Ogród z angielską nutą cz.11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Mam nadzieję, że nie uciekłaś na zimę do ciepłych krajów i powspominasz z nami mijający rok?
Błagam o zdjęcia. ;:180
Awatar użytkownika
AnaAn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1963
Od: 10 gru 2012, o 17:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

No właśnie :D
Pozdrawiam, Ania
Ogród 100 róż cz. IV
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Witajcie świątecznie ;:4
Jak tam waga? U mnie po dwóch dniach 2kg więcej ;:223 Człowiek to taki głupi - narobi się przed świętami, nagotuje, napiecze, a później trzeba jeść, bo żal, żeby się zmarnowało ;:219 ;:147
Na szczęście dobrze, że są Święta, bo w końcu udało mi się znaleźć chwilę, by zrobić jakieś zdjęcia i nadrobić zaległości na forum. Przeczytałam w międzyczasie co u Was słychać i ze zdumieniem zauważyłam, że u niektórych kwitną już ciemierniki ;:224 U mnie nie wiem, bo nie mam kiedy pospacerować po ogrodzie - wychodzę do pracy, gdy ciemno i wracam również gdy już nadchodzi zmierzch. Dzień jest bardzo krótki, ale to wkrótce się zmieni, bo od Świąt Bożego Narodzenia zaczyna się wydłużać dzień, a to oznacza, że słońce zacznie świecić inaczej, bo jakoś od tej pory wydaje mi się, że słoneczko częściej, wyżej i jaśniej świeci ;:3
Tymczasem w świątecznym klimacie...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A wśród prezentów ... wielka czapa - gdzie w niej wyjdę? Nie mam pojęcia, bo przecież zima byle jaka ;:218 Wyglądam jak czarny Eskimos ;:306
Obrazek

Zrobiłam w tym roku sporo bombek - srebrne i złote z bielą :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Wesołych Świąt , Moniczko . Prześliczne bombki . Ja wiem że warto mieć cierpliwość i czekać na Twoje fotki bo zawsze pokazujesz same cudeńka . ;:196
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Miło pooglądać takie ozdoby świąteczne ;:108
Ja je lubię, ale u kogoś, mi by się robić ich nie chciało.
Wczoraj przeszłam się po ogrodzie, niektóre ciemierniki mają już duże kwiaty, podobnie jak w zeszłym roku.
Jest ciepło, więc kwitną.
Waga jest taka, jaka była, ale przyznam się, że nie przepadam za siedzeniem w garach, a potem przy stole.
Zamiast tego wolę biegać i coś tam poćwiczyć i tak właśnie wykorzystałam świąteczny czas.
Czapka bardzo fajna, może jeszcze przyjdzie zima.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniczko piękne, własnoręcznie robione bombki (a kilka z choinki mam takich samych).
Śliczny kominek i inne ozdoby w domu. Masz talent i rękę i do ogrodu, i do domu.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Madziagos pisze:Miło pooglądać takie ozdoby świąteczne ;:108
Ja je lubię, ale u kogoś, mi by się robić ich nie chciało.
Wczoraj przeszłam się po ogrodzie, niektóre ciemierniki mają już duże kwiaty, podobnie jak w zeszłym roku.
Jest ciepło, więc kwitną.
Waga jest taka, jaka była, ale przyznam się, że nie przepadam za siedzeniem w garach, a potem przy stole.
Zamiast tego wolę biegać i coś tam poćwiczyć i tak właśnie wykorzystałam świąteczny czas.
Czapka bardzo fajna, może jeszcze przyjdzie zima.
Ja nie lubię biegać, za to lubię piec i gotować ;:306
Jak to dobrze, że ludzie sa tak różni ;:167 Dzięki temu świat jest ciekawy ;:303 ;:215
Święta zleciały tak szybko, że nawet nie zdążyłam dobrze odpocząć, a już biegną kolejne dni ;:224
Za chwilę powitamy Nowy Rok, a za dwa miesiące pewnie ruszymy do ogrodu, bo ponoć luty ma być ciepły :D



kasia100780 pisze:Moniczko piękne, własnoręcznie robione bombki (a kilka z choinki mam takich samych).
Śliczny kominek i inne ozdoby w domu. Masz talent i rękę i do ogrodu, i do domu.
Dzięki, Kasiu ;:196
Podziwiałam Twoje szyneczki z wędzarni. Jak moja będzie gotowa, to zapytam o przepisy ;:131
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniczko , choinka cała w kryształach wygląda zjawiskowo .Widać , jak bardzo kochasz to swoje miejsce na ziemi i ile wkładasz miłości i radości w każdą nawet najzwyklejszą czynność .Przysłowie mówi ,że taki dom , jaka w nim gospodyni .Nic dodać , nic ująć . ;:167 Pozdrawiam i aby do wiosny bo trochę mi już ogrodu brakuje .
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Wydanie świąteczne twojego domu równie piękne ;:215
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Monia wystrój Świąteczny bez zarzutów . Jak na zewnątrz tak wewnątrz przepięknie. Masz talent do takich rzeczy. I nie tylko do takich bo i ogród piękny . Pyszne jedzonka gotujesz a w tej czapce wyglądasz jak milion dolarów. Tylko pozazdrościć takiej Pani domu ;:304
1Kasia1
100p
100p
Posty: 194
Od: 1 lut 2016, o 17:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

Moniko piękne ozdoby świąteczne, efekty własnej pracy bardzo cieszą :)
Już nie mogę się doczekać wiosny :D
Pozdrawiam - Kasia :)
Dom w Lukrecji z ogrodem
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród z angielską nutą cz.11

Post »

pela11 pisze:Moniczko , choinka cała w kryształach wygląda zjawiskowo .Widać , jak bardzo kochasz to swoje miejsce na ziemi i ile wkładasz miłości i radości w każdą nawet najzwyklejszą czynność .Przysłowie mówi ,że taki dom , jaka w nim gospodyni .Nic dodać , nic ująć . ;:167 Pozdrawiam i aby do wiosny bo trochę mi już ogrodu brakuje .
Dziękuję, Eluś ;:168 Ja już również tęsknię za ogrodem ;:173 Ciekawa jestem, czy będą jakies straty po zimie ;:224 U mnie jak zwykle buszują gryzonie i tego obawiam się bardziej niż strat mrozowych ;:218


clem3 pisze:Wydanie świąteczne twojego domu równie piękne ;:215
;:196 Lubię świąteczne dekoracje ;:333


Przemekt23 pisze:Monia wystrój Świąteczny bez zarzutów . Jak na zewnątrz tak wewnątrz przepięknie. Masz talent do takich rzeczy. I nie tylko do takich bo i ogród piękny . Pyszne jedzonka gotujesz a w tej czapce wyglądasz jak milion dolarów. Tylko pozazdrościć takiej Pani domu ;:304
Przemuś, dzięki ;:113
Ja to już tak mam, że albo nie robię nic albo jak już robię, to z przesadną dbałością o szczegóły ;:131 To niekiedy bywa uciążliwe dla domowników ;:306
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”