Nowy produkt MAROLEX - MASTER ver II (Plus, Viton)

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7568
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Mastery II dodane będą do naszego e-sklepu w ciągu najbliższych kilku dni (możliwe iż nawet dzisiaj.)
http://sklep.marolex.pl/

:idea: :arrow:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Pytanie trochę techniczne (nie znam się na tym ani ani :))
Czy jeśli użyję spryskiwacza do oprysku jakąś agresywną chemią np. trującą dla człowieka, to potem mogę go użyć ponownie do spryskiwania czystą wodą? Po wypłukaniu czymś? Czym? Czy takie płukanie jest skuteczne?

Mam jeden duży sprzęt (10 l.) używany do pryskania Roundapem, a teraz chcę dokupić ten 1,5 czy 2 litrowy, ale nie wiem, czy mogłabym go używać bezkarnie do różnych rodzajów oprysków.
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Serwis
---
Posty: 82
Od: 30 maja 2005, o 23:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Mycie opryskiwaczy odp. do Nalewka

Post »

Witam
Nawiązując do zapytania użytkownika Nalewka informuję , że jeśli chodzi o powszechnie stosowane środki takie jak np. Roundup to można stwierdzić iż dwukrotne, dokładne przepłukanie zwykłą wodą nie powinno zostawić śladów środka chemicznego w ilości aktywnej.
Można po takim zabiegu stosować inne środki chemiczne. Jednak opryskiwacz raz użyty do nanoszenia środków chemicznych nigdy nie może już zostać zastosowany do działania czystą wodą np. zraszania liści roślin pokojowych.

Istnieją też środki chemiczne, zostawiające w opryskiwaczu zawiesinę bądź o konsystencji oleistej, trudnej do usunięcia czystą wodą. Powinna znajdować się na opakowaniu tego typu środków lub dołączonej ulotce informacja o sposobie neutralizacji.
== Serwis techniczny MAROLEX Sp. z o.o. ==
== https://www.marolex.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ==
Ogrodnik111
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 41
Od: 8 sty 2007, o 18:17
Lokalizacja: Oleśnica

Post »

Serwis pisze:Bardzo mnie dziwi szanowny Ogrodniku111, iż wydajesz opinie nie widząc i nie mając nawet w ręku Mastera II Plus
A z pewnością nie miałeś, ponieważ nie sprzedajemy (w Polsce) jeszcze tych wersji.

Każdy element i zespół "Mastera II Plus" jest na tyle dokładnie i dobrze przemyślany, aby Klient nie miał już ochoty używać innego,
Podam jedynie kilka najważniejszych cech:

- bardzo wydajna i lekka praca pompki, na to Marolex położył bardzo duży nacisk, kierując się potrzebą zminimalizowania zmęczenia ręki
(stosunkowa duża objętość pompy , szczelny system zaworka zwrotnego)
- ergonomia - wyprofilowany kształt idealnie i wygodnie leżący w dłoni.
- 2 dysze (MR1,5 i MR1,0) o regulowanym kącie strumienia, różnych wydajnościach w komplecie, pasujące również do Profession, Titan
- możliwość stosowania dodatkowych akcesorii np. osłonki herbicydowej
- możliwość stosowania wielu innych typów dysz: regulowanych, płaskostrumieniowych
- zawór bezpieczeństwa chroniący zbiornik i Użytkownika


Czy w konkurencyjnych opryskiwaczach innych firm możemy wymieniać dysze ?
Czy możemy założyć osłonkę herbicydową ?
Odpowiedź jest jedna....mi w każdym razie nic o tym nie wiadomo.

PS. Do stosowania opryskiwacza do bardzo agresywnych środków, dostępna będzie od lutego 2007 wersja z Vitonowymi uszczelnieniami: Master 1500 Viton , Master 2000 Viton

Z pozdrowieniami Serwis Marolex.
Masz racje jeszcze nie miałem go w rękach ale widziałem go i wiem jak jest zbudowany nie twierdze że nowe Marolexy są złe ani nie twierdze że są gorsze od ,,innych,, ale uważam że na rynku są już dawno opryskiwacze które mają zawór bezpieczeństwa wydajną pompkę są ergonomiczne i można ich używać do agresywnej chemii bo o te rzeczy mi najbardziej chodzi a nawet ta dysza i osłonka herbicydowa to nie nowość bo jest stosowana w opryskiwaczu Gaja 2L firmy nie podaje bo na pewno pan wie o jakiej mowa. Niech pan się nie gniewa na mnie ale już taki jestem jak mi coś leży na sercu to musze to napisać mam nadzieje że firma Marolex swoim nowym produktem przyciągnie klientów i stanie się znaczącą firmą na naszym rynku . Dziękuje i pozdrawiam
Ogrodnik
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Dziękuję Serwisowi :) za informacje, pozdrawiam, Nalewka
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7568
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

INFORMACJA:

Od dziś dostępne w sprzedaży (bez ograniczeń).
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6950
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Świetnie. MASTER ver II (Plus, Viton) to bardzo dobre produkty. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7568
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Muszę powiedzieć, że mamy na Mastery II naprawdę bardzo dużo zamówień.
Trochę przeciągnęliśmy termin wprowadzenia za co przepraszam w imieniu firmy Marolex odbiorców oczekujących na realizację. Chcieliśmy kontrolnymi partiami dokładnie wszystkie możliwe usterki wyeliminować.
Sądzę , że warto jednak było poczekać i będziecie Państwo bardzo zadowoleni z ich użytkowania lub handlu nimi. :D
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Świetny opryskiwacz, mam MASTERA 2000 Viton i jestem z niego bardzo zadowolony, idealna dysza oraz całość produktu, u mnie używany jest do kąpieli dla palm i innych roślin. Niezawodny sprzęt. Polecam. :D :D :D
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Nawet mój syn potwierdza że to świetny sprzęt, najlepszego producenta, już go zainteresował.
Obrazek
konto-nieaktywne2
---
Posty: 425
Od: 18 sty 2007, o 08:26
Lokalizacja: Błonie

Post »

Kupilem sobie niedawno opryskiwacz master 2000 plus. To naprawdę świetna rzecz. Można wykorzystywać go do oprysków na dzialce nawet niskich drzew owocowych i ozdobnych jak też krzewów. Świetnie zdaje też egzamin przy oprysku kwiatów domu. Jest bardzo wygodny i poręczny w użyciu. :P
Awatar użytkownika
FIGA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6999
Od: 16 cze 2007, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

A ja widziałam takie w Obi i miałam kupić i tak czekałam że mi wykupili :evil:
Wiosna tuż tuż a kwiatki spragnione słońca i wody :P centralne dało im popalić :cry:
Moje linki
KATARZYNA
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7568
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Zawsze podobnych sytuacjach najlepiej napisać krótki mail z zapytaniem do p.Adama = serwis@marolex.pl lub
p.Hani = bok@marolex.pl lub polska@marolex.pl (p.Paweł lub p.Grzegorz)

i zapytać gdzie w Waszej okolicy była ostatnio dostawa danego modelu opryskiwacza czy wyposażenia / części..
Jest b.duże prawdopodobieństwo że w sezonie praktycznie w każdym rejonie Polski wszystko da się nabyć.
Wystarczy wiedzieć gdzie.

Każda z tych Osób pomoże każdemu Klientowi i ma dostęp do systemu komputerowego z historią dostaw.

:idea:
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”