Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Kostka jest najpraktyczniejszym rozwiązaniem.Paleta około 10zł,szlifowanie,impregnacja,malowanie i za 1m2 wychodzi niezła sumka.A gdzie jeszcze wypoziomowanie tego,dodatkowe koszty.I tak jak napisałaś deski cieniutkie.
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko ,jestem i ja w nowym Ciurkadełkowym wątku. :wit
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlena, troszkę spóźniona, ale jestem i ja :D Witaj w nowym roku i nowym wątku :wit
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko kocimiętka ma równie mocny system korzeniowy jak lawenda. Mniej spektakularnie kwitnie, ale zdecydowanie dłużej. Gdyby udało ci się kupić odmianę sztywną, byłaby znakomita do róż. Monika Alania ma taką kocimiętkę i chyba sprzedaje. ;:218 Dylematów tarasowych nie zazdroszczę, też takie miałam. Kostka zwyciężyła. ;:108 Jak M ma czas, to ułożenie kostki będzie niedrogie. Śnieg z trawnika :D i kolejny z chmur pewnie już dobrze zabezpieczył rośliny. ;:215
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witajcie,
Miniony poniedziałek ponoć był najbardziej depresyjnym dniem w roku. I chyba coś w tym musi być, ja chyba właśnie popadam w taki stan. Tęskno mi do wiosny... z pierwszymi promieniami ;:3 od razu czuję się lepiej. A tymczasem za oknami szaro, buro .... w dodatku rozbiłam autko, co prawda nie z mojej winy ale kłopotów z tym cała masa ;:174

Obrazek

Mariusz ta kostka coraz bardziej do mnie przemawia, chyba nie wiedziałam, że jest aż tyle możliwości ;:173

Obrazek

Olu cieszę się, że trafiłaś ;:196 Powiedz, czy siejesz coś w tym sezonie? Ja w ten weekend chcę wysiać pierwsze nasionka.

Obrazek

Zuza wcale nie taka spóźniona, to dopiero trzecia strona :;230 Wolno idzie to pisanie, taka jestem zaspała w tym nowym roku ;:306

Obrazek

Soniu Tego o kocimiętce nie wiedziałam, muszę poszukać dodatkowych informacji ;:108 Rozmawialiśmy z eMem i chyba stanie na kostce. No zobaczymy, ten temat zostawiam jemu, ja skupię się na roślinkach. :lol:

Obrazek
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlenko ważne że Tobie nic się nie stało...Ale z pewnością humor ci zepsuło... ;:222
Już słyszę mojego M ;:222 jakby się nagadał , gdyby mnie coś takiego się trafiło...Odkąd zmieniłam pracę , dziennie autem zaiwaniam w obie strony. Przedtem M miał władzę samochodową.... ;:306
Co do siania to powiem ci , że nie wiem jeszcze.Mówiłam że nie będę w tym roku nic siać, tylko zrobię sobie odnóżki pelargonii. Ale zapewne jak wybiorę się do sklepu i stanę w cztery oczy z kolorowymi torebkami nasion, to się zacznie szał ciał.... ;:306
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Olu moja sytuacja bardziej skomplikowana, rozbiłam auto służbowe więc teraz wilkiem na mnie patrzą - a to przecież nie moja wina była :(
Czytałam, że masz dalej, uśmiałam się z tych 8 min autem, ja dojeżdżam prawie godzinę w jedną stronę i uważam, że to całkiem nieźle ;:306
Moja nasionka leżakują na balkonie od zeszłej wiosny, pora je wysiać, a nóż coś z nich wyrośnie.
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Kochana , wiesz co, te 8 min. autem to mały pikuś ,gorzej jak będę musiała jeździć autobusem , bo nie mam czym wrócić do domu...Wieczorem muszę przeszło godzinę czekać...Ja moje nasionka zeszłoroczne mam w altance schowane, ale zastanawiałam się czy mi tam nie zawilgocą się... Czy z nich coś będzie?
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Marlena,najważniejsze że nikomu się nic nie stało .
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

O jakie śliczne tulipanki ;:173 Mam nadzieję, że do przełożonych dotrze twoja niewinność w sprawie auta :wink:
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Merleno pierwszy raz jestem u Ciebie i baaardzo mi się podoba, ;:167 zaraz pobiegnę obejrzeć metamorfozy działki w poprzednim wątku.
Wiosna już blisko, dwa miesiące zlecą szybciutko i ona nam przybędzie. Teraz niech jeszcze ta zima jednak potrwa, bo wiesz ta wczesna wegetacja różnie się kończy w naszym klimacie. Nagle się ciepło robi, soki zaczynają buzować w roślinach, a potem mróz... tego się zawsze boję.

Szefostwem się nie przejmuj, oni i tak "wiedzą lepiej", będzie dobrze! ;:168
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Witam Cię Marlenko, fajnie,że trafiłam do Twojego ogrodu, bo już teraz mi się spodobał, mimo że zaśnieżony. Czekam szczególnie na pokaz różany. Pergole pirima sort, takie mi się marzą, ale nie jak u sąsiadów z winogronem, ale z pnącymi różami.
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi

Post »

Jaki piękny tulipan, unikatowy :)
Marleno dni niby są co raz dłuższe, ale nasze samopoczucie jest pod psem :roll:
Już niedługo luty, pierwsze wysiewy... dam radę :D


Pozdrawiam,
Seba :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”