Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz podziwiam,że tyle Ci się udało posadzić cebulowych. Ja w tym roku nie szalałam. Parę ciekawych mi jednak przybyło ale jeszcze nie posadziłam, bo było zimno i inne prace. To będzie wiosna bogata u Ciebie. Niech pięknie Ci zakwitną.
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Piękne u Ciebie marcinki u mnie to takie malutkie :)
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz, ale zaszalałeś z cebulowymi. Już sobie wyobrażam , jak pięknie będą prezentowały się te nasadzenia wiosną.
Widzę,ze masz sporo drzewek owocowych , czy mógłbyś mi polecić jakąś dobrą,plenną odmianę jabłoni. Kupiłam na giełdzie 3 lata temu / nawet nie wiem teraz jaka to odmiana/ owoce smakowo super, ale male ,a do tego jakieś niekształtne, jakby porażone. Czy to efekt jakiejś choroby??? Działasz nieustannie a efekty imponujące . Pozdrawiam serdecznie ;:180
P. S Przed chwilą siedziałam w sklepie internetowym/ obniżka cebul/ , nawrzucałam do koszyka spore ilości ale jeszcze nie kliknęłam - kupuję. Idę sprawdzić , ile mam miejsca na posadzenie ;:306 ;:306 ;:306
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Marjusz w ciągu jednego sezonu Twoja działka zmieniła sie nie do poznania, tyle pracy w nią włożyłeś, wygląda
imponująco ;:215 Zakupiłeś tyle cebule , wiosną będziesz miał kolorowo, ja w tym roku zrezygnowałam z zakupów cebulek
;:145 mam gryzonie, wiecznie muszę przekopywać ziemie aby ratować róże, zrezygnowałam juz z kory bo to nie ma sensu,
po kilku tygodniach kora była wymieszana z ziemią a walka z gryzoniami to walka z wiatrakami . Miłej niedzieli ;:136
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu zostawiam obiecane zdjęcie pięknotki bodiniera. Pytałeś o ten krzew w moim wątku. Zdecydowanie w realu wrzosowy kolor .

Obrazek
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witam Wszystkich :)
Jesień już pełną parą na działce, liście już dwa razy grabiłem, korę kupiłem żeby dorzucić w miejscach gdzie już jej trochę ubyło, powoli ogród szykuję do snu zimowego :) Moje pszczółki już w lodówce, jestem bardzo zadowolony bo przyrost wyniósł 500% więc bardzo dobrze ;:333 plany wiosenne już mam nowe :) ale zobaczymy co i jak wyjdzie :)

Alu[Biedronka641] nom z cebulowymi zaszalałem hehe, jeszcze dokupiłem ostatnio lilie w Benku bo promocja była, ale już koniec więcej nic nie zmieszczę hehe
Obrazek

Alicjo[Alicja125] dziękuje :)
Obrazek

Bogusiu[bwoj54]
widzę, że Ty działasz logiczniej niż ja :) ja nie zastanawiam się nad miejscem, a później wciskam cebulki hehe ale promocje są silniejsze :) co do jabłonki to hmmm wszystko zależy od tego co lubisz :) jaki smak czy soczyste itp. ja u siebie mam posadzone Kosztele, Szampiona, Malinówkę Oberlandzką i Starking :) plus 2 w spadku po poprzednim właścicielu ale zaniedbane i chore, co do Twojej to hmm możliwe, że jest chora jeśli jest niekształtna trzeb by oprysk zrobić na wiosnę i może akurat pomoże ;:108 Pięknotka śliczna, będę musiał sobie sprawić, ale najpierw muszę miejsce wybrać :)
Obrazek

Wandziu[mimoza55]
no niestety gryzonie nie są naszymi sprzymierzeńcami, ja staram się je przechytrzyć i pod rabatę z cebulowymi wyłożyłem siatkę, zobaczymy czy zda egzamin :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2450
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj kwiaty śliczne, a z miejscem do ich wsadzenia to już inna bajka. Ja dziś przywiozłam całe auto sadzonek które dostałam. Wszystkie ładne trawy nawet czarna, berberysy co jeden to inny kolor, hortensje takie co maja duże kwiaty, funkie co jedna to inna i wiele innych jutro jadę wsadzać zastanawiam się teraz gdzie je dam i czy znajdę miejsce dla nich. Od przybytku czasami głowa boli :wink:
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11281
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Witaj Mariuszu ! Udało się i mnie trafić do Ciebie. Jak poprzedniczki z zaciekawieniem zajrzę tu wiosną!Bo będą widoki! ;:138

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
pestka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1809
Od: 1 gru 2008, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariusz piękne twoje chryzantemy u mnie też są ładne :D ale już ścięłam resztę do wazonu.
Awatar użytkownika
silversnow
500p
500p
Posty: 602
Od: 30 maja 2016, o 23:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu dziękuje za informację :D Bardzo ładny ładny kwiatuszek z gazanii :D Ja nawet nie zliczę ile worków liści już upchałam. Oby to wraz z opryskami cokolwiek pomogło moim biednym młodym drzewkom .Mają trudno .. bo obok rosną stare, tak wielkie, ze nie da się ich opryskać plus stary zaniedbany sad sąsiadów). Z niecierpliwością będę czekać na wiosnę i kolorowe cebulkowe u Ciebie, ale na razie cieszę oko chryzantemami. Są prześliczne :D
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Chociaż lubię jesienne prace ogrodowe , to zamknęłam właśnie ogród na zimę . Mariuszu , mam nadzieję , że uporałeś się już z cebulami i zrobisz przerwę na odpoczynek , idzie zima , koniec grzebania w ziemi . Teraz potrzebna jest nam tylko pogoda ducha , czego Ci serdecznie życzę .
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Słyszałam o siatce pod trawnikiem, ale pod rabatą?
Jestem bardzo ciekawa efektów tego eksperymentu
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój wymarzony ogród - czyli przygody Mariusza z działką.

Post »

Mariuszu jesień u Ciebie kolorowa! Pszczółki zimują w lodówce a dlaczego nie w ogrodzie, bo chyba ten przyrost nastąpił w naturze? Napiszesz coś o wiosennych planach ;:180 :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”