Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Witaj Ewelinko, i ja się rozgoszczę goszczę w Twoim ogrodzie,perspektywa powiększenia działeczki cieszy i mnie ,bo będzie powstawał nowy ogród,no i cała reorganizacja,a to napędzi Cię maksymalnie ,a ile będzie radochy jak cała posiadłość zamieni się cudowny ogród wokół domku,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

O mamo już 3 strony! Pięknie masz w ogródku. A będzie jeszcze piękniej!
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Melduję się i ja w nowym wątku :wit ale pędzisz - jeszcze się wiosna nie zaczęła, a Ty już masz 3 strony ;:224 ;:63
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ewelinko parę godzin i trzy strony. :D Pewnie pod śniegiem było niektórym roślinom ciepło, to się pośpieszyły. :wink: U mnie wszystko pod śniegiem. ;:108
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ja się tak nie bawię. ;:98 ;:1 ;:1
Ewelinko, chwilę mnie nie było, a tu już trzecia strona. :shock:
Przepiękne wejście smoka! ;:138 ;:138
Cudowne wiosenno - letnie kolorki! ;:333
Śliczne kwieciste obrazy! ;:215
Aż chce się żyć. :tan
Zimowe pominę milczeniem.....
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Oj, no Ciebie dogonić to już wyższa szkoła jazdy :D Migiem Ci to poszło, ale dałam radę.
Widzę białą odetkę, mam fioletową z liśćmi variengata, może machniom ;:173 :wink:
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Witajcie :wit .


Dzisiaj faktycznie mrozi ;:oj , jest cały czas - 6 a ile było w nocy to nawet nie wiem :roll: . Napadało też minimalnie śniegu więc jest biało . Ach coś czuję, że ta zima nie da łatwo za wygraną i wiosny nie zobaczymy zbyt szybko ;:185 a ja tak się napaliłam na takie widoki jak w zeszłym roku . No cóż zrobić ?? Przetrzymać trzeba i nie ma innego wyjścia. Mam otwarty koszyk w pewnym sklepie internetowym i zamierzam zamówić zwisające begonie a przy okazji i lilie bo przecież nie będę fatygowała kuriera z kilkoma bulwami :;230 . Trzeba dać mu troszkę cięższą paczkę do podania . Dzisiaj byłam na imprezie u Weroniki z okazji Dnia Babci i Dziadka . Był występ dzieci, poczęstunek, rozmowy i niedawno wróciłam. Nie będę pokazywała zdjęć zimy bo wiem, że niektórzy nie mogą już na nie patrzeć ;:306 a więc dalej odgrzejemy trochę kotelcików ;:173 .


Obrazek


Basiu natura postarała się za mnie i roślinki otrzymały cienką pierzynkę . Myślę, że wystarczy im by przetrwać te mrozy .


Obrazek


Moniko bardzo Ci dziękuję ;:196 . Prawdę mówiąc jeszcze o tym nie myślałam. Czekam aż sfinalizujemy transakcję i pewnie wtedy zacznę myśleć nad tym bardziej poważnie. Zanim powstaną rabaty to musimy zrobić kilka innych rzeczy ale miejsca rabat już wstępnie sobie zaplanuję . Marzą mi się ładne ramy, o których teraz zapomniałam. Chcę posadzić iglaki, trochę krzewów ;:108 . Zobaczymy co mi z tego wyjdzie ale to na pewno długa droga .


Obrazek


Stasiu no chciałoby się już takie kolory prawda ?? Jednak musimy poczekać i to jeszcze kawałek bo zima coś nie chce odpuścić ;:222 . Masz rację, plany mam zrobione , co prawda w głowie ale wiem za co muszę koniecznie zabrać się wiosną a jest troszkę tego przesadzania i sadzenia . Czekam aż tylko pojawi się odpowiednia pora i wystartuję ;:224 .


Obrazek


Zuza to jest właśnie ten plus posiadania ogródka przy domku ;:108 . W każdej chwili można wyjść i zabezpieczyć rośliny. Na szczęście nie musiałam tego robić bo spadło trochę śniegu i myślę, że to wystarczy. Dziękuję ;:196 .


Obrazek


Iwono bardzo Ci dziękuję za miłe słowo ;:168 . Staram się jak mogę chociaż wiem, że nie zawsze wychodzi, nie zawsze jest tak jakbym tego chciała ale z roku na rok będzie coraz lepiej i mam taką nadzieję. Pole do popisu będę miała , czasu teraz też mam więcej i tylko worek pieniędzy by się jeszcze przydał :;230 . Może i dobrze, że rośliny u Ciebie jeszcze śpią skoro jeszcze ta zima ma być przez jakiś czas.


Obrazek


Marysiu bardzo Ci dziękuję i wzajemnie, Tobie też udanego i kolorowego sezonu życzę ;:196 .


