Nasze 1500 m2 - cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
PaulaF-Z
500p
500p
Posty: 602
Od: 1 lis 2016, o 20:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Gosiu,

ile jeszcze kolorów w twoim ogrodzie ;:63
A chryzantemy bedziesz odsprzedawać na wiosnę?
Wszystkie roślinki od ciebie super sobie radzą w moim ogrodzie. :D
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Minnie
200p
200p
Posty: 273
Od: 11 kwie 2016, o 15:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

:wit
Małgosiu, całkiem sporo jeszcze kwitnie u Ciebie ;:oj Podziwiam za zapał i świetną organizację, jak Ty to wszystko ogarniasz?
Cieszę się, że prawie wszystkie maluchy znalazły nkwe domy. Mi podoba sie czekoladka, ale nasza Lexi już wystarczy ;) Swoim żywym temperamentem zamecza wszystkich dookoła ;)

Ładna ta skandynawska chryzantema. Uwielbiam wszelkie purpury, fiolety i niebieskosci :uszy
Pozdrawiam serdecznie, Ania
Bylinowo-różany ogród u Minnie
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Witaj Małgosiu :wit . Ach to pieski faktycznie powinny być małe . Kiedyś na pewno zagości i u nas czworonożny przyjaciel ale póki co ciągle się wstrzymuję ;:131 . Cudne te pieski ;:167 . W Twoim ogrodzie jeszcze dostrzegam sporo koloru . Chryzantemy bardzo ładne ;:215 . Nadchodzi najgorszy dla nas ogrodników czas no ale co zrobić - takie życie ;:173 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
pestka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1809
Od: 1 gru 2008, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgosiu muszę się pochwalić Skandynawską od ciebie nareszcie moje marzenie się spełniło jest cudowna
sprawiłaś mi radość

Obrazek
A ta miała być skandynawską do dzisiaj nie znam jej nazwy ale też jest ładna

Obrazek
Czechowski też od ciebie


Obrazek
Bardzo dziękuje jesteś znawczynią wiesz co masz ;:180 :D
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Ale śliczne psiuńki ;:167 ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Nic dziwnego,że ta Skandynawska jest twoją ulubioną.
Jest prześliczna :) ;:108
A psiaczki, rozrabiaczki takie fajniusie :)
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Natalko już teraz czuje się różnicę, gdy zostały dwa, a co dopiero będzie później... Kwitną już ostatnie kwiaty, więc nie ma na co czekać :( No chyba, że na wiosnę :lol:

Iwonko 1 chętnie wypożyczę na trochę :lol:

Ewuniu ewarost właśnie dlatego nie planowałam szczeniaków, bo nie lubię się z nimi rozstawać :( Na szczęście pozostaję w kontakcie z nowymi właścicielami i przynajmniej wiem, że malcom dobrze się powodzi...

Olu nie jesteś odosobniona ze swoją sympatią do Skarpetki, ludzie którzy wzięli chłopców najpierw pytali o nią, niestety nie odpowiadała im płeć... Twoja Daisy też jest śliczna, pewnie zabawiła się w Kopciuszka, a że nie miała pantofelka to zgubiła skarpetkę :;230

Alu jak już pisałam do Oli - Skarpetka podobała się wszystkim, gdyby była chłopcem pewnie poszłaby pierwsza... Kwitnień już niestety coraz mniej :(

Soniu Skandynawska nie dość, że ładna to jeszcze ma duże kwiaty widoczne z daleka. Ten rozchodnik jest wyjątkowy, mam kilka, ale tylko on nadaje się do stroików o tej porze. Trudno mi się było rozstać z malcami, ale cóż zrobić?...

Paulinko takie informacje zawsze mnie bardzo cieszą ;:138 Chryzantemy oczywiście będą.

Aniu Minnie kwitnień już niestety coraz mniej :( Oj z tą organizacją to niestety różnie u mnie bywa... Planować to już wcale nie planuję, bo zazwyczaj nic z tego nie wychodzi. Powiem ci na ucho, że Czekoladka i mnie podoba się coraz bardziej, gdybym miała jednego psiaka nawet sekundy bym się nie zastanawiała i ją sobie zostawiła, ale wizja trójki psów lekko mnie przeraża Obrazek. Ale wiadomo, że jeśli nie trafi się chętny, to przecież na ulicę nie wyrzucę... Skandynawska ma do tego duże kwiaty.

