Moje oczko w głowie cz. 9

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Najważniejsze, że masz możliwość przewiezienia czegoś na tył domu.
Potem łatwiej już taczkami wozić
Jestem bardzo ciekawa planów domu
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu Do końca rozbiórki bliżej jak dalej, a to powinno nastrajać optymistycznie ... Potem na wiosnę już będzie z górki :wink: trochę materiału z odzysku można by wykorzystać w ogrodzie (przynajmniej ja to widzę oczami wyobraźni ;:306 ) ale wiesz ja z tych co tro nie musi mieć wszystkiego pod linijkę ;:173 Oczywiście suchej pogody życzę na nadchodzący tydzień i zdrówka ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7820
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witaj Tereniu kochana ;:196
Oj ,pracy macie dużo ,a uważaj na siebie ;:168
Jak domek parterowy to brama wjazdowa zabierze troche miejsca.Nasza znajoma ma taką bramę i duży samochód przez nią wjedzie .A czy miejsca będziecie mieć tyle co w bloku i czy bedziesz mieć piwniczkę :D A ogrzewanie ,wiecie już jakie będziecie mieć ?
Ale jestem ciekawska ;:oj
Wiesz zastanawiam sie ciagle nad sprzedażą naszej posesji tylko ,że po sprzedaży został by nam blok ,a ja sie tam nie widzę .Chyba ,ze podzielę dzialkę ,ale z drugiej strony to też tego nie widzę .Mieszkanie w bloku można tanio kupić i jak to mój syn mówi mieć dużo w kieszeni
Zdrówka I szybkiego zamieszkania w domku ;:196 ;:196 ;:196 .
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Rozbiórka idzie całkiem nieźle ;:333 myśl o tym, że coraz bliżej końca ;:196 ładnej pogody w najbliższych dniach życzę ;:3
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

