Ogród z angielską nutą cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Monia ja korzystam z Photobucket ( photobucket.com ) Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Miriam pisze:Moniko z przyjemnością będę podglądać sezon w twoim ogrodzie,ale póki co,cieszmy się zimą :D Skoro nie planujesz już zmian,więc na pewno więcej czasu zostanie ci na dopieszczanie tego,co już rośnie.A sarny w tym roku przychodzą,niszczą?
Jajka cudowne ;:oj Na bogato :D
Ja wgrywam przez Fotosika,łatwo,zdjęcia nie giną,jestem bardzo zadowolona.
Sarny przychodzą codziennie, ale na razie nie widać większych strat. Najgorsze może nadejść wraz z wiosną :wink: Mamy już przygotowaną instalację elektrycznego pastucha - nie ma innej rady. Trzeba tez myśleć o ogrodzeniu, ale chciałabym jednak w tym roku ruszyć z elewacją. Dom już bardzo długo stoi bez tynku i trochę nas to goni, a to wielki koszt, więc znów ogrodzenie musi czekać ;:222
Jakies tam zmiany z pewnością będą, bo wciąż nie jestem zadowolona z kompozycji w części ogrodu bliżej domu. Poza tym wciąż mam niedokończona rabatę rozpoczętą jesienią (z astrami jesiennymi niebieskimi). Będzie co robić na tyle, że podejrzewam, iż znów sezonu braknie ;:306 Będziemy tez kontynuować prace związane z altana grillową, a ponieważ wszystko robimy samodzielnie, to potrwa to trochę w czasie ;:224

pela11 pisze:Moniczko , przepraszam że się spóżniłam do nowego wątku ,chyba zaspałam troszeczkę a u Ciebie jak zwykle tyle pięknych ozdób już czeka na święta .Dostałaś niezwykły dar i dobrze że z niego korzystasz bo dzięki temu i my możemy cieszyć oczy . Zima w tym roku zatrzymuje nas w domach , więc czas do wiosny troszkę się dłuży . Ja też staram się zajmować ręce różnymi robótkami aczkolwiek z różnym skutkiem ;:306 , ale chęci też są ważne .Pozdrawiam ;:167
;:196 witaj, Elunia :wit Ja już się pocieszam, bo prognozy na kolejny tydzień są bardzo optymistyczne :tan Ma być słonecznie, temp.ok.7'C, więc WIOSNA będzie lada chwila ;:333 U mnie już od wczoraj przebija się słonko i topi zalegający śnieg ;:3
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

AnaAn pisze:Oj, to szkoda, Monia, bo chętnie bym ?ugościła? znajome osoby ;:136
Blog to taka forma aktywności internetowej, która jest jednak mniej zobowiązująca i mniej czasochłonna :)
Zaglądam dość często. Ostatnio wertowałam Twoje stronki z rozchodnikami (mam dylemat - kupić nie kupić ), a Ty masz pokaźną kolekcję ;:108
Już się ugościłam, Aniu ;:196 Piękny blog, ale mimo wszystko namawiam Cię do pogaduszek tutaj, na forum ;:196 ;:162

ewka36jj pisze:Witaj Moniko - przyszłam się przywitać i jeśli nie masz nic przeciwko, pozostanę na dłużej. Uroczo wygląda Twój ogród ( ten w poprzednich wątkach także), doceniam Twój styl i elegancję. Kieliszki przecudowne! Jajka także.
:wit Witaj, Ewo - zapraszam, jak najbardziej ;:4

nieistotne pisze:Hmmmm... jak romantycznie... jestem zachwycona i zostaję podglądać Twoją estetykę ;:215
Pozdrawiam.
;:196 :wit będzie mi miło :D

bejsonki84 pisze:Witaj :wit
Piękne te jajeczka Ci wyszły ;:oj Zdjęcia ogrodu jak zwykle powalające. Nawet koleżance z pracy pokazywałam, by zobaczyła jak pięknie może wyglądać zimowy ogród. Słów jej brakło z zachwytu, co się rzadko zdarza ;:306
:lol: dziękuję ;:168

aneczka1979 pisze:Monia ja korzystam z Photobucket ( photobucket.com ) Jestem bardzo zadowolona.
Dziękuje, Aniu, już znalazłam jakiś hosting i tez jestem zadowolona, bo w końcu bez kłopotu ładują się zdjęcia

