W.o...Motoryzacji i naszych autach, kupno, nowinki techniczn

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

no jeśli sportowe, to tylko w miarę....
jedno z drugim nie idzie w parze
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Opłaca się kupować coś takiego?
Jeep Grand Cherokee

Obrazek

używany
rok produkcji: 1993 r.
pojemność silnika: 4000 cm3

przebieg: 120.000 km
moc silnika: 184 KM

układ paliwowy: benzyna+gaz


aktualna cena:

15.900


brutto



opis:

skórzana tapicerka, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, centralny zamek, klimatyzacja manualna, radio, ABS, wspomaganie kierownicy
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Niezły wózek Aurynko. Marka extra. Pieniądze w sumie jak za terenówkę nieduże. Tylko czy potrzebujesz takiego wozu. Widzę, że ma instalację gazową, czyli będzie trochę taniej w eksploatacji. Trudno więcej powiedzieć po tylko jednym zdjęciu. Nie ma jak to oględziny na miejscu z fachowcem.


Pozdrawiam - Jarek
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Niezły wózek Aurynko. Marka extra. Pieniądze w sumie jak za terenówkę nieduże. Tylko czy potrzebujesz takiego wozu. Widzę, że ma instalację gazową, czyli będzie trochę taniej w eksploatacji. Trudno więcej powiedzieć po tylko jednym zdjęciu. Nie ma jak to oględziny na miejscu z fachowcem.


Pozdrawiam - Jarek
No własnie martwi mnie Jarku ta cena. Czy czasem tu nie ma jakiegoś haka? :?
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

To jest wóz terenowy ciekawe czy właściciel nie bawił się nim w jazdę w trudnych warunkach a tam o jakieś defekty typu pęknięcia, skrzywienia ramy itp łatwo. Może gdzieś ma zakamuflowaną usterkę. W sumie autko ma już 13 lat. Jak na terenowy samochód jeśli był tylko używany na asfalcie to niedużo. Jeśli jednak dostał sporo w kość w jeździe terenowej to już jednak dużo. Zerknij sobie na Allegro, jest tam sporo Jeepów Cherokee w sprzedaży. Porównaj ceny. Aniu ale czy potrzebny Ci wóz o takiej pojemności silnika?


Pozdrawiam - Jarek
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Porównaj ceny. Aniu ale czy potrzebny Ci wóz o takiej pojemności silnika?


Pozdrawiam - Jarek
Ja marzę o terenówce. Oczywiście najbardziej chciałabym mieć nową Toyotę Rav4 3-drzwiową ale to poza moim zasięgiem. w ogóle to wszystkie Toyoty , Hondy i Alfy Romeo są typowo kobiecymi autkami i badzo mi się podobają. Nazwy też mają żeńskie :D
Awatar użytkownika
Admiiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Od: 6 wrz 2006, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Honda , Toyota to damskie samochody ?
hmm.... dziwne....
---...== Admin ==...---
Przyjazne Forum.... dla Kochających Rośliny...
www.FORUMOGRODNICZE.info :arrow:
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Administrator pisze:Honda , Toyota to damskie samochody ?
hmm.... dziwne....
Tak powiedział nawet raz chyba Hołek. Stwierdził, ze facet, to powinien mieć auto dobre ale takie, którego nawet nazwa jest twarda i męska. :D
Wymienił wtedy podczas tego wywiadu( tak w biegu )kilka nazw typowo dla mężczyzn : VW, BMW, Volvo, Subaru, Merc, Land Rover, Saab, Lexus,Mitsubisi.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

No tak tylko zastanawiam się, gdzie podziała się twarda jazda naszego Pana Krzysia. Ostatnimi czasy to więcej go widać w telewizji niż na rajdowych trasach. Wracając jednak do tematu to zawsze wydawało mi się, że wymienione przez Ciebie sportowe marki to raczej auta dla mężczyzn. Chociaż kobiety też są wspaniałymi kierowcami. Aniu czy to chwilowe zauroczenie terenówkami, czy po prostu przemyślany zakup.


Pozdrawiam - Jarek
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze: Aniu czy to chwilowe zauroczenie terenówkami, czy po prostu przemyślany zakup.


Pozdrawiam - Jarek
Ja jeszcze nic nie kupiłam ale być może w nastepnym roku(początkiem) będę musiała coś wybrać.
Jarku, ja terenówkami interesuję się od dawna i na pewno nie jest to chwilowe zauroczenie. Te auta mają moc i potęgę w sobie. Osobówki, to dla mnie tylko zło konieczne. :D
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Aniu czy Twoje zainteresowanie samochodami terenowymi wiąże się z tym , ze w przeszłości miałaś możliwość sprawdzić jak sprawuje się w użytkowaniu taki samochód. Wiesz co innego interesować się danym samochodem a co innego możliwość jazdy nim. Czy mogłaś poczuć tę moc drzemiącą pod maską? Ciekawi mnie fakt jak masz zamiar ewentualnie wykorzystywać samochód o takim silniku. Do jazdy po mieście, krótkich tras raczej ten samochód się nie kalkuluje. co innego długie podróże poza miasto na trudny teren. Zimowa jazda to jest czas dla takich aut.


Pozdrawiam - jarek
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Admiiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Od: 6 wrz 2006, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Najważniejsze to mieć zimowe opony.
---...== Admin ==...---
Przyjazne Forum.... dla Kochających Rośliny...
www.FORUMOGRODNICZE.info :arrow:
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:Aniu czy Twoje zainteresowanie samochodami terenowymi wiąże się z tym , ze w przeszłości miałaś możliwość sprawdzić jak sprawuje się w użytkowaniu taki samochód. Wiesz co innego interesować się danym samochodem a co innego możliwość jazdy nim. Czy mogłaś poczuć tę moc drzemiącą pod maską? Ciekawi mnie fakt jak masz zamiar ewentualnie wykorzystywać samochód o takim silniku. Do jazdy po mieście, krótkich tras raczej ten samochód się nie kalkuluje. co innego długie podróże poza miasto na trudny teren. Zimowa jazda to jest czas dla takich aut.


Pozdrawiam - jarek
Jechałam dwa razy jako pasażer Hummerem, raz Jeepem i dwa razy Toyotą(Rav i LC). Było świetnie. Myślę Jarku, że na nasze polskie drogi to tylko terenówka najlepiej się nadaje, aby po zimie nie stracić zawieszenia na popękanym i zapadnietym asfalcie. :D Poza tym jest bezpieczniejsze od osobówki np. podczas zderzenia czołowego. Na działkę mam spory odcinek żwirówką z wystającymi kamieniami - tam też by się przydała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”