Pod puszczą cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witam grudniowo

Zdaje się że dopiero co był październik , a tu proszę ,za chwilę będą święta . Czas pędzi nieubłaganie i znowu w peselu przybędzie ;:222 , żeby chociaż sił nie ubywało to byłoby znośnie .W zeszłym tygodniu wpadłam na moment do ogrodu , a że trafiłam na pogodę i nawet słoneczko to z przyjemnością coś tam jeszcze ogaciłam i pospacerowałam , szybko jednak się ochłodziło , więc z równą przyjemnością wracałam do ciepłego domku .

Martuniu ja leżę pod kocykiem ale moje rączki cały czas coś robią , ;:306 .Za chwilę i tak przecież wszystkie wpadniemy w przedświąteczny młyn .Pozdrawiam cieplutko i spokoju życzę . ;:167

Zuziu , jak co roku posadzisz kilka sztuk wrzosów to będziesz miała pięknie jesienią i o to chodzi .To fajne rośliny bo są praktycznie bezobsługowe , jedynie trzeba wiosną przyciąć . Najlepiej jak się zapomni , że są w ogrodzie . ;:196

Krysiu , zgodnie z porą w kalendarzu dziergam różne drobiazgi związane ze świętami .Jak będzie wszystko gotowe to na pewno pokażę . Podobnie jak Ty , bardzo lubię wszelkie robótki ręczne , no może druty trochę mniej , ale jak muszę to sweterek też wydziergam .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..ja już mam przedświąteczny młyn, na leżenie pod kocykiem nie ten czas. ;:185 ..może po świętach. ;:oj . Mnie się nie udało zajrzeć na działkę choć właściwie nie ma tam po co więc także może po świętach. ;:173 Pogoda dalej u mnie jesienna...szaro buro i wietrznie do tego bywają przymrozki. :wink: Czekam kiedy pochwalisz się wydzierganymi drobiazgami, myślę że będą piękne. ;:128
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Zuziu , u mnie też pomalutku koło młyńskie zaczyna przyspieszać , ale szału nie będzie , raczej spokojnie i to mnie cieszy .Mimo to, mam troszkę nieprzewidzianych zajęć bo znajoma paskudnie złamała nogę , jest po operacji , więc trzeba pomóc .Prace ręczne na ten moment zakończyłam , wrócę do nich po świętach .Wszystko wyszło fajnie , więc za moment pokażę .W ogrodzie byłam dwa tygodnie temu w zasadzie żeby spotkać się z sąsiadami i zawieźć dzieciarni słodycze świąteczne .Dzisiaj za oknem u mnie biało i dosyć zimno , ale Święta mają być ciepłe ;:222 .Pozdrawiam . ;:167
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..ja także już z grubsza obrobiona z pracami i w domku już świątecznie...choinka ubrana. :heja Tego białego zazdroszczę u mnie dalej szaro , Mikołaj do wnuków już zamówiony tylko na czym on przyjedzie. ;:306 . Zdrowych, wesołych świąt. ;:168
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Dopiero co, była Wielkanoc, a tymczasem lada dzień skończymy przygotowania do Wigilii ;:oj Aż nie chce się wierzyć, że tak ten czas pędzi. Ciekawa jestem Twoich ozdób szydełkowych, dla mnie to wyższa szkoła jazdy. Tym bardziej podziwiam takie umiejętności u innych ;:63
Ja szykuję tylko cząstkę Wigilii, w tym roku na mnie padły śledzie. No i pierogi, ale te lepiłam razem z mamą.
Zdrowych i radosnych świąt ;:196 Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witam Świątecznie Wszystkich odwiedzających .

Niechaj ten czas będzie radosny i spokojny . Życzę Wszystkim dużo , dużo zdrowia i spełnienia wszelkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku , no i żeby nasze ogrody w przyszłym sezonie rozkwitały wszelkim kwieciem i cieszyły nasze oczy .

Zuziu ,w tym roku mikołaj raczej powinien chyba albo łódką , albo gumiaki i na piechtę , nie ma biedak innego wyjścia . ;:222

Iwonko , dziękuję i również miłych Świąt .



Obrazek





Obrazek




Obrazek



Obrazek

PS. więcej zdjęć na wątku : Kogel-mogel
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu cudownie to wyszło ,masz w łapach talent!
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Alu choinkę masz bardzo oryginalną. Przepiękna ;:108
Szopkę widzę mamy podobną.
Wszystkiego dobrego w Nowym 2018 Roku !!
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu..choineczka piękna, taka jak mi się marzy. ;:215 Moja troszkę podobna ale ciągle nie to. ;:oj . Pogoda u mnie wiosenna chętnie bym na działeczkę zajrzała, niestety dziś znów siedzenie za stołem...zaległe imieniny Ewy. ;:128
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Dobrze , że to już po Świętach , jeszcze tylko Nowy Rok i do wiosny coraz bliżej . :tan

Bożenko , choinka wszystkim się podoba , ale z każdym przybywającym gościem ubywa na niej ozdób i jak tak dalej będzie to zostaną same światełka . ;:306

Aniu ,dziękuję za pochwałę . Brakuje pracy w ogrodzie to ręce szukają zajęcia , więc coś trzeba robić żeby nie zwariować z bezczynności . :;230 .Życzę ogrodowych sukcesów w nadchodzącym roku i szampańskiej zabawy .

Zuziu ,jeszcze chwilka i przestaniemy biesiadować , chociaż pewnie przeniesiemy się do stołów z komputerem i nie wiem co gorsze . ;:306 Kurcze , jedno i drugie kosztowne .Ja już przeglądam wiosenne oferty . :;230 Trochę się martwię o ogród bo wszędzie pełno wody na polach i łąkach ,będę więc musiała pojechać i skontrolować jak to obecnie wygląda .O choinkę się nie martw , w przyszłym roku będzie już pewnie taka jak trzeba ;:196
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu,aby ten rok był pełen odpoczynku dla Ciebie i relaksu i w ogrodzie rozkwit a kasy nie brakowało i Miłości Bożej!
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Witaj Elu w Nowym Roku 2018. Wszystkiego najlepszego. ;:168 Obrazek Nie do wiary jak ten czas leci, zwłaszcza w sprawach co by mógł troszkę zwolnić. ;:198
pela11 pisze: .Ja już przeglądam wiosenne oferty . :;230
Już.. ;:oj , no tak ..chyba i ja zacznę, przecież do wiosny tuż, tuż. :;230
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Pod puszczą cz.2

Post »

Elu, choinka zupełnie inna niż wszystkie ;:63 Nie dziwię się więc, że
z każdym przybywającym gościem ubywa na niej ozdób i jak tak dalej będzie to zostaną same światełka
Taka sytuacja ma jednak i dobre strony ;:108 Goście dbają, abyś i w przyszłym roku miała co robić ;:306
Pomyślności w Nowym Roku, żeby ogród pięknie Ci się odwdzięczał za troskę ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”