładną rybkę."
Nigdy nie można powiedzieć o ogrodzie - uff, gotowe. I to mnie właśnie zachwyca!!!!!!!!!!
Esteci i łakomczuchy
Esteci i łakomczuchy cz.2- aktualna
Awatar użytkownika
Rodusik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1131
Od: 21 sty 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: W.o... Kotach 4cz. (08.07-...)

Post »

Obrazek a taki byłem mały
Pozdrawiam, Mariola
Ogród Rodusika
Piotrek T
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 526
Od: 10 kwie 2010, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach 4cz. (08.07-...)

Post »

mamba9991 pisze:Koty dobrze wiedzą, czego chcą, ale o co nam chodzi......
Mój domowy kotek jest ok, fotki mu porobię, a reszty udam że nie widzę, byle tylko mi na klatce nie miauczały, no i te starsze panie-fuuuu, karmią koty. A teraz fru i na miesiąc koty przejęły władzę - "tego człowieka dokarmimy, taki biedny bezdomny, kurczę, jaki ładny, ale do domu wziąć, łe, mam już 2 ludzi, którzy się kłócą.O, tego to trzeba wysterylizować, ma 3 dzieci, jedno z astmą, drugie z cukrzycą, trzecie na detoksie, poza tym ciągle się zgłasza po jakieś zasiłki, delete. Ale śmieszny ludź, idzie za mną i gada, czego chcesz, no czyj ty jesteś? masz tu telefonik na sznureczku, pobaw się, pani się spieszy ale jutro da ci ładną rybkę."
To ma sens. Pod warunkiem ,że istnieje zależność międzygatunkowa między nami i kotami. A jeśli jej nie ma? Jeśli oba gatunki mogą istnieć samodzielnie?
Pół hektara perzu , w końcu mam stałą pracę :-)
Mój poligon doświadczalny Popieram : http://www.zanimnapiszesz.info/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3562
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Re: W.o... Kotach 4cz. (08.07-...)

Post »

Myślę, że Mamba miało co innego na myśli a nie zależność gatunkową :wink:
Awatar użytkownika
DankaWS
1000p
1000p
Posty: 1634
Od: 9 cze 2007, o 09:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: W.o... Kotach 4cz. (08.07-...)

Post »

Ja się do dyskusji nie włączam, tylko tak świątecznie pokazuję Fionkę (oczywiście siedzie przy Gwieździe tylko na czas fotki i pod nadzorem, wiadomo, że to trujące cholerstwo,ale ładnie wygląda przy biało-czarnym kocie).
Wesołych Świąt Kociarze Obrazek
Obrazek


==================
Dalszy ciąg wątku
Kontynuacja wątku - cz. 5: :idea:


==================
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”