Filemon24 pisze:Myślę, że nowa nazwa wątku idealnie pasuje do Twojego ogrodu ;:167
Jajeczka wyszły śliczne :)
;:196
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Moni w takim razie z niecierpliwością czekam na zdjęcia. Poproszę kotlety. Jestem ich bardzo spragniona. ;:65
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Proszę - troszkę słoneczka wysyłam na dzisiaj ;:3

Obrazek
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Pięknie Moniko ;:167 widzę, że przyszłotygodniowe prognozy poprawiły ci humor, a przy okazji nam też ;:138
Ula
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Zdecydowanie to jest to. ;:215 Piękna kolorystyka Moni. ;:215
No to teraz czekamy na rychłą już wiosnę. ;:65
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Witaj Moniko :wit . Cudne zdjęcia i kolorystyka idealna ;:138 . Oby wiosna szybko nadeszła, czekamy ;:65 . Pozdrawiam :wit .
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Jestem i ja :-D Altana grillowa będzie,bacznie będę podglądał poczynania :wink: Powtarzam się ale ogród zimą masz piękny ;:333
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Piękna kompozycja. Szczególnie spodobały mi sie malutkie botaniczne tulipany. Kiedyś je miałam ( i chętnie zaprosiłabym je znów), ale pewnego roku przestały wychylać noski i pewnie przeniosły sie niżej, gdzie słoneczko już nie dochodzi.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

rikkuu pisze:Pięknie Moniko ;:167 widzę, że przyszłotygodniowe prognozy poprawiły ci humor, a przy okazji nam też ;:138
Ula, jakoś trzeba sobie umilić ten ponury czas ;:173 Codziennie wrzucę jakiś energetyczny kolaż, to może szybciej przyjdzie wiosna :lol:

aneczka1979 pisze:Zdecydowanie to jest to. ;:215 Piękna kolorystyka Moni. ;:215
No to teraz czekamy na rychłą już wiosnę. ;:65
:D Niech przyjdzie szybko i trwa jak najdłużej ;:333

ewelkacha88 pisze:Witaj Moniko :wit . Cudne zdjęcia i kolorystyka idealna ;:138 . Oby wiosna szybko nadeszła, czekamy ;:65 . Pozdrawiam :wit .
;:196 Kolorystyka najbardziej słoneczna z dostępnej u mnie ;:306 To jedyne słoneczne akcenty w moim ogrodzie, o ile można je nazwać słonecznymi :lol: W rzeczywistości jaśniuteńkie :wink:
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

gloff pisze:Jestem i ja :-D Altana grillowa będzie,bacznie będę podglądał poczynania :wink: Powtarzam się ale ogród zimą masz piękny ;:333
Witaj, Mariuszu ;:4 :wit Altana będzie, jeśli taka będzie przychylność losu. Mam nadzieję, że w tym roku to skończymy. Bardzo bym chciała, bo brakuje nam takiego cienistego miejsca wypoczynku w tamtej części ogrodu, co jest odczuwalne zwłaszcza wtedy, gdy latem przyjdą znajomi ;:3 Nie jest to łatwa budowla, bo metraż wielki, a dach tez będzie wymagał trochę gimnastyki, pomimo, że planujemy najprostszy i najtańszy w wykonaniu z możliwych ;:218

ewka36jj pisze:Piękna kompozycja. Szczególnie spodobały mi sie malutkie botaniczne tulipany. Kiedyś je miałam ( i chętnie zaprosiłabym je znów), ale pewnego roku przestały wychylać noski i pewnie przeniosły się niżej, gdzie słoneczko już nie dochodzi.
To tulipanki Tarda. Pierwsze cebulki dostałam od Gosi - Margo z forum, ale tez zaczęły znikać i później dokupiłam. Ciekawe, czy w tym roku jeszcze będą, czy znów trzeba będzie dosadzić jesienią. Są niezwykle urocze - to prawda ;:215
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród z angielską nutą cz.11 - stabilizacja

Post »

Witaj Moniczko , uwielbiam tulipany botaniczne a kolory słońca są nam teraz wyjątkowo potrzebne i wyczekiwane . Ja też śledzę pogodę długoterminową bo przymierzam się do cięcia winorośli i wstępnie myślę że pierwszy weekend marca będzie dobrym terminem , gdyż w dzień będzie na plusie a nocą na niewielkim minusie .U Ciebie to może być tydzień wcześniej, bo masz zawsze cieplej niż ja .Pozdrawiam serdecznie ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”