Bukszpany Lemonki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Ja za miodunką i dąbrówką biegam po lasach, a Ty masz takie cuda u siebie ;:oj Dąbrówkę też mam, ale jedna jest śliczną miniaturką, a druga dopiero od roku u mnie i jeszcze się nie rozrosła.
Takie okazałe bzy muszą w tej chwili upojnie pachnieć, a jak przekwitną, to będzie gdzie posiedzieć w cieniu :tan Pod balkonem mam taki z odrostami, kosiarka je wycina i zupełnie nie biorę ich do głowy.
Piękne orliki, a ten żółty, który potem jest biały szczególnie ;:oj
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1520
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Dziewczyny ;:196 Dziękuję Wam za wizytę i miłe słowa ;:3

Jagodo, bardzo chciałabym kiedyś odwiedzić Wojsławice. Obym kiedyś w końcu tam dotarła. Jak liliowce u Ciebie. Może przy tej pięknej pogodzie już zaczęły :)

Halszko, dzięki za identyfikację. Orliki są białe z domieszka kremowego a w pąkach są kremowe :) Lilak kwitnie obficie bo był przycinany i bardzo mu to posłużyło :)

Iwonko, orliki faktycznie są ładne. Dziękuję. A co do miodunki i dąbrówki. Jeśli chcesz mogę podesłać Ci dąbrówkę bo mam jej więcej. Miodunkę może za rok bo dopiero posadzona i nie wiem czy się przyjmie. Moje miodunki fioletowe zaginęły w akcji układania gresu. Szkoda ich. Te nowe to dla mnie takie objawienie bo nie wiedziałam, że mogą mieć różowe kwiatki.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11680
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Orliki masz takie powabne, a ten kremowy to bajka ;:oj Mam kilka, ale to maluchy jakieś.
U mnie susza, zaraz pędzę podlewać trawnik, bo po nawożeniu urósł zielony , a deszczu nadal brak.

Miłego dzionka ;:3
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16479
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Izuniu, Twoje orliki to naprawdę dorodne okazy. ;:138 ;:138 Ja miałam takie w minionych latach. W tym roku tylko nieliczne prezentują się tak, jak powinny. ;:131 Większość to takie rachityczne bidulki, ;:174 ale i tak cieszę się, że przezimowały te mokradła jesienno-zimowe, jakie u mnie miały miejsce. :lol:
Wspaniale bzami zapachniało w Twoim wątku! ;:215

Spokojnego weekendu, Izuś. ;:196 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11464
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Izo nie sposób nie zachwycić się białym lilakiem. ;:oj Coraz bardziej mnie fascynuje, tylko nie mam chętnego na wykarczowanie kilku hibiskusów. ;:173
Orlik biały cudny. ;:oj Też mam siewkę, już w pąkach widać, że będzie biały. :tan Uwielbiam je za nieprzewidywalność kolorów i budowy kwiatu.
Miłego weekendu. ;:3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11246
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Ja tam widzę niebieski hiacyncik hiszpański w barwinku?Właściwe liście się ukryły... :)

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Izuś, moja Dąbrówka pomału będzie się rozrastać i za jakieś ś czas na pewno będę miała jej za dużo. Ale za propozycje bardzo dziękuję. Z miodunką też dam sobie radę, wiem gdzie rośnie w lesie, a ja dużo nie potrzebuję.
Znowu się gdzieś zapodziałaś?
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16007
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Bukszpany Lemonki

Post »

Orliki rosną Ci obłędnie. Ten limonkowy jest prześliczny, pewnie ma już z kilka latek, prawda?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”