U Gabi na działce

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: U Gabi na działce

Post »

Gabi ważne by było zdrowie ,a na ogródku ZROBI SIE .Mocne rośliny przetrwają a słabeusze wypadną
Na balkoniku sezon w pełni to tak jakby w ogródku
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: U Gabi na działce

Post »

Gabi a może na działce założysz głównie trawnik np z hostami bo widzę ich sporo i to ładne okazy, a uprawiać będziesz rośliny na balkonie? Balkon masz pięknie ukwiecony a i zjeść coś będzie można, bo pomidorki ładnie owocują ;:333 ogóreczki i truskawki też będą :D . Działeczka będzie na posiedzenie w cieniu drzew w upalne dni, a chwastami nie będziesz się przejmować, bo przecież szkoda zdrowia :D Życzę całej Waszej trójeczce dużo zdrowia i radości z kwiatów na balkonie i wypraw na działkę ;:4
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Chyba tak zrobię Marysiu zresztą przymierzam się do przesadzania roślin zacznę od piwonii bo w tym roku mało kwitły.Wezmę się też za przesadzanie niektórych host,już kiedyś przesadzałam je o tej porze i dość fajnie przeżyły te przenosiny.Później przesadzę niektóre liliowce ,żurawki .Pomału dam radę .Cieszę się bo w końcu pada deszczyk ,na razie nieśmiało :D :D .Spłucze kurz ,podleje roślinki . :D
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: U Gabi na działce

Post »

Gabi jak podleje to łatwo wykopiesz rośliny i mają gwarancję przyjęcia się ;:215 Zrobiło się trochę chłodniej a to do pracy lepsza aura. Niestety ja dzisiaj na spotkanie ogrodowe, a każdy ogród w słońcu zyskuje na urodzie. No trudno ważne żeby humory dopisały! Życzę Ci udanego weekendu i dobrego samopoczucia ;:168
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

W poniedziałek w końcu odebrałam wyniki badań.Nie ma co już ukrywać chodziło o wyniki badań po abrazji i wykręceniu polipa.Polip był endometrialny poza tym nic groźnego nie ma .Jedyne co teraz to zostaje leczenie.Po odebraniu wyników z tej ,,szczęśliwości,,pojechaliśmy na działkę :D Mamie wyjątkowo wcześniej przygotowaliśmy kanapki zamiast normalnego obiadu i owoce.Jak się można domyśleć od razu rzuciłam się do plewienia i cięcia krzaków.No i na efekt po długim okresie oszczędzania się nie trzeba było czekać ledwo wracaliśmy do domu ze zmęczenia .Dodatkowo chyba mnie gdzieś przewiało bo spałam przy otwartym balkonie a noce zrobiły się dziwnie zimne .Dziś siedzę obklejona plastrami ale to pryszcz za to jestem zadowolona bo najważniejsze że badania prawidłowe ,spory kawałek wyplewiony i dwa krzaczory porządnie przycięte i alejka przed działką przy siatce wyczyszczona :D :D :D
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16587
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: U Gabi na działce

Post »

Wspaniałe wieści, Gabi! ;:63 ;:63 ;:63
Co tam działka, zdrowie się liczy i tylko zdrowie. ;:108 ;:108 Ogród czy działka to tylko dodatek ku pokrzepieniu serca. Coś już o tym wiem i ja. ;:7
Nie rozpędzaj się więc, byś z tej radości nie zafundowała sobie czegoś gorszego, proszę. ;:180 ;:180 ;:180
Pozdrawiam cieplutko i samego zdrówka życzę. ;:196 ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: U Gabi na działce

Post »

Gabi zdrowie najważniejsze, jeżeli dolegliwości to tylko zawianie i przeziębienie to widzisz radość ogromna :D
Cieszę się razem z Tobą, że wyniki badań pomyślne ;:168 Działeczkę powoli doprowadzicie do porządku, żeby było gdzie posiedzieć w zieleni i powspominać jak to dawniej bywało :D
Jak będziesz chciała to poślę Ci nasiona maków, a może jakieś roślinki chciałabyś ;:168
Rzeczywiście noce i ranki były rześkie i o zawianie nie trudno, teraz cieplej ale za to burze szaleją! Właśnie nad moim ogrodem przeszła szalona burza...błyskawice trwały non stop, że jasno było w pokoju mimo że prąd padł!
Pozdrawiam Cię serdecznie życząc wszelkiej pomyślności ;:4
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Żeby nie było że u mnie rośnie tylko podagrycznik :D :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Jeszcze trochę roślinek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Berberysy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Troszkę liliowców ,troszeczkę różyczek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Różne takie :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
gabi2059
50p
50p
Posty: 85
Od: 30 gru 2016, o 00:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: U Gabi na działce

Post »

Jeszcze trochę roślinek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam .Gabi.
U Gabi na działce
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: U Gabi na działce

Post »

Witaj Gabi!
Widzę że mamy podobne gusta, bo wszystkie rośliny to i moje ulubione! śliczny floks, róże, lilie i liliowce, a i berberysy które bardzo lubię i tworzą tło do kwiatów tak jak u innych thuje :D Floks taki niespotykany, kolekcja liliowców bogata. Podagrycznika znajdziesz i u mnie, chociaż mam większe szanse walki z tym agresywnym zielskiem to nie mogę go całkowicie wyplenić. Grządki kiedyś czyściutkie po paru latach gdyby mu tylko pozwolić zarósłby je dokumentnie ;:14 Jak tylko zdrowie pozwoli na pewno podejmiesz beznadziejną walkę z chwastami :D Póki co raduj się tymi ślicznie kwitnącymi roślinami! Życzę dużo zdrowia, a na pw odpisałam ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”