Nasze 1500 m2 - cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Natalko mój aparat przekłamuje czerwony kolor, ten krwawnik naprawdę jest czerwony. Mój grudnik - a raczej comiesięcznik ;:306 już kwitnie jakiś czas. Kot nie ma swojego kociego kolegi, więc chętnie szuka towarzystwa psów :D

Ewuniu ewarost Florek w swoim legowisku nie bardzo chce leżeć, ale w towarzystwie to co innego :wink: Życzę ci, żeby chryzantemy przetrwały, bo naprawdę warto je mieć.

Olu czyżby w moim Florku obudziły się uczucia macierzyńskie? ;:306 No szkoda tych wszystkich pięknych kwitnień, ale cóż na to poradzić... jedynie możemy czekać na przyszły sezon...

Stasiu raczej trudno byłoby z tymi kociętami, zważywszy na to, że Florek to kocur, a do tego wykastrowany :wink: Skandynawska i Jasmina do tej pory kwitną, więc coraz bardziej je lubię. Słowo nuda w ogóle nie istnieje w moim słowniku, jest tyle rzeczy, które chciałabym zrobić, nauczyć się, wypróbować... szkoda że czasu na wszystko nie starcza.

Aniu anabuko Skandynawska kwitnie pięknie do tej pory, więc jak najbardziej polecam ;:108 Kot przylgnął do szczeniaków, lubi zabawy, a z małymi ma równe szanse :wink:

Iwonko 1 każdy szczeniaczek był wyjątkowy i różnił się od pozostałych, ale "ten" faktycznie mocno się odrodził ;:306

Karolinko maluchy rosną jak na drożdżach, nawet kilka dni to już ogromna różnica.


Raczej nie muszę nikomu tłumaczyć jak obecnie wygląda ogród, ale uparte oko ogrodnika i tam znajdzie sobie plamki koloru, nawet jeśli są już naprawdę nieliczne :roll:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

I na koniec moje dziewczynki ? Nala (Skarpetka) i Szeri (Czekoladka) jeszcze razem, obecnie została już tylko Szeri.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Ale słodkości ;:167 całkiem sporo tych plamek kolorów, chociaż ogólny obraz pewnie już jest szary ;:131 ważne jednak że jeszcze coś kwitnie ;:215
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

;:oj ile kolorków jeszcze u ciebie ... nawet jak pojedyncze, to cieszą, właśnie próbuję opatulić chryzantemy i spróbować je przezimować czas pokarze czy się udało ;:173 Czekoladce pewnie smutno jak została sama ... takie mądre ma ślepka ... wygłaskaj swoje futrzaki... wszystkie ;:168
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu kolorków jeszcze masz mnóstwo w ogrodzie. Moja smagliczka już dawno przekwitła i lekko podmarzła... :?
Na widok psiaków aż mi się mordka uśmiechnęła. Skarpetunia mniejsza chyba od siostry ale taka zawadiaka, tylko patrzy jak ją tu zaatakować. Szuka zaczepki..... ;:167
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Witaj Małgosiu :wit . Ależ słodziaki ;:138 . Ja póki co mam taką małą rozterkę bo serce mówi - szczeniaka a rozum mówi- nie ten moment ;:173 . Co tu zrobić ?? Pies to jednak obowiązek jakby nie było . W każdym razie miło popatrzeć na takie sympatyczne mordeczki :lol: . Sporo koloru jeszcze znalazłaś ;:oj . Masz przepiękne chryzantemy ;:215 . Z resztą, czego u Ciebie nie ma ;:224 . Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu ale jeszcze kolorów znalazłaś w ogrodzie. ;:215 U mnie macierzanka ma kwiaty. :) Fajnie, że chociaż jednego słodziaka masz jeszcze w domu, pewnie rozrabia, ale ile to radości z takim maluchem. Dziś syn oznajmił, że kupuje psa i przyjedzie z nim na kolację wigilijną. :shock:
Awatar użytkownika
slila1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6353
Od: 18 maja 2009, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

