Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Marcin[MarSz] u mnie też bardzo szybko siewki ruszyły, sam byłem w szoku, że tak szybko :)

Marlenko[wagabunga123]
no u nas klimat dość ciepły na zachodzie, teraz też bez śniegu, ja na grilla nie mogę już się doczekać ;:65

Alicjo[Alicja125] dziękuję :)

Olu[silversnow]
no staram się cały czas coś ulepszać, ale niestety pogoda teraz nie dopisuje i nie pozwala na robótki ogrodowe :)

Piotrek[buum]
no i mamy zimę, fajnie że słonko świeci, ale mrozi strasznie :)

Alu[Biedronka641]
no niby jest ta wiosna ale coś się ociąga :)

Aniu[TROJA] ja za bardzo na rabatach nie porobiłem, a już chwasty widać ;:223

Jadziu[JAKUCH] iryski faktycznie są piękne :) nom oby tylko zima im nie zaszkodziła :)

Mariola[Rodusik]
kolorowo, ale powolutku hihi :)

Wandziu[mimoza55]
dziękuję za miłe słowa, staram się bardzo, czasami myślę, że za szybko chcę mieć piękną, wymarzoną działkę :)

Beatko[Bazyla]
zapraszam :wit

Andrzeju[any57]
oby tak było jak mówisz :)

Aniu[Minnie]
tu wiosna, a tu zima wróciła, no ale trzeba być optymistą i wierzyć, że roślinkom nic się nie stanie :) Co do tortów to ja nie jestem zwolennikiem masy cukrowej, fakt że pięknie wygląda, ale rodzinka nie za bardzo ją lubi :) altanka na razie stoi co dalej zobaczymy, pewnie jakieś pnącza będą, ale nie w tym roku, na razie mam zakaz kupowania hahah ;:306

Julianie[--julian--]
dziękuję za miłe słowa, wysiewy trwają, ehh kiedyś nawet nie przypuszczałem, że sam będę siał hihi :)

Aniu[aneczka1979]
pewnie u Ciebie też już kwiatuszki noski wystawiają, a oczywiście daleki mi do Twojego raju działkowego, ale miło że mogę pokazać kilka pierwszo-wiosennych kwitnień :)

Małgosiu[PEPSI]
szklarenka działa, aż za bardzo hehe, tarasik czeka na pierwsze posiedzenie, no a cebulowe pokazują się coraz bardziej :)

Zuziu[Zuzia111] działka tylko tak wygląda, ale jeszcze za dużo na niej nie porobiłem, oby zima szybko uciekła :)
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu sporo masz tych doniczek w inspekciku .Na razie tylko mam zastawione parapety z siewkami pomidorów .Trochę wstrzymuje sie z pikowaniem, bo wtedy całkowicie miejsca mi braknie
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Ładnie siewki Mariusz Ci rosną. Mi trochę młody piesek porządku zrobił bo nie zamknąłem szklarni :) Patrze ziemia rozsypana , roślinek brak miejscami :) Mały łobuz :) Trudno i tak pierwszy raz siałem i wyciągać będę wnioski na przyszłość :) Jak dochowam się jakieś roślinki będę zadowolony :)
Ja dzisiaj nawet nie pojechałem na działkę bo ten wiatr zniechęcił mnie. Może jutro będzie lepiej ?! Zobaczymy.
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
julcia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2256
Od: 19 maja 2011, o 08:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Leszno w Wielkopolsce

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu też mam wybiegniete siewki w domu ;:223
Twoja wiosna jednak wcześniejsza bo krokusy pokazały kolorek.
Jakoś chyba dziwna jestem, ale nie lubię potraw z grilla wystarczy mi atmosfera towarzyskiego spotkania ;:108
Ciepłej niedzieli bez wiatru ;:168
Pozdrawiam Julia
Moje zielone zakręcenie
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Ale masz czyściutkie rabaty. U mnie po zimie, to istny armagedon i na dodatek ciągle coś staje na przeszkodzie, żeby zająć się porządkami. W obecnej sytuacji (atak zimy) chyba będzie możliwe to dopiero po świętach :roll:
Po ilości cebulowych, widać że cieplej u Ciebie.
Parapetowce też niczego sobie. :D
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariusz siewki super Ci rosną chciałam zapytać jaka masz temperaturę w szklarence. U mnie było 24 stopnie i dałam siewki na parapet bo się boję że się wyciągną.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu nasze uprawy domowe są amatorskie i niestety siewki nie mają idealnych warunków, ale posadzone w ogrodzie ładnie nadrobią. Mam nadzieję że kwiatuszki nie ucierpiały na mrozie, u mnie niestety odczuwalna była -20 i widzę jak gałązki róż ciemnieją :wink:
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariusz,roślinki garną się do życia i te w ogrodzie i te maleńkie na parapecie i w szklarence,w ogródku będzie się wszystko rozrastać i ogrody zaczną pękać w szwach,przeczekamy jeszcze nawrót zimy i pójdziemy do wiosennych ogrodów ,super masz kącik wypoczynkowy i grilowy ,w cieniu można odpocząć i schować się przed sąsiadami,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj :wit . Ależ łany cebulowych u Ciebie ;:138 . Wysiewy pierwsza klasa i ta ilość imponująca ;:215 . U mnie na razie zima i nie wiem czy cokolwiek zostanie z moich krokusów i irysków :( . Śnieg przygniótł je i pewnie ich już nie zobaczę w tym roku. No nic, czekamy na lepsze dni. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu zaglądam i do ciebie i na początek powiem,że jestem, w szoku.Z ciebie to zdolniacha pod każdym względem.
Najpierw szczena mi opadła jak zobaczyłam tort ,który upiekłeś dla chrześnicy ;:180 ja w życiu nie dałabym rady ,mega cudny ;:108
Potem troszkę pozazdrościłam tego tarasiku .Ja już drugi rok proszę o altankę,ale ciągle coś nam krzyżuje plany i odchodzi w odstawkę .A chciałabym w końcu ją mieć ,ale cóż nie zawsze ma się to co chce niestety.Ale fajnie,że tobie udało się stworzyć przytulny kącik wypoczynkowy .Wiosną kawka będzie bardzo smakowała ,sama przyjemność.
Zauważyłam też nowy opryskiwacz,super prezent .Ja właśnie w niedzielę kupiłam na all.. ale nie taki firmowy jak twój.Mam nadzieję,że też będzie dobry .Wiosna w twoim ogrodzie piękna ,wszystko pcha się na zewnątrz i oby już ta pogoda się wzięła w garść i podarowała nam dużo ciepełka i słoneczka a roślinki pokażą swoje piękno ,tego życzę ;:3 Będę wpadać w wolnej chwili :)
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Ale pięknie Mariusz słoneczko nasze roślinki przygrzewa :) Dziś nawet wiaterek się uspokoił i jest naprawdę przyjemnie. Z dnia na dzien mrozy w nocy mniejsze a w dzień nadal plusowo. W weekend powyżej +10st :)
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Awatar użytkownika
AGA Z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3777
Od: 14 paź 2009, o 11:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Chętnie poczytam o Twoich doświadczeniach z Eden Rose.
Kupiłam jesienią i ciekawa jestem , w którą stronę pójdzie. Opinii wiele, zobaczymy.
Pozdrawiam Agnieszka
Spis treści
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj. Pozwoliłam sobie wpaść z rewizytą :D Super sobie poczynasz na swojej działeczce ;:215 Będę podglądać dalsze postępy:wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”