W.o...Hodowlach pozostałych zwierzątek.

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arturro
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 46
Od: 28 cze 2007, o 12:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

W takim razie i ja się pochwalę, hoduje żabki, Dendrobates leucomelas. 3 szt.
Obrazek

A tutaj mieszkaniec, jeden z trzech.

Obrazek
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Priam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5224
Od: 18 kwie 2007, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Bardzo mi się podoba ta hodowla żabek, tym bardziej że stworzyłeś im warunki zbliżone do naturalnych. Gratuluję :;)
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Oprócz Zuzi - mojej kici mam jeszcze świneczkę morską - niestety została tylko jedna - wcześniej były trzy, a nawet w okresie, gdy pojawiły się młode - to sześć. Wbrew opinii krążącej wśród ludzi - świneczka nie jest zwierzątkiem, które śmierdzi - po prostu tak jak o każde stworzonko tak i o nią trzeba dbać.
Oto Myszka - nasza pani, która już jest samiutka:
Obrazek Obrazek
A tutaj z potomstwem:
Obrazek

I nasza para chłopaków, którzy niestety nie przeżyli zabiegu kastracji - po którym to wdały się komplikacje :(
Rudy - ojciec potomstwa ;)

Obrazek
I Blondyn, który niestety nie potrafił się zakręcić ;)

Obrazek
A tutaj jak sobie żyli do czasu, aż "baba" zepsuła ich męska przyjaźń:
Obrazek
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
Priam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5224
Od: 18 kwie 2007, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Śliczna świnka na tym pierwszym zdjeciu
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Arielku, też miałam myszkę ;-) Też była łaciata (ale bardziej biała w czarne niż czarna w białe)
Nazywała się Berta i była bardzo mądrym zwierzaczkiem! Mieliśmy do niej ogromne zaufanie, nawet nie zamykaliśmy jej klatki - cały czas była otwarta i ona mogła sobie wychodzić i wchodzić w dowolnej chwili(nawet gdyby klatka była zamknięta to i tak ona mogłaby swobodnie przejść przez pręty bo to była klatka dla większych zwierzaczków ;-))... a jednak pomimo tego nigdy nie uciekła! BA! Ona nawet nigdy nie oddaliła się od niej o więcej niż 10 cm! Bardzo była przywiązana do swojego domku.

Zuzulku, cudne świntuchy!!!
Świntuszka musiała być zadowolona z dwóch adoratorów ale oni chyba już mniej :lol:
Awatar użytkownika
zuzulec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 865
Od: 23 kwie 2007, o 22:14
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post »

Chłopaki uprawiali regularne walki ... biały z dziurą w uchu chodził przez długi czas, rudy wielokrotnie z rozwalona, krwiawiącą wargą... masakra... po kastracji chciałam mieć spokój - i już mam... :( bez chłopaków... a Myszka nic sobie z ich zalotów nie robiła...
Pozdrawiam słonecznie ;:3
Lucyna
Moje storczyki ...
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

a to moja żabka.. Obrazek
old_I-s
200p
200p
Posty: 269
Od: 7 paź 2007, o 16:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Mieliśmy kiedyś chomika .Wyglądał dokładnie tak jak ten .Niestety odszedł za tęczowy most :cry:
Co dziwne ,kot w ogóle na niego nie zwracał uwagi .Zuzulec to prawda,zwierzątka nie śmierdzą jak się o nich dba.
Obrazek
Zdjęcie ze strony internetowej.
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

i jeszcze żabka z orchidarium.. Obrazek
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

jak żabki :D to ja mam taką - nawet dwie :D

Obrazek
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Agrazko - ile to coś ma milimetrów? :shock: :D
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

Agrażka ..też kupiłem takie czarne.Wpuściłem do tego zbiornika w którym były te białe..po pięciu minutach zauważyłem że z pyszczka tej białej sterczą tylko czarne nóżki..
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Ignis pisze:Mieliśmy kiedyś chomika .Wyglądał dokładnie tak jak ten .Niestety odszedł za tęczowy most :cry:
Co dziwne ,kot w ogóle na niego nie zwracał uwagi .Zuzulec to prawda,zwierzątka nie śmierdzą jak się o nich dba.
Obrazek
Zdjęcie ze strony internetowej.
My też mieliśmy taką chomiczkę - Klara się zwała ;-) W zasadzie to nie był nasz chomik tylko naszego pasa :oops: To były jeszcze czasy, że nasza Viki miała swój pokój i nawet swoje zwierzątko :lol: Niestety wszelkie obowiązki spadały na nas.

Zwierzątka same z siebie nie śmierdzą! Śmierdzi tylko brudna kuweta czy zaniedbana klatka. Nasze trzy chomiki (Blonddupka, Mamuńcia i Skarpeta) - każdy w osobnej klatce mają sprzątane dwa razy w tygodniu a jeśli z jakiegoś powodu sprzątnąć nie mogę to przynajmniej podmieniamy trocinki w tych wybranych miejscach i nic nam w domu nie śmierdzi ;-) Przy króliku kuweta jest czyszczona w miarę potrzeb, najczęściej codziennie. No może tylko pies czasami podsmodkuje bo nie mogę jej teraz wykąpać :cry: Kąpanie naszej bokserki poprzedzają zapasy a w chwili obecnej nie mogę sobie pozwolić na siłowanie się taką górą mięśni :? Mój "M" tego nie zrobi bo nie ma do niej cierpliwości a ona po dobroci za nic nie zgodzi się na kąpiel :evil: W sumie to jeśli jej nie wypuszczamy na zewnątrz gdy jest mokro to zapach jest niezauważalny (Albo już się do niego przyzwyczailiśmy :lol: )

Józefie, poproszę o fotki całej gabloty z żabkami! Ciekawa jestem jak to się wszystko porozrastało ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”