O rany Tereniu! jaka demolka, ale te bale to mi się strasznie podobają, szkoda że są tak daleko ode mnie bo podwędziłabym jeden :;230 jeszcze została główna izba do zburzenia, ale prace się posuwają! Dzielni jesteście! najtrudniejsze będzie pewnie od ulicy?
Ładna chryzantemka!
Pozdrawiam i życzę jak najdłuższej jesieni ;:196
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu :wit ,pracy przy rozbiórce macie w bród ale jak patrzę na ta rozbieraną chałupkę to mi jej trochę żal-jak to mnie bo ja już sobie wyobraziłem jaki byłby z niej fajny skansen ;:108
No ale jak trzeba rozebrać to trzeba i sentymenty na bok :(
Ciekaw jestem przyszłej budowli jaka stanie na Twojej działce,umieram z ciekawości ale mając na uwadze Twój zmysł do wszystkiego to na pewno będzie i Ciebie i Rodzinę i nas wszystkich na Forum zachwycać to co stanie na miejscu starej chałupki ;:108
Chryzantemy wprost bajeczne,jak i pozostałe kwitnące ;:215
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu :wit ;:3
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Wow, u Tereni będzie nowy domek --super, nie ma to jak własny dom a nie mieszkanie w bloku :) Powodzenia, też będę sledzić :) Ładnie Ci jeszcze kwitną chryzantemy, warto je mieć , jak już nic nie ma to one kwitną, kiedys ich nie doceniałam , leycesteria też się dobrze prezentuje ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Teraz juz z pewnością domek rozebrany pozostały tylko porządki bo ostatnio pogoda nawet dopisała.Czy to już zakwitła skandynawska, bo ona to z tych bardzo późnych . Cudna ta czerwona chryzantema ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu jak tam prace? Tak pędzicie z tą rozbiórką, że pewnie już skończyliście?
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Witam wszystkich przemiłych gości wieczorową porą ;:4
Bardzo ale to bardzo Wam dziękuję że mimo że ja Was zaniedbuję Wy do mnie zaglądacie i takie miłe słowa i życzenia przekazujecie :D
Myślę że śnieg już spadnie i w końcu skończy się praca na działce bo już czuję zmęczenie materiału - niech już zasypie wszystko biała pierzynka .
Demolka nadal trwa , wszystkiego i tak nie wyburzymy , zostawiamy na zimę troszkę żeby było zagrodzone od ulicy , żeby nie przyszło komu do głowy tam się kręcić .
Lucynko bardzo dziękuję ;:196
Kwiatuszki jeszcze co niektóre się nie poddają mimo że przymrozków było kilka a ostatniej nocy to już był mróz , woda wszędzie zamarzła i trzymał do południa .
Małgosiu to plan indywidualny - parterowy z bramą wjazdową i możliwością wykorzystania poddasza .
Jak przerobię rabatki to i na koniec dojadę samochodem , ale szkoda mi miejsca :)
Ewuniu jedna część zrobiona , reszta wczesną wiosną , może będzie więcej siły . Materiał z odzysku to kamienie , glina , trochę spróchniałego drewna do niczego się nie nadaje , taczkami wywoziłam na ognisko i paliłam .
Dziękuję za życzenia i wzajemnie ;:196
Witaj Alu kochana ;:196
A Ty alej nie masz wątku ?
Alu miejsca będzie trochę więcej , piwniczki nie będzie , choć może taka mała ślepa na moje bulwy i cebulki bo gdzie ja to przechowam ?
Ogrzewanie to już nie moja bajka - ja tylko chcę mieć kominek a reszta niech będzie jaka chce , niech głowa domu podejmie decyzję .
Alu w bloku się wykończysz - jak już zakosztowałaś wolności , nie daj się namówić , pieniądze to nie wszystko a gdzie kwiatuszki , powietrze świeże , ptaszki śpiewające itd.
Alu mądrych decyzji życzę ;:167
Natalio dziękuję bardzo i pozdrawiam ;:196
Marysiu te bale to wszystko próchno pod piłą się rozlatuje , myśmy też myśleli że coś odzyskamy a tu figa , trochę drewna może na ognisko będzie .
Chyba już koniec w tym roku , reszta wczesną wiosną . Teraz to już mamy wprawę tylko sił brakuje żeby to wszystko uporządkować bo przecież geodeta musi mieć gdzie paliki powbijać .
O której chryzantemie mówisz ??
Dziękuję pięknie i wzajemnie ;:196
Arku to już się ie nadaje na skansen - myśleliśmy to remontować ale łatwiej będzie postawić nowe .
Zdjęcia będą - zobaczymy co nam wyjdzie :D mam nadzieję że chociaż mnie się będzie podobać .
Dziękuję w imieniu chryzantem i oczywiście za życzenia :wit
Karolinko ma być , myślę że doczekam i jeszcze trochę się pocieszę :D mam już dość bloku !!
Bardzo dziękuję i zapraszam do śledzenia naszych dalszych działań .
Jadziu nie rozebrany i taki już zostanie , reszta wiosną bo trze baby płot stawiać . Najgorsze te porządki bo nie ma co zrobić z tym gruzem , gliną , śmieciami . Tak to Skandynawska tak ładnie zakwitła i jeszcze kwitnie ale mróz , śnieg , deszcz poniszczył trochę kwiatki .
Ta czerwona - drobna ? nie masz takiej ? ;:196
Małgosiu prace powolutku zakańczany , trzeba teraz pozabezpieczać roślinki bo szkoda żeby zmarzły , jak będzie ciepło to będziemy dalej działać a jak nie to reszta wiosną .

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i obiecuję nadrobić zaległości u Was .

Obrazek

Obrazek rudbekie jeszcze się nie poddają
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Tereniu u mnie znowu białe pokryło wszystko, ale śnieg mokry i pewnie się szybko stopi :wink:
Z 12.XI było jedno zdjęcie chryzantemki :D dlatego je pochwaliłam ;:168
No to teraz odpoczywajcie i nabierajcie sił na wiosnę! Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

Lucynko u mnie już dziś pobieliło rabatki. ostatnie rudbekie musiały się poddać , Powodzenia w nabieraniu siły, dużo zdrówka... ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
mariuszz1982
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 21
Od: 20 wrz 2017, o 08:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Moje oczko w głowie cz. 9

Post »

No nieźle demolka na całego Pozdrawiam serdecznie :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”