W polach...

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaSNa
100p
100p
Posty: 169
Od: 11 kwie 2014, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

W polach...

Post »

Witam, na moim brzozowym podwórku.
Nie nazywam jeszcze tych początków ogrodem, bo daleko mi do tego stanu. Oto moje miejsce na ziemi...
mgliste początki dnia,poranek

Obrazek



Bratki już cieszą swą urodą
Obrazek

Forsycja również
Obrazek

obietnica owoców
Obrazek


Taras o poranku

Obrazek


i znów mgła...jak w horrorze

Obrazek


P.S. Nie wiem co zrobić, żeby post był bez odnośników do zdjęć. Przepraszam.
Pucek w pełni korzysta z wiosennych promieni

Obrazek
Awatar użytkownika
JaSNa
100p
100p
Posty: 169
Od: 11 kwie 2014, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W polach...

Post »

Obrazek Kuropatw - w tym roku nie pokazały się
Obrazek Jelonek - zimował u nas ubiegłego roku
Obrazek
Obrazek bez niestety w tym roku wypuścił zaledwie kilka pędów kwiatowych, w tamtym roku było o wiele lepiej
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: W polach...

Post »

Witaj :wit
Urzekła mnie fotka tarasu ;:108 Widok bajkowy, ile ty masz brzóz ;:oj
Fajnie, że pokazałaś swój, ja go nazwę ogród, bo prawie każdy tak zaczynał, powolutku do przodu :wink: Ja zaczynałam od jednej małej rabatki a potem poszło :D
Gości miałaś ślicznych.
Jak masz na imię?

Pozdrawiam.
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
Awatar użytkownika
JaSNa
100p
100p
Posty: 169
Od: 11 kwie 2014, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W polach...

Post »

Witaj, Reniununiek taras będzie przemalowany na ciemnozielony kolor. Taka jest podbitka dachowa i drewniane wykończenia, które mam pod dachem tarasu. Ten kolor, który jest teraz nie pasuje tak naprawdę do niczego. Zresztą i tak trzeba go odnowić. Mam też nową donicę, którą chcę zrobić w takim białawym kolorze. Mam też wiklinowy parawan i chyba go też machnę na biało. U mnie to nie bardzo da się zbyt wiele zrobić z ogrodem, bo mam tyle tych brzóz, że zarastają prawie całą działkę. A niestety mąż nie pozwala ich ruszyć. To co obecnie wytargałam od niego na razie musi mi wystarczyć. Planuję z drugiej strony dodać klika krzaków hortensji. Ale to dopiero późną wiosną, bo na razie brak czasu :D Fajnie, że mnie odwiedziłaś.
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5120
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: W polach...

Post »

Przychodzę w miłe progi z rewizytą i zostaję jak nic.
Mój ogródeczek mieszczuchowy i głośny od zgiełku zewnętrznego to o kuropatwach czy jelonkach to mogę sobie pomarzyć
A na hortensje ;:167 to jak najjjjjbardziej namawiam. Są piękne nie tylko latem ale i zimą zdobią ogród jeśli nie zetniemy wszystkich kwiatostanów
Mój, kilka lat wstecz to tylko widział u nas w ogrodzie iglaki i trawę a teraz to sam z siebie mi pomaga. Także powolutku i Twój się do innych roślin niż brzozy przekona.
Taras i mnie urzekł. A dlaczego musi być cały zielony a nie brązowy a dodatki zielone (tak jak masz donice)?

Napisz proszę gdzie te Twoje piękne pola się znajdują :D
Awatar użytkownika
JaSNa
100p
100p
Posty: 169
Od: 11 kwie 2014, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W polach...

Post »

Witam pięknie ;:138 tak mi się jakoś wydaje, że ten brąz nie pasuje mi do tej zielonej reszty. Donice mam takie jaskrawe, a taką nową na biało chciałam pomalować. Jeszcze nie wiem co zrobię. W każdym razie malowanie i tak mnie czeka, bo już dwa lata nie malowane, a przy tabunach dzieciarni, która co roku okupuje mi taras muszę jednak częściej odnawiać. Hortensji już kilka mam przy tarasie i też mnie urzekły, więc dalej chcę ich nasadzić, tym bardziej, że chyba im u mnie całkiem dobrze. A moje pola można odnaleźć pod Częstochową. Całkiem fajnie to pola:) choć mało urodzajne.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: W polach...

Post »

Mój nos detektywa kazał mi sprawdzić skąd do mnie trafiłaś i widzę, że masz wątek. Niestety nie masz adresu w podpisie to i trudno będzie innym do Ciebie trafić. Poproś KaRo to Ci pomoże i w tym.
Dom i ogród masz w ładnym miejscu wśród brzóz. Zdjęcie z mgłą wyszło bardzo tajemniczo ;:215 Pucek do wymiziania.
Jeżeli masz zdjęcia ogrodu to pokaż. A jeżeli dopiero zakładasz ogród to opisz swoje plany :D
Życzę powodzenia !
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: W polach...

Post »

Witaj :wit
Mnie też Urzekła fotka tarasu ;:215
W takiej sceneri miło i przyjemnie można odpoczywać ;:108
chociaż ja jeszcze nie miałam czasu tej wiosny na odpoczywanie :cry:
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W polach...

Post »

Obejrzałam z ciekawością Twoje zdjęcia- ten ogród jest magiczny ;:173 Chciałabym w nim odpocząć w ciszy, od trudów codziennego dnia, w miłym towarzystwie. Kocham brzozy ;:108 Tęsknię za takim miejscem, dlatego będę Cię odwiedzać. ;:333
Awatar użytkownika
JaSNa
100p
100p
Posty: 169
Od: 11 kwie 2014, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W polach...

Post »

Wolusiu zapraszam Cię do mnie o każdej porze dnia i nocy. Moje podwórko jest faktycznie trochę nietypowe. Zdominowały go brzozy, ale kwiaty też mam. Najfajniej jest u mnie latem. Totalna cisza. Dzięki teamu zagajnikowi brzozowemu jestem odizolowana trochę od reszty wsi. Tak szczerze powiedziawszy to bardzo lubię to moje miejsce na ziemi :D Pozdrawiam Cię serdecznie ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: W polach...

Post »

Sylwio i to jest najważniejsze, że to miejsce jest Twoje ulubione. Brzozy to sok brzozowy, bardzo zdrowy i można je obejmować uspakajać się Twórz swoje miejsce i pokazuj nam.
Ustawienia ok! ;:333
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: W polach...

Post »

Witaj Sylwio,super ten zagajnik brzozowy ,ja też sobie posadziłam brzozy, taką alejkę brzozową,żeby mieć w ogrodzie mały zagajnik,bo uwielbiam te drzewa,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
JaSNa
100p
100p
Posty: 169
Od: 11 kwie 2014, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W polach...

Post »

Sok brzozowy bardzo lubię :D ale ze swoich drzew nie spuszczam. Kupuję od znajomych, którzy potrafią ta robić. Mnie brzozy uspakajają czasami aż za bardzo:) ale sadzonki melisy też kupiłam w tym roku i rośnie sobie już w warzywniaku kolejny uspokajacz :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”