Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 3cz.(06.06-06.10)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 3cz.(06.06-06.10)

Post »

Erazm pisze:Elizo gdzie są Twoje "obrazki" o szkodliwości palenia? Jak je oglądałem to miałem postanowienie zerwania z nałogiem, ale teraz palę znów więcej. :cry:
No dobra jeszcze parę zamieszczę. Ale czy to nie jest u Ciebie słomiany zapał?
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Zobaczymy. Muszę natrafić na taki obrazek, który mnie przekona. :wink: ;:214
Pozdrawiam Andrzej.
Dociekliwy

Post »

jozef pisze:
Erazm pisze:Elizo gdzie są Twoje "obrazki" o szkodliwości palenia? Jak je oglądałem to miałem postanowienie zerwania z nałogiem, ale teraz palę znów więcej. :cry:
Erazm ..to może ja cię postraszę....
Obrazek
Andrzeju czy te zdjęcia zamieszczone przez Józefa nie dają Ci motywacji do rzucenia palenia ?????
Jak ktoś chce rzucić to nie potrzebuje dodatkowych motywacji .
Z Twego dotychczasowego zachowania i postępowania wnioskuję że nawet gdyby Eliza zamieściła podobiznę " kostuchy " z kosą w rękach stojącą nad Tobą , też taki wizerunek nie odstraszyłby Cię od tego nałogu . ;:214
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Kto wie? ;:5
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

dla chcącego nic trudnego jestem palaczką i do tego strasznie leniwą i bez silnej woli aby rzucić palenie.Ale mam nadzieje że kiedyś ten dzień nastąpi i rzucę
vojtek9
50p
50p
Posty: 54
Od: 31 sty 2006, o 11:21

Post »

smacznego papieroska zycze wszystkim palaczom.


W ogole to w Singapurze maja fajne pomysly, za rzucenie peta, plucie na ulicy, wyplucie na chodnik gumy do zucia minimalna kara wynosi rownowartosc 500 dolarow amerykanskich a dla recedywistow jest specjalna taksa - przydaloby sie u nas
Mam jeszcze propozycje aby byl nakaz aby palacz mogl wejsc do sklepu, srodkow komunikacji miejskiej jak sie troche "wywietrzy" np przez 1 godzine czasu.
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

SATI pisze:dla chcącego nic trudnego jestem palaczką i do tego strasznie leniwą i bez silnej woli aby rzucić palenie.Ale mam nadzieje że kiedyś ten dzień nastąpi i rzucę
sati..dokładnie tak jak ja....tyle że ja sobie wmawiam że mam silną wole i jak kiedyś dojdę do tego ,że trzeba rzucić ..to rzucę ...ale na razie palę...
Awatar użytkownika
Petra
200p
200p
Posty: 446
Od: 13 cze 2006, o 21:44

Post »

Witam
Ja bylam palaczka strasznie leniwa bez silnej woli, teraz juz wiem ze to byla tylko wymowka sposob na usprawiedliwienie sie, na to ze nie mialam checi nic z tym zrobic, lepiej bylo mi zwalic wine na swoj charakter , na to ze przyzwyczailam sie do takiego stanu rzeczy bo tak bylo mi wygodnie.
Awatar użytkownika
Ebabka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2844
Od: 25 maja 2006, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podlasie

Post »

Rzuciłam palenie 14 lat temu, było to 3 podejście, nie sprawiło mi żadnego problemu, rzuciłam i już, a miałam jeszcze duży zapas papierosów, wypaliły je odwiedzajace mnie koleżanki, bo 2 dni po rzuceniu palenia złamałam paskudnie nogę w stawie skokowym.
Naprawdę nie ciągnęło mnie do palenia, nie przeszkadzało mi, że ktoś przy mnie palił, a teraz dym z papierosa przeszkadza i to bardzo!
Pierwsza próba nieudana, zakończyła sie klapą z powodu lekkomyślności i dlatego, że nie zdawałam sobie sprawy co znaczy nałóg. Po 4 miesiącach niepalenia pojechalismy na wczasy i w kawiarni znajomi po prostu mnie podpuścili, "a już tyle nie palisz, to jeden nie zaszkodzi do lampki wina".Niestety zaszkodził. Druga próba - męczyłam się strasznie, bardzo chciało mi się palić, chyba dlatego,ze nie miałam co, no więc kupiłam papierosy i próbowałam ograniczyć po trochę, niestety nic z tego!
A to trzecie podejście, to rano 19 lutego, data jakaś dziwna?powiedziałam sobie "dzisiaj nie palę", następnego dnia też, no, a później złamałam nogę, kilka dni szpitala i jakoś odechcialo mi się palenia, mam nadzieję,że na zawsze.
Tak naprawdę to nie wiem jak rzuciłam palenie, ale z tego wynika,że można, tylko niestety, waga! Zawsze byłam bardzo szczupła, a teraz 65 kg. przy 159 wzrostu!Przybyło 15 kg!
Awatar użytkownika
Petra
200p
200p
Posty: 446
Od: 13 cze 2006, o 21:44

Post »

U mnie waga o dziwo nie poszla w gore, moze to zaleta tego zabiegu,
a moze to ze chodze na basen, w domu jem tyle co zwykle, a waga utrzymuje sie na stalym poziomie i raczej zaczyna schodzic w dol :D
Awatar użytkownika
Ebabka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2844
Od: 25 maja 2006, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podlasie

Post »

Petra, zazdroszczę Ci po prostu, moja waga przez jakieś 2 do 3 lat też się prawie nie ruszała, a później poooszło.
A może to nie od niepalenia, tylko z powodu przybywajacych lat :cry:
Awatar użytkownika
jo_lina
50p
50p
Posty: 51
Od: 5 cze 2006, o 17:08
Lokalizacja: Łódź

Post »

eus, to tak jak u mnie... tak ze 2 - 3 lata nie rosła, nawet bym powiedziała, że miałam momenty chudnięcia, a później jakos niezauważalnie :wink: i efekt 10 lat niepalenia i 10 kg do przodu :oops:
też sobie tłumaczę wiekiem ;:224
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

A ja dalej palę i jestem szczupły chłopak ;:112 ;:113
Pozdrawiam Andrzej.
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”