Ewelinko psiaki cudne i wiadomo, że potrafią sprawić wiele radości jeśli się je kocha :D Teraz to jeszcze nie jest tak źle, zmęczona sezonem w sumie z ulgą przyjmuję chwilę odpoczynku :wink: , dla mnie najgorzej jest po Nowym Roku, gdy już chętnie poszłabym pogrzebać w ziemi, a jeszcze się nie da...

Tereniu pestka cieszę się razem z tobą ;:138 Choć powiem ci, że ta co miała być Skandynawską też jest prześliczna.

Moniczko psiaki dziękują za komplement :D

Aniu anabuko Skandynawska jest ładna, a do tego ma ogromne kwiaty. Psiaki już nieźle rozrabiają, choć póki co dokuczają bardziej sobie nawzajem :wink:


Dobrze, że pogoda póki co obchodzi się z nami łaskawie - udało mi się nadgonić prace ogrodowe. Wykopałam wszystkie niezimujące, pelargonie przeniosłam do domu, pozostałe już wyrzuciłam, wsadziłam nawet cebulowe z Biedry. Choć nie na wiele to się zdało, bo w swojej mądrości dokupiłam sobie jeszcze przez internet ;:306 Tyle tylko, że już na konkretne ustalone wcześniej miejsca, więc sadzenie pójdzie szybko. Można powiedzieć, że jako tako jestem przygotowana do zimy... Oczywiście pracy by było jeszcze bardzo dużo, bo wciąż mam do przerobienia niektóre rabaty, ale dzień już tak krótki, że postanowiłam nie rozgrzebywać więcej i poczekać z tymi pracami do wiosny.
W ogrodzie jeszcze co nieco kwitnie, najładniejsze wiadomo - chryzantemy:
Jasmina
Obrazek

Skandynawska
Obrazek

Krwawnik Red Velvet
Obrazek

Hmm, dałabym sobie głowę uciąć, że zostały mi już tylko dwa szczeniaczki ;:24 :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

"Koci dodatek" stara się maskować ;:224 :;230 masz rację że teraz nie ma na co czekać jeśli chodzi o kwitnienia - dlatego warto coś mieć na parapetach, zwłaszcza kwitnącego zimą. Działka się kończy, ale już czekam na grudniki i storczyki :tan
Ładny krwawnik, chyba mam taki sam - byłam przekonana że będzie czerwony, producent kłamał :evil:
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

;:306 Jak nie skorzystać z takiego cieplutkiego miejsca ;:333 Chryzantemy pięknie kwitną teraz to chyba nieliczne kolorowe akcenty na rabatkach ... Licze ze kilka moich nowych przetrwa zimę (jaka by nie była ) ;:173
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Małgoś psiaczki śpią, mamy nie ma ,to kociak pilnuje maluchy....Ktoś musi mieć na nie oko.
Kwitnienia jeszcze ładne, ale już chyba w każdym ogrodzie coraz ich mniej....A szkoda. :(
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Skandynawska bajecznie się prezentuje i Jasmina też ma swój urok. Najważniejsze że pięknie zdobią jesienny ogród. ;:215
Można swobodnie pobiegać na dworze, mając taką troskliwą opiekunkę dla szczeniaczków. ;:oj
W szczęśliwej rodzinie to i kot pieskowi się przysłuży. ;:138 Ciekawe czy suczka też byłaby taka uczynna i pilnowała kociąt koleżanki. ;:306
Gosieńko, Ty się nigdy nie nudzisz a mając tyle zajęć, to i dobre zdrówko potrzebne, czego Ci z serca życzę. ;:167 ;:cm
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Ech ta Skandynawska.Piękna, piękna.
Kusisz ja niesamowicie :)
A psiaki widzę nadzorcę mają :)
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Nasze 1500 m2 - cz.2

Post »

Jeden ze "szczaniaczków" jakoś mocniej wypasiony ;:306 I na dodatek pręgowany ;:oj
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”