W Twoim ogrodzie jeszcze mnóstwo kolorów, chryzantemy przepięknie kwitną, mam nadzieję, że tak jest do dziś. U mnie już wszystko pod grubą powłoką mokrego śniegu, a tej nocy zapowiada się spory mróz.
Szczeniaczki - słodziaczki, wszystkie bez wyjątku, a niania dobrze ich pilnuje.
Pozdrawiam Lidka "Jest mowa kwiatów tajemna i cicha". Wincenty Pol
Moje wątki.
Moja działka cz.9
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Pieski są tak cudne ,że zostawiły kwiatki na drugim planie ;:306 Dobrze,że idą do ludzi , chociaż szkoda , bo takie cudne ,że można schrupać ;:167
Kwitnień masz jeszcze dużo . Nie zastąpione na tę porę roku , cudne chryzantemy ;:138 śliczny ciemiernik, mogłam też kupić ciemnego , nie białego , ale jeszcze kupię , bo cudnie wygląda :wink:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Ale fajne pieski. Widziałam na drugim wątku jakie im fajne legowiska zrobiłaś ;:63
Ja wciąż mam tylko kotkę. I na razie mi to wystarczy. :)
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Kochani przepraszam was bardzo, że ostatnio tak bardzo was zaniedbałam :oops: Na posty odpiszę po świętach, a teraz przyjmijcie proszę życzenia wspaniałych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, aby to Boże Narodzenie było okazją do odpoczynku od codziennego zabiegania i zadumy oraz wszelkiej pomyślności

Obrazek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Uff, wreszcie chwila oddechu :wink: Co prawda zawsze jest coś do zrobienia, ale stwierdziłam, że inne rzeczy muszą poczekać. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jak długo mnie tu nie było. W ogrodzie coś nie coś jeszcze kwitnie, jednak zdjęć nie robiłam żadnych. Najbardziej upływający czas widać po Szeri, która zdążyła już przerosnąć mamę :D

Natalko jakieś plameczki koloru są do tej pory, ale nawet nie miałam czasu, żeby z aparatem przelecieć...

Ewuś ewarost trzymam kciuki za twoje chryzantemy ;:333 Czekoladce oczywiście brakowało siostrzyczki, za to dostaje więcej uwagi ode mnie, no i kot jej wiernie towarzyszy do dzisiaj :wink: A siostrzyczkę widuje czasem.

_oleander_ oj tak, skarpetunia o połowę mniejsza, więc musi nadrabiać w inny sposób :D To istny żywioł...

Ewelinko no tak, piesek to nie zabawka, trzeba mu poświęcić sporo czasu, żeby potem cieszyć się dobrze ułożonym, kochanym przyjacielem :wink: Jeśli nie jesteś do końca przekonana to lepiej poczekać, w końcu takie stworzonko zostaje z nami długie lata... Ja już nie wyobrażam sobie życia bez moich stworów, Szeri zawojowała mnie już całkowicie, co nie zmienia faktu, że chodzę niewyspana od chwili gdy się urodziły maluchy :roll:

Soniu wszystko wygląda na to, że Szeri zostanie z nami już na stałe, im dłużej z nami była, tym słabiej szukaliśmy dla niej nowego domu ;:173 Ale zapowiada się na takie kochane psisko, że nie umiem jej już oddać :oops: A jak tam piesek syna?

Lidziu chryzantemy kwitły naprawdę bardzo długo, nawet kilkudniowy śnieg im nie zaszkodził, jednak w końcu musiały się poddać... Szczeniaczki dziękują za pochwały ;:196

Karolinko jeden szczeniak został w domu, więc trochę złagodziło to ból rozstania :wink: Ciemierników mam już kilka, bo żadne inne kwiaty nie kwitną tak długo jak one. Na przykład ten co zakwitł w sierpniu kwitnie do tej pory ;:oj

Aniu anabuko trzeba być przekonanym do posiadania futrzastych stworów :wink: U mnie wyszło jak wyszło, ale wcale tego nie żałuję. Co prawda to więcej obowiązków, ale i radości więcej :wink:
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu wszystkiego dobrego w nowym roku ! ;:196
Psiaki urocze, człowiek się przywiązuje :) Możemy podać sobie rękę w kwestii niewyspania :wink:
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Dziękuję za życzenia Małgosiu!
Stroik ladniuki i Tobie życzę wszelkiej pomyślności I radości nie tylko ogrodowych w tym Nowym Roku ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”