Profession i opinie Użytkowników

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

smn2000 pisze:
aurynka pisze:Ja kupiłam sobie w tamtym roku jakiś taki dziwny opryskiwacz 10l pomarańczowy . Jezu, co ja się z nim omordowałam. Co chwilę się zatykał przewód, pompka chodziła tak, że po napompowaniu musiałam robić przerwę, bo ledwo żyłam - koszmar!
Czy był on firmy Kwazar?
Nie wiem, czy to K., czy inne cholerstwo, ale po 2 miesiącach używania musieliśmy kupić inny. Tato wtedy zaopatrzył nas w jakiś biały(prawie przeźroczysty) z czarnym napisem(chyba). Tego to ja już w ogóle nie potrafię napompować. Wrzuciłam go zatem do narzędziówki i powiedziałam rodzince, że p... taką robotę.
Awatar użytkownika
Admiiin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Od: 6 wrz 2006, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post »

Yaro32 pisze:Ale istnieje możliwość zamontowania lancy teleskopowej do Profession Plusa. Tylko nie ma jej na wyposażeniu. Czy tak Adminie?
Isnieje fizycznie, lecz NIE możesz wtedy nigdy zastosować takiego zestawu do bielenia, a tylko do oprysków, inaczej uszkodzisz zatykając lancę teleskopową (dlatego jej nie ma w zestawie Plusa.)[/url]
---...== Admin ==...---
Przyjazne Forum.... dla Kochających Rośliny...
www.FORUMOGRODNICZE.info :arrow:
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

a ja się czaję na ten nowy opryskiwacz dwulitrowy do kwiatów doniczkowych i oprysków punktowych.
Te pompowane "cynglem" to męczarnia dla dłoni.
Jakub . . . . .
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

nemo56 pisze:a ja się czaję na ten nowy opryskiwacz dwulitrowy do kwiatów doniczkowych i oprysków punktowych.
Te pompowane "cynglem" to męczarnia dla dłoni.
Czy to oznacza, że tych nie trzeba pompować.
To na jakiej zasadzie działają :D :D :D
Awatar użytkownika
wronek89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1008
Od: 12 mar 2006, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Chodziło chyba opompowanie cyngla z opryskiwaczy mini :P

Właśnie, pompowanie cynglem (palcem).
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Nastepne g. pomarańczowe mi się popsuło. :evil: Tym razem do kwiatków. Pompowałam i uchwyt został mi w ręce z pęknietą końcówką. :evil:
Całe szczęście to już ostatni pomarańczowy egzemplarz w moim domu. :roll:
Miałam już wiele opryskiwaczy do kwiatków, ale żaden nie miał tak krótkiego żywota :roll:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

U mnie w domu i na działce są tylko żółte opryskiwacze i zraszacze. Wiadomo jakiej firmy. :D :D :wink:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Yaro32 pisze:U mnie w domu i na działce są tylko żółte opryskiwacze i zraszacze. Wiadomo jakiej firmy. :D :D :wink:
Przetestujemy i zobaczymy :wink: Wiosna będzie obfitować w zakupy :wink:
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Aurynko po pierwszych moich wrażeniach dotyczących Profession 12 PLUS muszę Ci powiedzieć, ze naprawdę sprzęt warty uwagi. Przy okazji doskonały osprzęt. Lance na pędraki, łukowe, przedłużacze 1 m , lance teleskopowe, osłony herbicydowe itp. Jednym słowem sprzęt i osprzęt dla każdego.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6950
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Tak. Opryskiwacze są naprawdę wysokiej klasy. A takiego osprzętu nie dostanie się do opryskiwaczy innych firm.
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7568
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

To fakt, do naszych opryskiwaczy jest bardzo dużo osprzętu dodatkowego oraz zawsze dostępne wszystkie części zamienne.

Dość wiele jest na rynku, szczególnie z importu, opryskiwaczy do których w przypadku zagubienia najmniejszego nawet elementu, np nietypowej dyszki czy innego drobiazgu, praktycznie cały opryskiwacz nadaje się do wyrzucenia.
Po prostu importerzy najczęściej nie mają ochoty i nie opłaca im się przy imporcie najtańszych wersji opryskiwaczy "z dolnej półki" zawracać sobie głowę takimi drobiazgami jak części zamienne. :wink:
Jak to mówią: jak klient kupi sobie chińszczyznę lub włoszczyznę niech się dalej sam martwi... :wink:
Dlatego trzeba popierać polskich producentów u których łatwo wszystko nabyć, jeśli nie w handlu detalicznym to z łatwością choćby przez sklep internetowy.

:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
basiakam
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 112
Od: 17 sie 2006, o 18:48
Lokalizacja: Szczecin

Post »

aurynka pisze:Nastepne Obrazek .. pomarańczowe mi się popsuło. :evil: Tym razem do kwiatków. Pompowałam i uchwyt został mi w ręce z pęknietą końcówką. :evil:
Całe szczęście to już ostatni pomarańczowy egzemplarz w moim domu. :roll:
Miałam już wiele opryskiwaczy do kwiatków, ale żaden nie miał tak krótkiego żywota :roll:

Tak jest! Precz z /...../ :evil:

Basiu nie zmieniaj tego, co zmoderowałem ! Nie piszemy o konkurencji tak !
Obrazek
Admin


!
Basia
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

:D :D No, no Basiu ostro jedziesz po konkurencji. Ale fakty są niezaprzeczalne. Sprzęt i osprzęt super i w dodatku nasz polski. :D :D :D
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Zablokowany

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”