Obrazek


Dorotko witaj ;:196 .


Obrazek


Karolino witaj u mnie ;:168 . Bardzo dziękuję za pochwały i zapraszam :wit .


Obrazek


CDN
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Olu a witaj, witaj ;:196 . Fajnie, że jesteś i zapraszam ;:108 .


Obrazek


Wiolu witam i Ciebie :wit . Czekamy na wiosnę a kolory pomagają nam przetrwać jakoś ten przestój ;:108 .


Obrazek


Marto ja też już nie mogę doczekać się tego wszystkiego ;:138 . Pracy będzie sporo ale podołamy mam nadzieję. Perspektywa kolorowego miejsca na ziemi jest obiecująca i motywuje do działania ;:108 . Ja również pozdrawiam ;:196 .


Obrazek


Kasiu połowę zajmują zdjęcia dlatego to już 3 strona ;:306 . Dziękuję ;:196, mam nadzieję, że z roku na rok będzie coraz lepiej .


Obrazek


Natalio witaj ;:196 . Miałam otwierać wątek właśnie wiosną ale jakoś nie wyszło ;:306 . Czekamy na nią w dalszym ciągu ;:65 .


Obrazek


Soniu u Ciebie sporo śniegu więc się nie dziwię,że rośliny pochowane . U mnie też trochę dopadało ale to jest cienka warstewka. Na te mrozy powinno wystarczyć i oby wiosna szybko przyszła.


Obrazek


Lucynko z tego co mi wiadomo to pół dnia bawiłaś się w ogrodnika ;:108 . Jesteś usprawiedliwiona ;:306 . Zimowych zdjęć już nie będzie ;:306 . Też bardzo chcę już wiosny i najgorzej wytrzymać ten ostatni miesiąc.


Obrazek


Małgosiu- PEPSI miałam wczoraj pół dnia wolnego to mogłam siedzieć na forum i jakoś poszło ;:224 . Biała odętka rośnie bardzo silnie i musiałam ją przesadzić . Nie rozumiem tego "może machniom " ;:306 . Czy chcesz się wymienić ;:224 ??


Obrazek


mili17199 witam i Ciebie nieznajoma/nieznajomy . Wybacz ale po nazwie nie poznaje :oops: .


Obrazek



Pozdrawiam i udanego popołudnia życzę :wit .
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

O właśnie, Ewelinko! Właśnie takie obrazki prezentuj nam w te dość ponure zimowe dni. ;:138 ;:138
Kiedy tak spaceruję sobie powolutku po Twoim młodziutkim ogródku, to muszę przyznać, że cały czas mam towarzystwo. ;:108
Towarzyszy mi ogromny podziw dla pracy, jaką w stosunkowo krótkim czasie wykonałaś. ;:433 Te ;:433 ;:433 należą Ci się jak nikomu innemu. ;:108
Niech Ci się dalej darzy! ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Odgrzewane kotlety to nic fajnego, tylko pogłębiają chęć kupna nowych roślinek :;230
Ileż ty masz tej rogownicy! Koniecznie muszę z nią skalniak pod choinką zrobić ;:108
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Witaj Ewelinko :wit ja też wpisuję się do twojego wątku. Dobrze, że aż tak bardzo się nie spóźniłam :D
Ula
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Ewelinko oczywiście, że proponuję Ci fioletową odętkę :lol: Machniom to oczywiście słowo naszych przyjaciół zza wschodniej granicy :D Lubię ten język, parę ładnych lat się go uczyłam, a moja córka wychowana już w duchu języków zachodnich uwielbia, jak sobie w wolnej chwili rozmawiamy z eMem po rosyjsku.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny, część III .

Post »

Lucynko w takim razie takie obrazki będę serwowała przez najbliższy czas no chyba, że jakaś malownicza zima się pojawi ;:224 . Bardzo miło mi to czytać ;:108 , oj strasznie mi "posłodziłaś" Lucynko ;:196 . Bardzo dziękuję ale wydaje mi się, że troszkę przesadzasz ;:168 . Pozdrawiam :wit .


Tulap rogownicę mam od sąsiadki i od babci mojego eMa . Ona jest jak chwast rozrasta się jak szalone ;:306 . Bardzo ją lubię ;:215 .


Ulu witaj :wit . Może założysz i Ty swój wątek ?? Pozdrawiam :wit .


Małgosiu fioletowej nie widziałam ale mam różową i jedną też variegata tylko coś słabo mi przyrasta w porównaniu do innych. Ja nie znam za bardzo języka wschodnich sąsiadów bo za mojej ery to był już angielski i niemiecki ;:173 . Za to moja mama coś tam potrafi jeszcze :wink: . No to może machniom tą odętkę ale to bliżej wiosny coś pomyślimy ;:224 .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”