Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Umieram... ;:224 cały dzień sadzenia cebulek, padam i jeszcze na dodatek wszystkich nie wysadziłem... bo oczywiście przesadziłem z zakupami jak co roku ;:124 nakupowałem tyle, że nie ma miejsca... coś będę musiał wykombinować ;:306 a tak się prezentowały przed wsadzeniem :)

Obrazek

Iwonka[Iwonka1] nom ja to zamawiam, a później się głowię gdzie to powsadzać, piwonie też... są piękne chciałoby się wszystkie, ale nie ma gdzie posadzić ;:145


Obrazek

Ewelina[ewelkacha88] no ja niestety nie dałem rady wsadzić wszystkiego z braku miejsca ;:222 ale coś wykombinuję ;:130

Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj :wit . Nie no poszalałeś ;:215 . Sporo tych cebulek kupiłeś. Podziwiam za chęci posadzenia wszystkiego na raz bo ja sadziłam w kilku ratach :;230 . W sumie to mam ogród od nosem więc w wolnej chwili mogłam posadzić chociaż część ;:224 . Ja na razie na brak miejsca nie narzekam ale po prostu straciłam orientację gdzie co rośnie a nie chciałam niczego uszkodzić . W związku z tym te całe przemyślenia trwały i trwały ;:306 . Liczę na piękną wiosnę a u Ciebie na pewno taka będzie ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
drakka
500p
500p
Posty: 921
Od: 4 lip 2016, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Rokitnica, łódzkie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Ja bym ducha wyzionęła, jakbym teraz jeszcze miała coś sadzić.
Dość na ten rok, teraz laba do stycznia.
Nie licząc sezonu chryzantemowego i zniczowego.
Angelika / Żelka:)

Kwiatowisko
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

cebulek sporo i to w dodatku ślicznych nie dziwie się ze kupiłeś za dużo ja tez tak zrobiłam i teraz mam ten sam dylemat.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz będzie piwoniowy spektakl za niedługo. ;:215 Cebule zawsze możesz posadzić do donic i zadołować w warzywniku. ;:108 Wiosną wyniesiesz na eksponowane miejsce. :) Po przekwkitnięciu można schować za kompostownikiem i nie szpecą.
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Cześć :wit
Czytam, że kupiłeś piwonie. Ciekawa jestem, czy będziesz zadowolony. Ja swoje właśnie wczoraj wykopałam. Co prawda kwitły i to nawet ładnie, ale kwiaty przewieszały się i do tego te okropne liście, nie, zdecydowanie bardziej pasują do ogródka mojej bunii :;230
Z cebulami nieźle poszalałeś ;:oj będzie co podziwiać na wiosnę. Uwielbiam te malutkie czosnki. Przepiękne są. Ja, póki co, mam kupionych 25 tulipanów, które posadzę w donicy. Na rabaty chyba nic nie dokupię, znów robię na nich przemeblowanie ;:224
Udanej niedzieli życzę ;:172
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Wow :D Mariusz ..ale ogrom cebulek. :D Gdy zakwitną na wiosnę widok będzie niesamowity, ale robić miałeś co ., oj miałeś :D Ja kupiłam dużo, dużo mniej, bo nie wiem czy wyjdą. Jak się uda ..to za rok kupię ich więcej .
Zaczynam być coraz bardziej "chora" na marcinki. :D Muszę je mec za rok. Tak pięknie u Ciebie wyglądają.
Jak nazywa się ten żółty kwiatuszek? Ma bardzo nietypowe i ładne barwy...Czy to chryzantema?
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Faktycznie poszalałeś z tymi zakupami :D
Ja też w weekend sadziłam, ale zdecydowanie mniejsze ilości
Życzę udanego kwitnienia piwonii
Ja niestety nie mam do nich szczęścia
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu no to sobie zaszalałeś cebulkowo i nie tylko bo i piwonie też się znalazły ;:oj Wcale sie nie dziwię ,ze padasz na twarz :;230 Ja również sporo cebulek wysadziłam lecz w porównaniu z Twoimi zakupami to mały Pikuś :;230 Rośliny nasiąknięte deszczem wyglądają średnio ładnie, jednak deszcz jest potrzebny dla roślin w każdym razie u mnie. Gratuluje pierwszego jabłuszka Kosztele to pyszne jabłka
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

O, widzę że nie tylko mi rozum śpi jak wchodzę do sklepu ;:306 Też nakupiłam cebul, przede wszystkim czosnków. Były takie fajne wyprzedaże ;:306 Sadzić jeszcze nie zaczęłam a już mnie boli kręgosłup :;230
Ale pomyśl jak będzie wiosną i latem ;:167
A te niskie fioletowe marcinki zamawiałeś gdzieś w internecie?
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz , widzę że ciężko przechodzisz jesienny sezon cebulowy . :;230 Miej trochę litości dla własnego kręgosłupa i portfela bo oba mogą Ci się zbuntować ;:306 Fakt , wiosną będzie ślicznie na działeczce . ;:108
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu witaj po przerwie, bo najpierw Ciebie nie było a potem Cie zgubiłam :lol:
Kosztelę miałeś jedną ale jaką dorodna i pewnie pyszną, to jabłka mojego dzieciństwa i też zdobyłam gałązki i zaszczepiłam a w tym roku zjadłam pierwsze jabłka. Cebulkowo to będzie na wiosnę fiu fiu!
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszku :wit Ty masz radość chociaż z jednego jabłuszka ;:138 a ja obeszłam się smakiem, zawiązków było niewiele a i te opadły. ;:222
Za to brzoskwinie ładnie Ci obrodziły i winko masz z czego zrobić, bo winogrona też dorodne, ale marchew przebija wszystko. ;:215 ;:306
Rabatki masz wysprzątane, piwonie posadzone a ten ogrom cebulowych też już znalazł swoje miejscówki. :?: ;:oj
Jak to wszystko zakwitnie to będzie raj na ziemi, no i kolorów na rabatkach przybędzie. ;:433 ;:433
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”